Süper Screen Recorder - Free No Ads v1.1.3.8 (Ekran Kaydedici - Ücretsiz ve Reklamsız)

Sponsorlu Bağlantılar

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Süper Screen Recorder - Free No Ads v1.1.3.8 (Ekran Kaydedici - Ücretsiz ve Reklamsız)
Arkadaşlar kısacası Pro olarak düşünün ama bedava. Uygulamanın adındaki gibi Reklam Yok. Norton Uygulama Danışmanı ile taradım, temiz sorun yok. Ve PlayStore dan yüklerken izinler istemiyo. Kısacası 5 yıldızı hak ediyor..
Gmailden video gönderirken en fazla 20 mb dosyalı video gönderiliyo...
1) Mobizen uygulaması
Mobizen ile 720p 8 veya 12 mp kamera kısa video çektim, 20 mb aşıyo. Bu yüzden 480p 8 mp e düşürmek zorunda kalıyon.. ve kayıtta iken yandaki çıkıntı hafif rahatsız edici. Video çekerken en altta kendi reklamı var mobizen bişey yazıyo.
........................................................................
2) Screen Recorder - Free No ads
Mobizen'deki gibi aynısını bu uygulamada denedim 20 mb aşmıyo ve aynı ayarla denedim 8 - 12 mp 720p kısa video çektim, 12 mb oldu, mobize 20 mb aşıyodu..
Kayıtta iken yanda falan çıkıntı yok, kayıtta iken altta falan kendi reklamı yok. Tek Kelime Mükemmel diyebiliriz. Ama tabi belki biraz daha gelişmesi gerekir..

Apk,

PlayStore,

1) Reklam Yok
2) ‎Video Çekerken kendi reklamı Yok
3) 2 Mbps ile 15 Mbps arası kayıt kalitesi
4 ‎ Kayıtta iken yanda bulunan şey yok
5) Kayıtta iken Mobizenden daha az mb'lı HD video çekiyo
6) Mobizenden 4 - 5 kat daha Üstün
7) ‎5 Yıldızı hakediyo. Mükemmel gibi
8) Türkçe Dil destekliyo :oke:
9) Kayıtta iken, istediğiniz yeri işaretleyip çizebilirsiniz :oke:

Konudaki görüşleriniz neler ??

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: hunter44, Bab-ı Umut ve Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Teşekkürler ama bizim program paylaşımlarımız bu şekilde olmamakta, programın adı sürümü pro yada buna benzer premium olarak paylaşım yapılmakta ki birden fazla konuyu önlemek için.
Düzenlemeyi buna göre yaparsanız daha iyi olacaktır sonraki konular içinde bu durum geçerlidir.
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut ve Muhammed CR7
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
emeğe saygı :tşk:

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Paylaşım için :tşk: Uygulama gerçekten çok iyi. indirip inceledim. Ayarlardan Language bölümünden Türkçe seçilerek ayrıca resmi türkçe olarak kullanılabilmesi de cabası olmuş. Ama @Mesut Aktaş ustanın dediği gibi konu açarken konu başlığına uygulama adı + sürüm bilgisi ayrıca isteğe bağlı ilgi çektirecek kısa bir açıklama da yazılabilir.

örneğin bu uygulama için: Screen Recorder - Free No Ads v1.1.3.8 (Ekran Kaydedici - Ücretsiz ve Reklamsız)

gibi yazabilirsin.

J7 Prime'de test edildi. Naugat 7.0 sorunsuz çalışıyor.

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7 ve Mesut Aktaş
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Paylaşım için :tşk: Uygulama gerçekten çok iyi. indirip inceledim. Ayarlardan Language bölümünden Türkçe seçilerek ayrıca resmi türkçe olarak kullanılabilmesi de cabası olmuş. Ama @Mesut Aktaş ustanın dediği gibi konu açarken konu başlığına uygulama adı + sürüm bilgisi ayrıca isteğe bağlı ilgi çektirecek kısa bir açıklama da yazılabilir.

örneğin bu uygulama için: Screen Recorder - Free No Ads v1.1.3.8 (Ekran Kaydedici - Ücretsiz ve Reklamsız)

gibi yazabilirsin.

J7 Prime'de test edildi. Naugat 7.0 sorunsuz çalışıyor.

Öncelikle bildirim açıklam için teşekkür ederim. Başlık konusunda normalde aynı dediğiniz gibi yapıyom. Ama bu değişik ilk defa net ful + full sağlam programa denk geldi bende öyle yazdım düzeltirim yinede.
Ha bu arada Türkçe dil desteğide vardı unuttum ama resimde sağ alttakinde türkçe olarak duruyo ama fark etmemişim yinede. Bilgi ve ilginiz için siz ve herkese çok Teşekkür ederim.
7.0 da çalışmasıda güzel olmuş.
8.0 da da çalışır herelde..
Bende çok teşekkür ederim emeğe saygı gösterdiğiniz için.
Teşekkürler ama bizim program paylaşımlarımız bu şekilde olmamakta, programın adı sürümü pro yada buna benzer premium olarak paylaşım yapılmakta ki birden fazla konuyu önlemek için.
Düzenlemeyi buna göre yaparsanız daha iyi olacaktır sonraki konular içinde bu durum geçerlidir.
:tşk:

Tamam dikkat ederim bende teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut ve Mesut Aktaş
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Arkadaşlar kısacası Pro olarak düşünün ama bedava. Uygulamanın adındaki gibi Reklam Yok. Norton Uygulama Danışmanı ile taradım, temiz sorun yok. Ve PlayStore dan yüklerken izinler istemiyo. Kısacası 5 yıldızı hak ediyor..
Gmailden video gönderirken en fazla 20 mb dosyalı video gönderiliyo...
1) Mobizen uygulaması
Mobizen ile 720p 8 veya 12 mp kamera kısa video çektim, 20 mb aşıyo. Bu yüzden 480p 8 mp e düşürmek zorunda kalıyon.. ve kayıtta iken yandaki çıkıntı hafif rahatsız edici. Video çekerken en altta kendi reklamı var mobizen bişey yazıyo.
........................................................................
2) Screen Recorder - Free No ads
Mobizen'deki gibi aynısını bu uygulamada denedim 20 mb aşmıyo ve aynı ayarla denedim 8 - 12 mp 720p kısa video çektim, 12 mb oldu, mobize 20 mb aşıyodu..
Kayıtta iken yanda falan çıkıntı yok, kayıtta iken altta falan kendi reklamı yok. Tek Kelime Mükemmel diyebiliriz. Ama tabi belki biraz daha gelişmesi gerekir..

Apk,

PlayStore,

1) Reklam Yok
2) ‎Video Çekerken kendi reklamı Yok
3) 2 Mbps ile 15 Mbps arası kayıt kalitesi
4 ‎ Kayıtta iken yanda bulunan şey yok
5) Kayıtta iken Mobizenden daha az mb'lı HD video çekiyo
6) Mobizenden 4 - 5 kat daha Üstün
7) ‎5 Yıldızı hakediyo. Mükemmel gibi
Ve Türkçe Dil destekliyo :oke:

Konudaki görüşleriniz neler ??
elinize sağlık :tşk: