[YoYo Games Ltd.] Karoshi v1.00(0) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Ediz Yiğit

Ediz Yiğit

Üye
    Konu Sahibi
[YoYo Games Ltd.] Karoshi v1.00(0) Symbian^3 Signed

[video=youtube;7xXhO28O-gI]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7xXhO28O-gI[/video]

We've been taught we need to survive. We need to reach the end, save the princess and be the hero. That's all well and good, but it's getting boring. Who says it has to be this way?

Mr Karoshi is an overworked Japanese salaryman who’s had enough and his only goal is to end it all. You control him to work through the fast logic puzzles trying to find hilarious ways to his demise in this highly original, puzzle, platformer with a twist.

It’s not as easy as it sounds!! You need to think cleverly and sometimes ‘outside the box’ to find a solution. Forget everything you know so far!

Features

50 levels

Dark Humor

Collect all the coins

Karoshi Ware mini game

From the maker of ‘They Need To Be Fed’

Catchy soundtrack by Jake Almond
Disclaimer – must have a highly developed sense of humor to appreciate to the fullest

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: akaya_can, zorbjk, SeHeRBaZ* ve 2 diğerleri

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
:tşk:

najanaja

najanaja

Üye

Jerkez38

Jerkez38

Üye
oyun güzel mario ya benziyo ama kanlı manlı güzel :D

maddock

Üye
teşekkürrrrrrr

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap

kalplan3

kalplan3

Üye
teşekkkürler

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Yükledim oynuyorum, çok ama çok beğendim.
Tam bir zeka oyunu.
Üstelik alışılmışın tersine; ölmek için uğraşıyoruz :D

Del Rey

Del Rey

Üye
OMG! Sonunda Game Maker Symbian için de kullanılabilir olmuş!

distakjo

distakjo

Üye
:tşk: kardeş güzel oyun. Maksat ölmekse; her türlü :D

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Süper bi oyun:D Çok düşündüren, zekayı hırpalayan epey zorlu bölümler var...
39'a geldim sanırım. Toplamda 50 bölüm... Az kaldı..

Edit: Hayatımda gördüğüm en mükemmel, en sürükleyici oyun bu yaa :D
Bazı bölümlerde gülmekten öldürüyor, bazı bölümlerde dakikalarca düşündürüyor, bazı bölümlerde zamanlamayı ayarlamak gerekiyor.
Bazı bölümlerde kasıtlı olarak birkaç kez restart yapmak, bazı bölümlerde ise hiç kıpırdamadan durmak yetiyor :D
Çözüm hiç umulmadık yerlerden çıkabiliyor.
Bazı bölümlerdeyse çok karmaşık seçenekler veriyor ama çözüm çok basit oluyor.
Acayip sersemletiyor, hangi bölümde hangi yöntemi deneyeceğini şaşırıyor insan :D

50 bölümü bitirdim derken, 10 tane parayı tamamlayınca yeni bir serüven açılıyor.
Hayatımda böyle oyna oyna zevki bitmeyen oyun görmedim:)
Oyunu yapanı yüzyılın yapımcısı seçmek lazım :D

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan ve Ediz Yiğit
noar

noar

Üye
Belle'de calismadi, oyuna tikladigimda hemen kapaniyor..

Belle'de calistirabilen var mi ?

najanaja

najanaja

Üye
gerçekten çok eğlenceli fakat lvl 16 takıldım bi türlü çözemedim yahu nasıl geçcez o bölümü?

aydnzara

Üye
Bendede açmadı zaten ayda bir oyun çıkıyor onuda açmıyor

polluxea♪

polluxea♪

Üye
bellede acılmıyomu ??? :hmmm sansıma zatenn....:dry:

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
gerçekten çok eğlenceli fakat lvl 16 takıldım bi türlü çözemedim yahu nasıl geçcez o bölümü?

Ohooo Level 16 ne ki, daha göreceğin bölümlerin yanında çocuk oyuncağı kalıyor onun çözümü :D

Neyse çözümü söyleyeyim.

İki tane yaratığımız var. (Biliyorsun bu yaratıklar üstüne basanı zıplatmaya yarıyor)
Biri üst basamakta, diğeri ise alt basamakta yürüyüş halinde....
Karoshi'nin ölebilmesi içinse tek seçenek var...
Ocağın üstüne geçip beklerken birinin sol tarafta üstte duran düğmeye basması gerekiyor.
Tabii ki bu da yaratıklardan biri olacak.
Peki yaratığın birini oraya nasıl çıkaracaksın?

Oyun başladığında hemen önündeki mavi düğmenin üstüne gelip bekle.
Üstteki duvarı aktif hale getirecektir.
Üstteki duvar aktif olunca ve üst taraftaki yaratık gelip o duvara çarparak geri döner dönmez hemen düğmenin üstünden çekil ve duvarı açık hale getir.
Böylece yaratıkların yürüyüş düzenini değiştirmiş olacaksın. Üstteki yaratık alttakinin üstüne düşerek zıplamaya başlayacak ve zıplaya zıplaya sol üstteki düğmenin oraya düşecek.
O düğmeye doğru yürürken sen de hemen sağ alt köşedeki ocağın üstündeki yerini alacaksın. Ve bir güzel kebap olacaksın :D
İşlem bu kadar.

Not: İleride çok daha feci beyin yoran bölümler var :D

• Beğen
Tepkiler: najanaja
distakjo

distakjo

Üye
Bitirdim. :bye2: (h) :D

nebi k

Üye
50 bölümü bitirdim biraz zorlandım ama bitti hehe kanıtı:

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
50 bölümü bitirdim biraz zorlandım ama bitti hehe kanıtı:

Peki "KaroshiWare" bölümünü açtın mı bitirirken?
10 tane para toplarsan 50 bölümün dışında "KaroshiWare" kısmı açılıyor ana menüde.
Orda da 3 saniye içinde verilen komutu yapman gerekiyor :D ("Öl", "kıpırdama", "hayatta kal" gibi)
Eğer 10 tane toplamadıysan, 50 bölüm arasında para bulunan bölümlerden birkaç tanesini tekrar oynayıp 10'a tamamlayabilirsin.

nebi k

Üye
Peki "KaroshiWare" bölümünü açtın mı bitirirken?10 tane para toplarsan 50 bölümün dışında "KaroshiWare" kısmı açılıyor ana menüde.Orda da 3 saniye içinde verilen komutu yapman gerekiyor :D ("Öl", "kıpırdama", "hayatta kal" gibi)Eğer 10 tane toplamadıysan, 50 bölüm arasında para bulunan bölümlerden birkaç tanesini tekrar oynayıp 10'a tamamlayabilirsin.
evet oynadım ilk denemem 35 scor :)