Yurtdışı SMS

Sponsorlu Bağlantılar

Mayk29

Mayk29

Üye
    Konu Sahibi
Yurtdışı SMS
Selam arkadaslar vodafone nin yurtdısı icin sms paketi veya hediye msj yokmu uygun olarak

veya diger operatorlerin varmı?

• Beğen
Tepkiler: beneralll

myparadisem

Üye
slm..
valla arkadaşım böyle bir şey olursa çok iyi olur
hangi operatör olursa olsun fark etmez
çok ihtiyacım varrr

ilo53

ilo53

Üye
dıger operotorlere var 10 kntr 100 sms haftalık alabılıyosun her yone yaz 7222 gonder

myparadisem

Üye
dıger operotorlere var 10 kntr 100 sms haftalık alabılıyosun her yone yaz 7222 gonder

kardeşş onu biliyozda

yurt dışı için varmı öyle bişi

almanya belçika vs...

yaraliser

Üye
Yutdışındaki bir turkcell i ile görüşmek mümkün müdür arkadaşlar. Bu konuda bilgim yok. Eğer mümkünse sms limiti nedir bilen var mı? Yani 10 kontör sms sonrası filan? Şimdiden teşekkürler.

pato_23

Üye
ewt benımde cok ıhtıyacm var...bılen bırı vrsa bu kdar kısı onu bklıo...

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Bilen varmı banada lazım

maxibrk

maxibrk

Üye
Öyle bişey olsaydı ilk önce benim haberim olurdu :ehe

yavuz_gul23

Üye
eğer yurt dışında arkadas varsa nasıl türkcellde yolluyorsak int netten onlarada yapsa bizde ondan şifreyi alıp yapsak olurmu acaba ?

SungerBobi

Üye
Yurtdışına cep telefonundan SMS göndermek çok pahalı, ben araştırdım ülkesine göre değişse de tanesini 2 TL ye atıyoruz nerdeyse. İnternet üzerinden ucuza gönderebileceğiniz siteler var. Ben mutlusms.com kullanıyorum:

izmirligenc

izmirligenc

Üye
arkadaslar vodafonda avea da yok ( vodafona bikac kez mail attim yurt disindaki agini kullanamiyorsunuz arama ve smsler uygun olmali diye sizde mail atarsaniz almanya fransadaki vs.. Vodafonlulari arama ve sms paketleri cikmasi icin iyi olur ) yurt disi sms paketi turkcelde var yeni cikmis

Uluslararası SMS Paketleri ile kurumsal ve bireysel tüm aboneler, yurtdışındaki tüm hatlarla uygun fiyata çok daha fazla mesajlaşabilirler.

SMS 30 ve SMS 100 paketlerinden istediğinizi seçerek yurtdışındaki tüm hatlarla mesajlaşırken %80 varan indirimden yararlanabilirsiniz.Uluslararası SMS Paketleri ile kurumsal ve bireysel tüm aboneler, yurtdışındaki tüm hatlarla uygun fiyata çok daha fazla mesajlaşabilirler.

SMS 30 ve SMS 100 paketlerinden istediğinizi seçerek yurtdışındaki tüm hatlarla mesajlaşırken %80 varan indirimden yararlanabilirsiniz.

snake_1045

snake_1045

Üye
turcel var 30 sms 30 kontor 100 sms 59 kontor (sms 30 yada sms 100 yazın 7250 ye gönderın)

liberter

Üye
Denedim iyiymis.

_sirius_

Üye
tüm dünya ülkelerine cepten yada pc den çok ucuza sms gönderebilirsiniz ben kullanıyorum çok memnunum

ciceknett_21

ciceknett_21

Üye
ben vodafone'liyim almanya'ya sms atmanın ucuz bir yolu vat mı ? şimdiden teşekkür ederim

ilo53

ilo53

Üye
yurt dısına sms paketı yok vodafonede suanlık

vefa56

Üye
0541 430 89 59 arayın...

ruam2

Üye
skype dan her yere ucuza mesaj atabilirsin..

arifkarakurt

Üye
yurtdışına sms şu an yok ama vodafonda yurtdışı vodafone ülkereine dk kası 20 kurusa görüşme var...