Haber YURTDIŞINDAN GELEN TELEFONLARIN KAYIT EDİLMESİ[GÜNCEL]

Sponsorlu Bağlantılar

PremiumWork

PremiumWork

Üye
    Konu Sahibi
Bilemiyecem talip kardesim ama şu veznedar adam içmis olmasin :ehe:

Serhat telefonu kullanabilirsin sorun olmaz.2-3 ay imei numarasının onaylanma süresi..

avcitalip

avcitalip

Üye
Bilemiyecem talip kardesim ama şu veznedar adam içmis olmasin :ehe:

Serhat telefonu kullanabilirsin sorun olmaz.2-3 ay imei numarasının onaylanma süresi..

:ehe başka bir pasaport sahibiyle gittik hallettik 48 saat içinde açılacak dediler

PremiumWork

PremiumWork

Üye
    Konu Sahibi
Hayirli olsun kardesim.

SerhatKesen

SerhatKesen

Üye
avcitalip

avcitalip

Üye

SerhatKesen

SerhatKesen

Üye
ya pasaport sahibi alman vatandaşı kabul etmediler .s

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Çok çok iyi bir klavuz. Özellikle yurt dışından telefon almayı düşünenler için çok iyi oldu bu konu :) Allah razı olsun üşenmeden ayrıntılarıyla yazmışsınız :)

Napolyon33

Üye
Bilgilendirme için teşekkürler :oke:

PremiumWork

PremiumWork

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

kadir sait

Üye
..... :)

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Merak ettiğim bi konu var. 2-3 ay geçici kayıt oluyo ya ... Bu sürede cihaz normal bi şekilde kullanılabilir mi? Yani cihaz kapanınca açılmama gibi bi sorunu olur mu?

PremiumWork

PremiumWork

Üye
    Konu Sahibi
Tabii nereye kayit yaptirdiysan orasi onay gelinceye kadar seni kayit altina aliyor merak etme. Kapanma gibi bir sorunda yok :oke:

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Yani normal şekilde kullanılabilir

hellar

Üye
Tabii nereye kayit yaptirdiysan orasi onay gelinceye kadar seni kayit altina aliyor merak etme. Kapanma gibi bir sorunda yok :oke:

malesef avea gibi bir şirkette 22 haziranda verdiğim kaydı ağustosta anca göndermiş,yaptıkları geçici kayıt düştü şu an ,btk ne zaman incelerse evrakları o zaman açılacak

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
malesef avea gibi bir şirkette 22 haziranda verdiğim kaydı ağustosta anca göndermiş,yaptıkları geçici kayıt düştü şu an ,btk ne zaman incelerse evrakları o zaman açılacak

avea kötü mü diyor sunuz? Çünkü benim hat ta avea da ondan... Eğer kötüyse 2-3 aylık turkcell e geçebilirim. Hat değiştirmeye alışkınım :)

avcitalip

avcitalip

Üye
avea kötü mü diyor sunuz? Çünkü benim hat ta avea da ondan... Eğer kötüyse 2-3 aylık turkcell e geçebilirim. Hat değiştirmeye alışkınım :)

Avea'da durman hata,bizim burada hiç çektiğini görmedim :ehe 3G'ye bile nadiren giriyor :off:

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye

Avea'da durman hata,bizim burada hiç çektiğini görmedim :ehe 3G'ye bile nadiren giriyor :off:

bilgilerimde de yazdığı gibi x3-00 kullanıyorum... ondan 3g ile hiç işim olmadı... bende çekmeme gibi bir sorunu yok :islik