Yurt dışına ve Türkiye'ye bedava SMS (denendi, çalışıyor)

xasd

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar,
Belki bazılarınızı biliyordur smscity'i. Dünyanın en iyi sms operatör firmalarından biri. Normalde ücretli bir servis, ama ilk kayıt olduğunuzda 20 kontör size veriyor. Dünyanın istediğiniz yerine sms gönderebiliyorsunuz, hem de kendi cep telefonu numaranızdan, ya da istediğiniz bir isimle.
Servisleri şöyle:
- İlk kayıtta bedava 20 kontör
- SMScity reklamlı bir sms (dünyanın her yerine) 5 kontör
- Reklamsız bir sms (dünyanın her yerine) 6 kontör
- Numara yerine isimle göndermek (firmalar için ideal) 7 kontör.
- Arkadaşlarınızı üye yapınca, her arkadaş başına 30 kontör hediye.

Kesinlikle bir aldatmaca vs. değil. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum, hiçbir olumsuz tarafını görmedim. Zaten öyle olmasaydı, Alexa sıralamasına göre 26 bin küsür sırada olmazdı (trilyonlarca site içinden). Mesajlar anında gidiyor, kontörleriniz bitince paypal ya da kredi kartı ile yükleyebiliyorsunuz (150 kontör yükledim paypal üzerinden, sorunsuz kullanıyorum.) Fiyatları çok ideal.

Site toplam 7 dilde. İngilizce, Hollandaca, Almanca vs. ve Türkçe de var. Bence büyük bir imkan. Firmanın Türkçeye verdiği önemi ortaya koyuyor. Bu 7 dilin içinde Türkçenin de olması çok güzel bir şey...


Umarım herkese bir faydası olur bunun ve Türkiye'den bu kadar ilgi olunca diğer firmaların da Türkiye'ye destek vermesine vesile olur...
 

SERKANCAN29

Üye
emeğin için sağol evet denedim çalışıyor abone oldum kredi kartı ile de kredi yükledim günde 1 msj bedava hakkın vaR tüm dünyaya.... bi de sanırılım 6 7 arası hiç kredin olmasa dahi 1 msj hakkın var saygılar.....
 

xasd

Üye
    Konu Sahibi
Evet, o şekilde avantajı da var.
Mutlaka herkes kullanmalı. Gerçi yurt dışına mesaj atan kişi sayısı çok az, yurt içinde de 39 kontöre 5000 sms falan var, ama olsun birilerinin işine yarar sonuçta.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt