Youtube'a Bi Giriyim Dedim

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Youtube'a Bi Giriyim Dedim
Bu ne be kardeşim :kop2:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
küfür var mı bilmiyorum varsa silinebilir.

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

Baydırman

Baydırman

Moderator
Manyak

• Beğen
Tepkiler: DAL ADAM
PALA.

PALA.

Üye
Cihazlar akıllandıkça insanlar akılsızlaştı.

• Beğen
Tepkiler: rear2011, Baydırman, DAL ADAM ve 1 kişi daha
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Niye bu kadar boş genç yetiştirdik sorusu aklıma geliyor . Cihazlar akıllandı , biz gerizekalı olmaya başladık . Hiç mi çekecek konu bulamadın ? Siz en iyisi Barış Özcan 'ı izleyin ufkunuzu değiştirsin (öyle bir niyetiniz varsa)

• Beğen
Tepkiler: PALA., Baydırman ve DAL ADAM

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
bana mı dedin sopa:
Cihazlar akıllandıkça insanlar akılsızlaştı.
doğru :bigstar:
Niye bu kadar boş genç yetiştirdik sorusu aklıma geliyor . Cihazlar akıllandı , biz gerizekalı olmaya başladık . Hiç mi çekecek konu bulamadın ? Siz en iyisi Barış Özcan 'ı izleyin ufkunuzu değiştirsin (öyle bir niyetiniz varsa)
Barış Özcan eğlenceli mi? Ben kendini tokatlayanı tercih ederim. (!)

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Herkesin eğlence anlayışı farklı .

• Beğen
Tepkiler: DAL ADAM ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Herkesin hayatına kimse karışamaz

• Beğen
Tepkiler: DAL ADAM ve MAERKEK
Baydırman

Baydırman

Moderator
Ne yazık ki şuanda başka planlar olduğu için Youtube tarafı ile ilgilenmiyoruz

Baydırman

Baydırman

Moderator
Buğra hocanın telefon inceleme videoları var mesela :hmmm
İzlenme sayısı malesef düşük. Çünkü diğer forumlar bu tip videoları daha ön planda paylaşıyor.
Videonun altındaki yorumlara bakabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
İzlenme sayısı malesef düşük. Çünkü diğer forumlar bu tip videoları daha ön planda paylaşıyor.
Ben çok dedim. Bir şekilde başlayan iyi kötü yürüyor o mecrada. Bunun en iyi örneği @DarkredBlue61 'dir. Konuşmadan 3 bin abone . Konuşsa kesin 30 bin .

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Süreklilik istiyor . Farklı fikirler istiyor rakibimiz çok. Ekip olarak uğraşmak gerekli.

Baydırman

Baydırman

Moderator
ne bunlar böyle adamların Türkiye'de ne işi var diyorduk şimdi de Türkiye Trendlerinde ne işi var diyoruz. gidin Şam'a

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ben çok dedim. Bir şekilde başlayan iyi kötü yürüyor o mecrada. Bunun en iyi örneği @DarkredBlue61 'dir. Konuşmadan 3 bin abone . Konuşsa kesin 30 bin .
Şans İşi Tamamen.Çekilen Videolara Bağlı.Adamlar Tükürünü Atmayacağin Videolara Dünyanın İzlenmesini Veriyor.Özellikle Çocuk ve Oyun Videoları Başta Bence.Tabi Tutulmak Önemli.Bazı İnsanların Kendine Has Özellikleri Mevcut.Kimisi Küfürlü Zirvede Kimisi Küfürsüz.Kitleleri Tamamen Farklı Yani.Birde Kendine Has Kanalda İçerik Üretmek Gerek Ya Şaçma Sapan Şeylerle Milleti Güldüreceksiniz yada Oyun İle Fİlan :)

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Videoları 1 milyar izlenen türk çocuk kanalı var :zong:

• Kahkaha
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Şans İşi Tamamen.Çekilen Videolara Bağlı.Adamlar Tükürünü Atmayacağin Videolara Dünyanın İzlenmesini Veriyor.Özellikle Çocuk ve Oyun Videoları Başta Bence.Tabi Tutulmak Önemli.Bazı İnsanların Kendine Has Özellikleri Mevcut.Kimisi Küfürlü Zirvede Kimisi Küfürsüz.Kitleleri Tamamen Farklı Yani.Birde Kendine Has Kanalda İçerik Üretmek Gerek Ya Şaçma Sapan Şeylerle Milleti Güldüreceksiniz yada Oyun İle Fİlan :)
Araç kamerası alsam acaba ? Kaç zamanda amorti eder ki ?

Üst Alt