Youtube Kanalı Açmak?

Sponsorlu Bağlantılar

Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
    Konu Sahibi
Youtube Kanalı Açmak?
Youtube kanalı kurmak ve videolar yayınlamak istiyorum lakin bilmediğim bazı hususlar var? Youtube kanalımda yeni çıkan PC, PS4 oyunları oynayarak arkadaşlara maceralar yaşatmak istiyorum. Benim sorum şu bu yeni oyunların videolarını oyun oynayarak kanalımda yayınladığım taktirde her hangi bir telif hakkı gibi hususlar ile karşı karşıya kalır mıyım? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse çok ama çok sevinirim. PC sistemim profesyonel seviyede PS4 ilede desteklersem başarabilirim.

technogamer2345

Üye
Cook ugrastirici bisey sistemle onla bunlabitmiyor. Telif hakki var evet, ozellikle muziklerden telif yersin. Oyunun muzigi ciktiginda youtube oto telif veriyor ve telif iceren videodanda para kazanilmaz. Seninde youtube da paradan baska bir derdin olmasa gerek. Ama muzik icin telifhakki itirazi yollanabiliyor . Ama 1 aya geri donuyorlarmis. Bilmiyorum bu isler hep deneme yanilma isi. Ama PS 4 ile iyi islee cikartabilirsin.

Ama unutma mutlaka digerlerinden bir farkin olsun...

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

• Beğen
Tepkiler: firostr ve Gönüldaş
UpOneTR

UpOneTR

Üye
Müzikler dışında telif yemezsin çok uğraştırıcı bir şey onun dışında farklı içerik üretmek lazım mesela insanlar beni neden izlesin diyerek başlayabilirsin sen olsan kendini neden izlersin diyerek başla ve buna cevap üret mesela çok güzel cs go oynarsın ve maçları yayınlansın insanlar izlemekten keyif alır ya da ne bileyim sohbetin hoşuna gidebilir farklı olmak önemli olan

• Beğen
Tepkiler: firostr ve Gönüldaş
Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
    Konu Sahibi
Cook ugrastirici bisey sistemle onla bunlabitmiyor. Telif hakki var evet, ozellikle muziklerden telif yersin. Oyunun muzigi ciktiginda youtube oto telif veriyor ve telif iceren videodanda para kazanilmaz. Seninde youtube da paradan baska bir derdin olmasa gerek. Ama muzik icin telifhakki itirazi yollanabiliyor . Ama 1 aya geri donuyorlarmis. Bilmiyorum bu isler hep deneme yanilma isi. Ama PS 4 ile iyi islee cikartabilirsin.

Ama unutma mutlaka digerlerinden bir farkin olsun...

Müzikler dışında telif yemezsin çok uğraştırıcı bir şey onun dışında farklı içerik üretmek lazım mesela insanlar beni neden izlesin diyerek başlayabilirsin sen olsan kendini neden izlersin diyerek başla ve buna cevap üret mesela çok güzel cs go oynarsın ve maçları yayınlansın insanlar izlemekten keyif alır ya da ne bileyim sohbetin hoşuna gidebilir farklı olmak önemli olan
Önerileriniz için teşekkürler

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Bir ara heves edip sonra basaramayinca pes eden birisi olarak yardım edebilirim her zaman yazabilirsin :)

technogamer2345

Üye
Bir ara heves edip sonra basaramayinca pes eden birisi olarak yardım edebilirim her zaman yazabilirsin :)

Ulan duygularima tercuman oldun. :D

Basta tipki bu sekilde oluyor. Ozellikle 1 ay icinde yayilamamak ve rakiplerin goz korkutmasi bu sonucu doguran etkenlerden.

firostr

firostr

Üye
Aslında benim diğer kişilerden farklı bir şey yapabilme isteğim var ve ne yapacağımi biliyorum ama fırsat olmuyor

ASUS_T00F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

technogamer2345

Üye
Aslında benim diğer kişilerden farklı bir şey yapabilme isteğim var ve ne yapacağımi biliyorum ama fırsat olmuyor

ASUS_T00F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hwp bu sekilde baslar, yeterli kitleyi toplayamadiginda birakirsin.

rawkid

rawkid

Üye
Video esnasında sanki izleyenler yanındaymış gibi konuş. Samimi ol. Ne sessiz kal ne de fazla konuş. Ve en önemlisi yapmacık ve cıvık cıvık şeylerden uzak dur. Ne çok troll ol ne de çok ciddi. Her şeyin ortasını tuttur. Sadece cs go bile ceksen bu şekilde 100.000 abone rahat kasarsin. Bu da bir izleyici tavsiyesi :)

ZTE Blade Vec 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: firostr
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Adam Akıllı Upload Yapabileceğin Bir Net Sonrada Bir PC Gerek 4K Render Vs Uğraş İsteyen İş Baya

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Daha hiç video yayınlamamis birisine 4k tavsiye komik olmuş :) internet Upload ilk başta o kadar sorun etme ben 6 7 saatte video yüklediğimi biliyorum heyecani orda bu işin :)

technogamer2345

Üye
4K ye bende guldum. :D 4K render bi ise yaramaz 4K cekim olmadiktan sonra. Hatta goruntu bozulur bu 240p yi 1080p yapmaya calismak gibi bisey. Oncelikle arkadasin 4K bi monitoru olacak. Sonrada 4K yi rahat kaldirscak bi ekran karti. Sonra 4K cekim yapacak. Sonrada 4K render yapacak. Oda gunler alir heralde. :D Ama 4K zaten gereksiz. Hanhi internet 4K de izler ki?

Üst Alt