[YoYo Games Ltd.] Karoshi v1.00(0) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
beyler 29. Bölümü geçemedim yardım edin

Bölüm başladığında "mavi düğmeye kesinlikle dokunmadan" ve "patrona temas etmeden (zıplarken altından geç)" kırmızı düğmenin olduğu yere git.
Düğmeye basarak dinamit kutularını patlat. Sonra aynı yolu yine patrona temas etmeden geri dön.
Döndüğün yerde bulunan kayayı kullanarak orda duran ikili taşın üstüne, oradan dinamit kutularının patladığı yere, oradan da diğer taşların oraya geç.
Çivilerin olduğu yere doğru yürürken yine patrona temas etmeden geç. Zıpla ve çivileri kucakla ;)

marsharun

marsharun

Üye
Bölüm başladığında "mavi düğmeye kesinlikle dokunmadan" ve "patrona temas etmeden (zıplarken altından geç)" kırmızı düğmenin olduğu yere git.Düğmeye basarak dinamit kutularını patlat. Sonra aynı yolu yine patrona temas etmeden geri dön.Döndüğün yerde bulunan kayayı kullanarak orda duran ikili taşın üstüne, oradan dinamit kutularının patladığı yere, oradan da diğer taşların oraya geç.Çivilerin olduğu yere doğru yürürken yine patrona temas etmeden geç. Zıpla ve çivileri kucakla ;)
çok zor değilmiş aslında:-) çok teşekkür ederim:-)

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
bu oyun acayip bişey ya:naughty:

buradil

Üye
38 de bir tek benmi takildim

marsharun

marsharun

Üye
Ben 35'te takıldım anlatabilir misiniz?

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
38 de bir tek benmi takildim

Önce gidip en sağdaki mavi düğmeye bas ve hemen geri dön. (Patrona temas etmemen gerekiyor)
Trampleni kullanarak soldaki toprak parçasının üstüne, oradan da sarı düğmenin olduğu yere zıpla.
Bu hamlen dinamitleri patlatacak ve patlayan dinamitlerin kayayı kaydırmasıyla patronun ölmesine sebep olacak.
Patronun ölmesiyle birlikte patronun karısı baskın geleceğinden en soldaki çiviler çiçek şekline dönüşecek.
Bunun için patronun karısını öldürmen gerekiyor.
O yüzden hemen yan taraftaki kırmızı düğmeye basıp, beklemeden doğruca çiçek şekline dönüşen o çivilerin olduğu yere gideceksin.
Kırmızı düğmeye basman nedeniyle yanan alev sonucunda patronun karısı ölecek ve çiçekler yeniden çiviye dönüşecek.
Sen de orda bulunduğun için anında öleceksin.
Hikayenin özeti bu.

----------Eklendi @ 23:48:55 ---------- Yazıldı @ 23:47:30 ----------

Ben 35'te takıldım anlatabilir misiniz?

Hocam 35. bölümün çözümünü bu başlığın 5. sayfasında anlatmıştım.
2 sayfa geriye gidersen görürsün... ;)

marsharun

marsharun

Üye
Önce gidip en sağdaki mavi düğmeye bas ve hemen geri dön. (Patrona temas etmemen gerekiyor)Trampleni kullanarak soldaki toprak parçasının üstüne, oradan da sarı düğmenin olduğu yere zıpla.Bu hamlen dinamitleri patlatacak ve patlayan dinamitlerin kayayı kaydırmasıyla patronun ölmesine sebep olacak.Patronun ölmesiyle birlikte patronun karısı baskın geleceğinden en soldaki çiviler çiçek şekline dönüşecek.Bunun için patronun karısını öldürmen gerekiyor.O yüzden hemen yan taraftaki kırmızı düğmeye basıp, beklemeden doğruca çiçek şekline dönüşen o çivilerin olduğu yere gideceksin.Kırmızı düğmeye basman nedeniyle yanan alev sonucunda patronun karısı ölecek ve çiçekler yeniden çiviye dönüşecek.Sen de orda bulunduğun için anında öleceksin.Hikayenin özeti bu.----------Eklendi @ 23:48:55 ---------- Yazıldı @ 23:47:30 ----------Hocam 35. bölümün çözümünü bu başlığın 5. sayfasında anlatmıştım.2 sayfa geriye gidersen görürsün... ;)
Hocam çok sağolasın ya:-) geriye dönüp bakmadım bu arada yazmışım boşuna pardon:-)

jatvalca

jatvalca

Üye
emeğe saygı teşekkürler kardeş

BL@DE02

BL@DE02

Üye
şansa bak ya belle de oyunu kuruyor bekliyo ama açılmıyo kapanıyo qt 4.08 ler de yüklü :S

thurq123

Üye
zeka oyunu çok zevkli paylaşım için teşekkürler

k_savci

Üye
benim tlf nokia500 oyunu yukluyo fakat acmiyo genelliklede pek oyun acilmiyor neden acaba.

ays-e

Üye
tesekkurler (:

karapağlos

karapağlos

Üye
teşekkurler

MERTKILIC

MERTKILIC

Üye
40 imkansız gibi sanki :)

rosedaled3