Youtube Giriş 2008 Yenilendi

Sponsorlu Bağlantılar

alemburda

alemburda

Üye
    Konu Sahibi

YouTube Yine Engellendi. Fakat Bu Sefer IP Bazlıda Engellendi.Yani Artık DNS Ayarlarıyla Oynayarak Siteye Giriş Yapamıyoruz. Ama Çareler Tükenmez. Başka Bir Yol Daha Var. Daha Doğrusu 2 Yol Daha Var :ehe:ehe

Düne kadar DNS adreslerimizi Opendns ya da başka DNS servislerine yönlendirerek Youtube.com’a girebiliyorduk. Türk Telekom yetkilileri de bunu anlamış olmalılar ki Youtube’u bu sefer de IP bazlı engellediler. Yani DNS adreslerimizi başka bir servise yönlendirmek artık işe yaramıyor. Şu anda yavaşlama sıkıntısı olmadan Youtube’a girmek için 2 yol var:

İlgi
ÖRNEGİN SAYFA AŞAGIDAKİ GİBİ GÖRÜNECEKTİR.
adresi. Mesela açmak istediğiniz sayfa:

Diğer bir yol ise kullandığınız tarayıcıda proxy sunucusu kullanmanız. Yapmanız gerekenler:

Firefox’da: Araçlar > Seçenekler > Gelişmiş > Ağ > Ayarlar > Vekil Sunucu Ayarları Kutucuğunu işaretleyin ve HTTP vekil sunucusu Kutucuğuna 200.65.127.161 ve Port Kutucuğuna 3128 yazın. Sonra Tamam’a basın. Artık engellenen bütün siteler girebilirsiniz!

Internet Explorer 6’da: Araçlar > İnternet Seçenekleri > Bağlantılar > Yerel Ağ Lan Ayarları > Proxy Sunucusu kutucuğunu işaretleyin ve adres kutucuğuna 200.65.127.161 ve B. Nok. Kutucuğuna 3128 yazın. Sonra Tamam’a basın. Artık engellenen bütün siteler girebilirsiniz!

İnternet Explorer 7’da: Araçlar > İnternet Seçenekleri > Yerel Ağ (LAN) Ayarları > Proxy sunucu kısmındaki adres kutucuğuna 200.65.127.161 ve B. Nok. Kutucuğuna 3128 yazın. Sonra Tamam’a basın. Artık engellenen bütün siteler girebilirsiniz!

Opera için: Araçlar > Tercihler > Gelişmiş > Vekil Sunucular > HTTPS kutucuğuna 200.65.127.161 ve Bağ. N. Kutucuğuna 3128 yazın. Sonra Tamam’a basın. Artık engellenen bütün siteler girebilirsiniz!

teknoloji de çagrılar tükenmez

BU YAZI SADECE BİLGİ AMAÇLIDIR

yazı kaynak:

Hellboy®

Hellboy®

Üye
Saolasın...

alemburda

alemburda

Üye
    Konu Sahibi
yanlız youtube video upload için tavsiyem multi upload seçenegidir çünkü bir tek o seçenekte % deler göründü yoksa ne kadar kalmış anlaşılmıyor.

ronaldinho_2751

ronaldinho_2751

Üye
olmuyor denedim maalesef sayfa görüntülenmiyor :(

by_bilinmez

by_bilinmez

Üye
::: sitesine girip, Begin Browsing tuşuna basın.Artık Youtube.com karşınızda :::

adilk

adilk

Üye
tşk:)

ByMona

Üye
ÇOK sAol

cancanan

Üye
güzel paylaşım emeğe saygı;)

yarrock1

Üye
cok saol kanki ya :D

ksk_dennis

ksk_dennis

Üye
sagol kardeşim güzel paylaşım;)

ugurcrazy17

Üye
Ne ZAmANdIr Bu siTe arıorum Sağol kanki :oke::)paylaşım için çok sağol

umt1905

umt1905

Üye
teşekkürler

mertsomer

Üye
Forbidden dio :S

angells

Üye
olmuooo mozilla firefox'ta denedim yine açılmıoo :(

Forbidden

You were denied access because:Access denied by access control list.

--------------- Ekleme ---------------

lütfeeen yardımm

alemci776

alemci776

Üye
kardeş çok güzel paylaşım ama yanlış anlmassanız ben
v.tunnel.com die bite site kullanıyorum..alttaki site ytazma yerine yazın otomatik atıyor sizi youtube
eğer yayınlamak yasaksa şimdiden özür dilerim.. ayrıca firefoxta denedim çalışıyor..

murat1994

Üye
kanka verdigin ıp adresi olmuyo girmiyo linkten girin

ronaldo_1906

ronaldo_1906

Üye
eyvallah :oke:

Hertuslu75

Üye
sağol kanki

ayhan159

Üye