Yumruk yumruğa değil, el ele!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Beşiktaş'ın Avusturya kampında terlik yüzünden iki kez 15'şer dakika yumruk yumruğa kavga edince kadro dışı kalan İbrahim Toraman ve İbrahim Üzülmez dün öpüşüp barıştı.

***​

Barıştılar

Avusturya kampında yumruk yumruğa kavga edince kadro dışı bırakılan eski kaptanlar, camiadan özür diledi.

Sıkıntı bizi çok yıprattı
Avusturya kampında İbrahim Toraman ile kavga ettiği için satış listesine konan İbrahim Üzülmez basın toplantısında, "En büyük sıkıntıyı biz çektik. Camiamızdan, Ertuğrul Sağlam ve Sinan Engin'den özür dileriz" dedi. Bir süre önce de İbrahim Toraman basın toplantısında benzer şeyler söylemişti. Beşiktaş yönetiminin
affı yarın açıklaması bekleniyor.

Kaptanlık açıklaması
Basın toplantısından sonra öpüşüp medya önünde de barışan Üzülmez ve Toraman, af beklentileri gerçekleşirse takımdan ayrı kaldıkları süredeki idman açığını kapatmak için çok çalışacaklarını söylediler. İbrahim Üzülmez, "Beşiktaş'ı kaptanlık yapmak için sevmedim" sözleriyle de takıma dönmesi halinde böyle bir beklentisi olmadığının altını çizdi.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Kingmortall
Cevap
0
Görüntüleme
297
Kingmortall
Kingmortall
Cevap
5
Görüntüleme
428
haltie
tragedie
Cevap
0
Görüntüleme
325
tragedie
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt