YouTube v12.16.55 [Ad Free]

Sponsorlu Bağlantılar

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Öncelikle hangi root uygulamasını kullanıyorsun? Sistem uygulamalarını silemiyorsan /system dizini salt okunur şeklinde ayarlı olabilir. Aksi halde rootlu bir cihazda tüm sistem uygulamalarını silebilirsin. Ben şahsen telefonun kendi galeri, saat, telefon, rehber gibi uygulamalarını bile siliyorum.
Ben sadece lucky patcher ile gl toolsu kullanıyorum. Gl Tools'u da Modern Combat 4 benim telefonda grafik sorunu olduğu için kurdum. Yoksa benim telefonu rootlamak gibi bir niyetim yoktu. Zaten rootluk bir işim de yoktu. Sonra madem rootladım telefonu bari gereksiz uygulamaları da sileyim dedim ancak o program ile silemedim. Neyse sorun yok Mc 4'ü bitirdim zaten tekrar rootsuz kullanmaya devam edicem telefonu.

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Ben sadece lucky patcher ile gl toolsu kullanıyorum. Gl Tools'u da Modern Combat 4 benim telefonda grafik sorunu olduğu için kurdum. Yoksa benim telefonu rootlamak gibi bir niyetim yoktu. Zaten rootluk bir işim de yoktu. Sonra madem rootladım telefonu bari gereksiz uygulamaları da sileyim dedim ancak o program ile silemedim. Neyse sorun yok Mc 4'ü bitirdim zaten tekrar rootsuz kullanmaya devam edicem telefonu.
Hangi uygulamayı kullanıyorsun derken SuperSU, SuperUser gibi hangisini kullanıyorsun demek istedim.

Üst Alt