Yardım Yılın Faili!

Sponsorlu Bağlantılar

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
Yılın Faili!
Telefonda bi çeşit döngü var;
peder telefonu alıyor tr stock attırıyor amcama ve sonuç kilitliyken sürekli res döngüsü ama bir de detay var
müzik açıp kilitlersek sorun olmuyor
şarj dayken kilitleyincede sorun olmuyor
bunların dışında çözümde yok
şimdi telefon bende ve olanlar;
-biraz stock kullandım (şifre vardı)
-custom rom attım (en son 2 gün önce)
-gapps kurim dedim dün kurdum işde reboot yaptım gapps yok
-wipe ları yaptım rom + gapps + reboot = telefon formatsız açıldı (philz recovery)
-bakdım bu böyle gidiyo media zaten birbirine girmiş karman çorman olmıuşdu sildim 3 saniye sonra bootloop oldu
-demin hangi ülke olduğunu hatırlamadığım bi stock attım sonuç;
stock olarak kullandığım zaman ki şifre ile açıldı ama acayip detay;
kurulum ekranı geldi ilk açılışda kurdum geldi ekran mcpe yi kaldırıcakmı diye denim dedim kaldırmadı neyse kilit sorunu gittimi bari dedim gitmemiş res attı bi bakdım şifre istiyor yazdım eskiyi (şansına denemem doğru çıkdı) ve cihaz açıldı çok şaşırdım kitleyip tekrar farklı bir şifre girdim hata verdi
şimdi asıl mevzu şu olayı okudunuz anladınız siz olsanız naaparsınız alıp duvara vurasım geliyor şuan yeni telefon alıcam zaten sanırım da şuan ihtiyaç duymuyorum hat açıkda kalsın diye kullanıyordum ama takıntı oldu
cihaz:galaxy w 8150 wonder
Yorumlarınızı bekliyorum...

obaspinar

obaspinar

Üye
Baya karisik bu durum ilk defa duyuyorum boylesini :-))

• Beğen
Tepkiler: H0lligan

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
abimle takas ettim cihazı :ehe kurtuldum dicemde şimdiki telefonda aynı boyutlarda :ehe bi bitmedi çilem zaten telefonu adam edecek bi önerisi olan çıkarsa satıcaz :ehe

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Stock rom yemiyor mu?

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
:ehe alemsin jelibon okusana hepsini :D

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Telefonda bi çeşit döngü var;
peder telefonu alıyor tr stock attırıyor amcama ve sonuç kilitliyken sürekli res döngüsü ama bir de detay var
müzik açıp kilitlersek sorun olmuyor
şarj dayken kilitleyincede sorun olmuyor
bunların dışında çözümde yok
şimdi telefon bende ve olanlar;
-biraz stock kullandım (şifre vardı)
-custom rom attım (en son 2 gün önce)
-gapps kurim dedim dün kurdum işde reboot yaptım gapps yok
-wipe ları yaptım rom + gapps + reboot = telefon formatsız açıldı (philz recovery)
-bakdım bu böyle gidiyo media zaten birbirine girmiş karman çorman olmıuşdu sildim 3 saniye sonra bootloop oldu
-demin hangi ülke olduğunu hatırlamadığım bi stock attım sonuç;
stock olarak kullandığım zaman ki şifre ile açıldı ama acayip detay;
kurulum ekranı geldi ilk açılışda kurdum geldi ekran mcpe yi kaldırıcakmı diye denim dedim kaldırmadı neyse kilit sorunu gittimi bari dedim gitmemiş res attı bi bakdım şifre istiyor yazdım eskiyi (şansına denemem doğru çıkdı) ve cihaz açıldı çok şaşırdım kitleyip tekrar farklı bir şifre girdim hata verdi
şimdi asıl mevzu şu olayı okudunuz anladınız siz olsanız naaparsınız alıp duvara vurasım geliyor şuan yeni telefon alıcam zaten sanırım da şuan ihtiyaç duymuyorum hat açıkda kalsın diye kullanıyordum ama takıntı oldu
cihaz:galaxy w 8150 wonder
Yorumlarınızı bekliyorum...

bozmuşun telefonu olom :ehe çevrende BOX kullanan birileri varsa götür bi Stock ROM flashlasınlar :ehe

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
box ne alaka ki

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
mega wipe atsak :D ? tabi varsa :ehe

Sarangni

Sarangni

Üye
5 yıla yakın Android kullanıyorum ilk defa böyle bir şey duydum. Stock ile bile çözülmediyse Anakart ile olabileceği aklıma geliyor. Belki ADB üzerinden komutlarla çalışan bir şey vardır ama işte aynı sorunu yaşayıp çözmüş birisi olması gerek. Neyse ki cihaz Wonder miyadını tamamladı tamamlayacak.

