Yugioh The Sacred Cards + Sınırsız Capacity ve Domino Dosyası (Forumlarda ilk)

 • 11 Mart 2013
 • 875 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Bu oyun bir gba oyunudur. Forumda vbagx adlı emülatörü indirip kurarsanız, bu oyunu oynayabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarda da gameboy advance emülatörü ile oynanabilir.

  Oyunun nette çeşitli hileleri ve ipuçları var; ama sınırsız kart kapasitesi ile ilgili ben elle tutulur bir hile veya dosya bulamadım. Bugün bir yöntem denedim kendi kafamdan ve işe yaradı. Haliyle, bu save dosyasını oyunun dosyasıyla birlikte aynı klasör içerisinde atın. İsimlerini değiştirmeyin. Sonra da vbagx emülatörü ile oyunu çalıştırın. Oyunun başlangıç ekranında "continue" yazdığını göreceksiniz. Oradan oyuna girin ve devam edin. Oyun ilk baştan başlıyor, yani hiçbir düello yapılmadan save ettim. Değiştirdiğim yalnızca 2-3 şey var. Şöyle;

  Sınırsız kart kapasitesi. Yani istediğiniz kartları, ne kadar kapasite gerektiğine bakmaksızın destenize alabilirsiniz. Deste 40 kart ile sınırlıdır.

  Sınırsız domino. Yani cart shoptan istediğiniz kartı satın alabilirsiniz. Fiyatının ne olduğu önemsiz.

  Ayrıca level 999'dur ama o pek bir önem arz etmiyor. Düelloları yine aynı ayarda yapıyorsunuz save edilmemiş bir oyuna göre.

  Son olarak da oyunun ilk açılışında, elde tutulan kartların hepsini sattım. Çünkü tamamen gereksizlerdi. Yani cart shop'a gidip sıfırdan kendinize istediğiniz kartları alabilir ve destenizdekilerle değiştirebilirsiniz. Ben şu an bu save dosyası üzerinden oyunu yeniden oynamaya başladım. Hiçbir sorun yok.

  Test edilen telefon: Nokia 6630

  < Resmi açmak için tıklayın >
  < Resmi açmak için tıklayın >


  < Resmi açmak için tıklayın >
  < Resmi açmak için tıklayın >


  Yu-gi-oh The Sacred Cards Gba
   


  Yazan: cyberstrike
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/01/2019 - 23:22