Yönetimin Abdi İpekçi sürprizi: Drogba

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
мαχ ραуηє

мαχ ραуηє

Üye
Yönetimin Abdi İpekçi sürprizi: Drogba
Galatasaray’ın transferdeki önceliği Didier Drogba... Özellikle, geçtiğimiz hafta Galatasaray Erkek Basketbol Takımı’nın, Banvit’le oynadığı son maçta tribünler, “Taraftar çıldırdı, Drogba’yı istiyor” tezahüratlarıyla inleyince, yönetim var gücüyle bu oyuncu için çalışmaya başladı. Başkan Ünal Aysal, bu tezahüratlar karşısında salonda bulunan Sarı-Kırmızılılar’a eliyle “Tamam” işareti yapmıştı. Adnan Öztürk, daha önce yaptığı açıklamada, Drogba’yla her konuda anlaştıklarını, Abramovic’in vereceği kararı beklediklerini söyledi. Aysal, bu transferi bir an önce neticelendirmek için Rus milyarderle arası iyi olan tüm tanıdıklarını devreye soktu ve Abramovic neredeyse ikna edildi! Yönetim şimdi büyük bir sürprize hazırlanıyor. Buna göre, basketbolda Fenerbahçe’yle oynanan final serisinde, Abdi İpekçi’de oynanacak olan ilk iç saha mücadelesinde Drogba da salonda olacak! Sarı-Kırmızılılar’ın yeni yıldızı, taraftarların karşısına ilk defa Abdi İpekçi’de çıkacak.

Yalçın DÜMER

arslansem

arslansem

Üye
:aha:

Atakan

Atakan

Üye
Allaaaah ! :aha::aha: Abdi İpekçi'de olacağım ben de. Şansa bak, inşallah doğrudur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...