Püf Noktası Youtube'ye girmek burdakileri yapanlar için bebek oyuncağı !!!!

Sponsorlu Bağlantılar

TrabLusGarP Samet2014

Üye
    Konu Sahibi
Youtube'ye girmek burdakileri yapanlar için bebek oyuncağı !!!!
Arkadaşlar youtubeye internet cafelerin bazılarında girilir bazılarında girilmez bu yaptıklarımız ile.
Bilgisiyarın/Ağ Bağlantılarım/Ağ Bağlantılarını görüntüle/Yerel Ağ Bağlantısı üstüne sağ tuşla tıklayıp özelliklere tıklatın. sonra İnternet erişim Kuralları'na tıklayın özelikler diyin ve aşağıdaki DNS sunucusu adreslerini kullan: ' a tıklayın ve bunları yazın.
4 . 2 . 2 . 2
4 . 2 . 2 . 3

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949 ve mehsevim

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Youtube açıldı zaten. :hmmm

messevim

messevim

Üye
Arkadaşlar youtubeye internet cafelerin bazılarında girilir bazılarında girilmez bu yaptıklarımız ile.
Bilgisiyarın/Ağ Bağlantılarım/Ağ Bağlantılarını görüntüle/Yerel Ağ Bağlantısı üstüne sağ tuşla tıklayıp özelliklere tıklatın. sonra İnternet erişim Kuralları'na tıklayın özelikler diyin ve aşağıdaki DNS sunucusu adreslerini kullan: ' a tıklayın ve bunları yazın.
4 . 2 . 2 . 2
4 . 2 . 2 . 3
İmzanı düzelt. O söz mevlanaya ait değil. Ankebut Suresi 57. Ayet..

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: hançer, Dede ve muhammed4949

TrabLusGarP Samet2014

Üye
    Konu Sahibi
Youtube açıldı zaten. :hmmm

yok ihtiyar ben girmeye çalıştım olmadı dns ayarlarını değiştirdikten sonra oldu o işler karışık arkadaşın evinde kapalıyken bizde açıktı bide kapandı onlarda açıldı :D Tam herkesin kapalı diğil .

Ben giremiyorum ?

sizinki açılmadımı siz normal evdenmi bağlanıyorsunuz yoksa internet cafedenmi?

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
yok ihtiyar ben girmeye çalıştım olmadı dns ayarlarını değiştirdikten sonra oldu o işler karışık arkadaşın evinde kapalıyken bizde açıktı bide kapandı onlarda açıldı :D Tam herkesin kapalı diğil .

sizinki açılmadımı siz normal evdenmi bağlanıyorsunuz yoksa internet cafedenmi?
Şu an açık :oke:

TrabLusGarP Samet2014

Üye
    Konu Sahibi
senin ki hiç kapanmadımı?

KayraBey

KayraBey

Üye
Dns değiştirmeyi yeni mi öğrendiniz :D

muhammed4949

muhammed4949

Üye
ben DNS bulamıyordum open denedim Google denedim youtube için özel olanı denedim bi bu çalıştı teşekkürler

TrabLusGarP Samet2014

Üye
    Konu Sahibi
sen için mutlu oldun :gunes:

Üst Alt