YouTube v12.16.55 [Ad Free]

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
YouTube v12.16.55 [Ad Free]
YouTube, Android cihazlar için yayınlanan popüler video izleme uygulamasıdır. Android 4.1 ve üzeri gerektirir.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: veliahht01

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
4ünüde indirip yükledim ancak paket bozuk diyor.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: atd54
emreli01

emreli01

Üye
Umarım çalışıyodur reklamlar kalkıyor demi ?

turkishield

turkishield

Üye
kardeş şu linkleri adam akıllı yerlere upload etseniz daha güzel olmaz mı ne dersiniz yine siz iyisini bilirsiniz de. hiç bilinmedik yerlere yüklüyorsunuz dosyaları. yükle bir mediafire olsun mega olsun zippyshare olsun cloudmail.ru olsun google drive olsun. adam akıllı binlerce reklam linki açılmadan tek tıkta hızlı bir şekilde indirelim. burada bir programı görüyorum hiç tıklamadan direkt googleda aratıp başka sitelerde indiriyorum artık haberiniz olsun.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
kardeş şu linkleri adam akıllı yerlere upload etseniz daha güzel olmaz mı ne dersiniz yine siz iyisini bilirsiniz de. hiç bilinmedik yerlere yüklüyorsunuz dosyaları. yükle bir mediafire olsun mega olsun zippyshare olsun cloudmail.ru olsun google drive olsun. adam akıllı binlerce reklam linki açılmadan tek tıkta hızlı bir şekilde indirelim. burada bir programı görüyorum hiç tıklamadan direkt googleda aratıp başka sitelerde indiriyorum artık haberiniz olsun.
Katılıyorum. Dailiyuploads nedir abi hem yavaş hem de bir sürü sayfa çıkıyor. Dün başka konuya da yazdım. Zippyshare mediafire filan varken neden böyle saçma sapan upload sitelerine dosya yüklüyorlar anlamıyorum.

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Katılıyorum. Dailiyuploads nedir abi hem yavaş hem de bir sürü sayfa çıkıyor. Dün başka konuya da yazdım. Zippyshare mediafire filan varken neden böyle saçma sapan upload sitelerine dosya yüklüyorlar anlamıyorum.
Adamlar para kazanma derdinde. Eve ekmek parası götürüyorlar burdan. Ve birde adam yorumlara cevap verme tenezzülünde bile bulunmuyor kendisini hangi dağda sanıyorsa artık :ehe

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Adamlar para kazanma derdinde. Eve ekmek parası götürüyorlar burdan. Ve birde adam yorumlara cevap verme tenezzülünde bile bulunmuyor kendisini hangi dağda sanıyorsa artık :ehe
Adam yönetici ancak sorulara cevap dahi vermiyor. Konuyu açıyor çekip gidiyor. İnsan az ilgilenir. :)

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Adam yönetici ancak sorulara cevap dahi vermiyor. Konuyu açıyor çekip gidiyor. İnsan az ilgilenir. :)
Bunların forum anlayışı farklı. Çözüm bulma odaklı değil daha çok daha çok içerik paylaşma odaklı. Bildiğin Play Store'a çevirdiler forumu.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
emreli01

emreli01

Üye
Aynen maxicep uygulama indir ve git yeri oldu artık benim gözümde uygulama yüklenmiyor telefondaki YouTube zaten çakılı olduğu için kaldırıp bu apk i kuramiyoruz yerdegistirmede yapmıyor

Yükleye bilen var mı ?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Aynen maxicep uygulama indir ve git yeri oldu artık benim gözümde uygulama yüklenmiyor telefondaki YouTube zaten çakılı olduğu için kaldırıp bu apk i kuramiyoruz yerdegistirmede yapmıyor

Yükleye bilen var mı ?
Yok kardeşim çakılı uygulamalar rootlasan bile silinmiyor. Facebook uygulaması da öyle. Facebook programını yükledikten sonra silemiyorsun telefondan. O kadar soru soruyoruz cevap vermiyorlar.

