• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

YouTube Devrim Niteliğindeki Yeni İzleme Özelliğini Duyurdu

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
YouTube Devrim Niteliğindeki Yeni İzleme Özelliğini Duyurdu
Popüler video paylaşım sitesi YouTube izlemeye yönelik yeniliklerini sürdürüyor.

YouTube yayın hayatına başladığın günden itibaren köklü değişimler geçirmiş bir videopaylaşım sitesi.

YouTube‘da video paylaşımın yanı sıra, canlı bağlantı özellikleri, video yöneticisi gibi geçmişe bakıldığında önemli özelliklere sahip olduğunu görmekteyiz. Zaman içerisinde GIF resim oluşturma gibi kullanıcıların 3 parti yazılımlarla yaptıkları tüm işlemleri dahi kendi bünyesinde barındırma yoluna gitmişti. YouTube şimdi de yine devrim niteliğinde bir özelliğini duyurdu.

YouTube videolarını 360 derece izleme imkanı özelliğinin aktif edildiğini duyurdu. Adından da anlaşılacağı üzere video da 360 derece açı ile görüntüyü kontrol etmek imkanı böylece başlamış oldu. YouTube bu yeniliği ile yine bir ilke imza atarken yayınladığı örnek video da sol üst köşede bir yön butonu yer alıyor. Bu yön tuşları sayesinde videoya istediğiniz açıdan bakmak mümkün hale geliyor.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb, Dark-Evil, kemak ve 3 diğerleri

Luck Star

Luck Star

Üye
Ben de diyorum 2 gündür neden videoları açmıyor bu uygulama :( . Ne kadar iyi olsa da başarısızlar bu konuda senelerdir videoyu arka planda oynatmayı yapmadılar her yenilik geldiği zaman YouTube uygulaması 1-2 hafta çalışmıyor . Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Nextman
kemak

kemak

Üye
bilgilendirme için teşekkürler :alkis

• Beğen
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Güzel Olmuş Sevdim

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Uygulama Android cihazlarda sorunsuz çalışıyor

• Beğen
Tepkiler: Luck Star
Dark-Evil

Dark-Evil

Üye
Özellik gerçekten çok güzel istediğin açıdan görebiliyorsun.
Haber için teşekkürler

• Beğen

Üst Alt