• Beğen
Tepkiler: ghstr

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
benimde ilk kez başıma geldi çok garip wonder kullanan tanıdıklarım var ama onlarda da böyle bişe olmamış :D seçilmiş kişiyim :ehe :D

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
mega wipe atsak :D ? tabi varsa :ehe

mega wipe forumda vardı denemeye değer
5 yıla yakın Android kullanıyorum ilk defa böyle bir şey duydum. Stock ile bile çözülmediyse Anakart ile olabileceği aklıma geliyor. Belki ADB üzerinden komutlarla çalışan bir şey vardır ama işte aynı sorunu yaşayıp çözmüş birisi olması gerek. Neyse ki cihaz Wonder miyadını tamamladı tamamlayacak.

hocam wonder deyip geçmeyin benim gözümde iPhone 4S le aynı kefede :ehe

• Beğen
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Okudum okudum da...

Eğer stock romda bile düzelmiyorsa biraz zor gibi

• Beğen
Sarangni

Sarangni

Üye
hocam wonder deyip geçmeyin benim gözümde iPhone 4S le aynı kefede :ehe

Estağfurullah ben 800 MHZ, 278 MB RAM, Adreno 200 ARM6 mimarisi cihaz ile başladım. İyi uygulamalar hep ARM7 destekliyordu. 18 ay kullandım. Ne imrenirdik ARM7 cihazlara. O zaman Wonder yoktu bir süre sonra büyük sükse ile çıkmıştı hatta bir ara almayı bile düşünmüştüm. Zaman geçti Wonder de epey bir yoruldu ama XDA başlığı çok hareketli bir cihazdı. F/P Efsaneleri arasında ki yerini aldı.

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
deneyeceğim bakalım bişeler yorumlarınız için :tşk:

• Beğen
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Estağfurullah ben 800 MHZ, 278 MB RAM, Adreno 200 ARM6 mimarisi cihaz ile başladım. İyi uygulamalar hep ARM7 destekliyordu. 18 ay kullandım. Ne imrenirdik ARM7 cihazlara. O zaman Wonder yoktu bir süre sonra büyük sükse ile çıkmıştı hatta bir ara almayı bile düşünmüştüm. Zaman geçti Wonder de epey bir yoruldu ama XDA başlığı çok hareketli bir cihazdı. F/P Efsaneleri arasında ki yerini aldı.

hocam abim Wonder ve iPhone 4S teklif etti önce Wonder dedim ama sonra reyiz bana dayanamaz dedim iPhone 4S te karar kıldım :ehe Nokia N9 gibi alıp köşeye konulacak nadir cihazlardan :alkis :thumbup:

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
yada çöpe atılacak kadar sinir ve eski

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Benim ilk android telefonda (lg p350)
600mhz arm11 işlemci (snapdragon s1)
140mb ram :kop:
256mb anahafıza (onunda 100mb si boş)
Adreno 200
320x240p QVGA ekran

Ona rağmen cm7.2 ile baya kullandım bi de Oc yaptım 879mhz di sanırım

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
yada çöpe atılacak kadar sinir ve eski

sen bozuk wonder kullanıyosunda ondan git temizini bul bi CM kur bak bakalım Wonder a neymiş :ehe
Benim ilk android telefonda (lg p350)
600mhz arm11 işlemci (snapdragon s1)
140mb ram :kop:
256mb anahafıza (onunda 100mb si boş)
Adreno 200
320x240p QVGA ekran

madem ilk #Android cihazları söylüyoruz...

Turkcell MaxiPRO 5

512 MB RAM
1.5 GHz Çift Çekirdek CPU
O zamanlar GPU yu fazla takmıyordum :ehe
4 GB Dahili hafıza
4.5" 720p ekran
8 MP Arka kamera ( hemide FHD :kro2: )

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
mtk ile başlamışdım şimdi yine mtk var :D :ehe ilerleme yok :ehe
hiç unutmuyorum lg android 1 kullanmışdım ya :D :ehe 1 nedir ya 1 bide hediye internet gelmişdi bi işimede yaramamışdı :D :ehe

• Beğen

Üst Alt