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Yok kardeşim çakılı uygulamalar rootlasan bile silinmiyor. Facebook uygulaması da öyle. Facebook programını yükledikten sonra silemiyorsun telefondan. O kadar soru soruyoruz cevap vermiyorlar. Sonra bizden şikayetçilermiş çok gereksiz mesajlar yazıyormuşum. Abi adam yönetici konu açıyor konusuna soru yazıyoruz cevaplamıyor, bakmıyor bile.
Rootlu cihazlarda bütün sistem uygulamalarını silebilirsiniz.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Rootlu cihazlarda bütün sistem uygulamalarını silebilirsiniz.
Valla ben denedim silinmiyor. Varsa bildiğin bir program paylaşırsan çok iyi olur. Benim telefonuma root atma sebebim Modern Combat 4'ün bozuk çalışmasıydı. Gl Tools ile grafikleri düzeltebiliyorum. O yüzden rootladım. Yoksa rootluk bir işim yoktu benim. Ben baya araştırdım ama bulamadım.

Wandeta

Wandeta

Üye
Tahminimce genellikle paylaşılan linkler googleden yabancı kişilerin veya sitelerin paylaştıkları linkler oldugu için böyle

Telefondaki youtubeyi silmezseniz yüklenmeyebilir

Son düzenleme:
emreli01

emreli01

Üye
Tahminimce genellikle paylaşılan linkler googleden yabancı kişilerin veya sitelerin paylaştıkları linkler oldugu böyle
Aynen öyle başka siteden linki aynen alıp kopyala yapıştır yapılıyor ve tek fark Türkçe konu :) bazı arkadaşlar hani şu siteye felan at demiş felan ama boşa bir istek çoğu konu sahibi cevap bile vermiyor bırak başka siteye yuklesin :)

Wandeta

Wandeta

Üye
Valla ben denedim silinmiyor. Varsa bildiğin bir program paylaşırsan çok iyi olur. Benim telefonuma root atma sebebim Modern Combat 4'ün bozuk çalışmasıydı. Gl Tools ile grafikleri düzeltebiliyorum. O yüzden rootladım. Yoksa rootluk bir işim yoktu benim. Ben baya araştırdım ama bulamadım.

bununla %100 silersin rootlu ise
Aynen öyle başka siteden linki aynen alıp kopyala yapıştır yapılıyor ve tek fark Türkçe konu :) bazı arkadaşlar hani şu siteye felan at demiş felan ama boşa bir istek çoğu konu sahibi cevap bile vermiyor bırak başka siteye yuklesin :)
Yukardaki cevabım tahmin arkadaşların yaptıgını tabiki tam bilemem..
Şahsen bende yukardaki yolu izliyorum açtıgım konularda ( hem yükleme ile ugraşmıyorsun bazende yasal durumlar)

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Yükleme hızı 1 mbit olmasa inan bana bütün açtığım konulardaki linklerin dosyalarını tek tek kendim yüklerim. Bazı konularımdaki dosyaları ben kendim yükledim onlarda 100 mb filandı ve yüklemesi 1 saat sürdü. Bu kadar yavaş bir yükleme hızı olduktan sonra kim uğraşacak? Ben bu programı root attığımda denemiştim zaten. Facebook programını bile kaldıramıyor, sisteme gömülü programları nasıl kaldıracak?

Wandeta

Wandeta

Üye
Kaldırır denediğim için söylüyorum

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Öncelikle hangi root uygulamasını kullanıyorsun? Sistem uygulamalarını silemiyorsan /system dizini salt okunur şeklinde ayarlı olabilir. Aksi halde rootlu bir cihazda tüm sistem uygulamalarını silebilirsin. Ben şahsen telefonun kendi galeri, saat, telefon, rehber gibi uygulamalarını bile siliyorum.

Üst Alt