Yıl Başında Ne Yapacaksınız..

Sponsorlu Bağlantılar

Yıl Başında Ne Yapacaksınız..

• Evdeyim ne ola bilirki

Kullanılan: 0 0.0%
  • Arkadaslarımla bir barda olurum

• Yılbasına özel tatile cıkıcam

• Tombala oynıcaz

• Sanane Kardeşim

• Kullanılan toplam oy
    0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

slayer

Üye
sadece çıksa yater...

ukalaboy

ukalaboy

Üye
    Konu Sahibi
maxi cep evde takılıyıo ozm dorumudur bir party duzenlesek

abuvice

abuvice

Üye
Bilemiyorum.. Dün 300 ytl filan harcadık.. Baya bi eğlendik.. Maniler tükendi.. Bulursak gene iyi bi eğlence yaparız arkadaşlarla..

tofy

Üye
bennn dışardaaa kutluycammmmm

__Midas__

__Midas__

Üye
planlarımız değişti ablamla kutlayacaktık o bugün amerikaya uçtu , babamlar programı değiştirdi dışardalar yani ben eve arkadaşları toplarım ve ........ tombala oynarız

ukalaboy

ukalaboy

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar birde sectiniz mekanları yazarsanız sevinirim P merak

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Kötü bir darbe aldım. O yüzden evde MaxiCep'e takılarak ve amcamla beraber tekirdağ içerek gireceğiz..

darkred

darkred

Üye
hayırdır ChavRash kardeş geçmiş olsun önemli bişeyin yoktur inşallah...

bende evdeyim büyük ihtimal

Caine

Caine

Üye
kardeş kusura bakma ama sen o şıkkı koymuşsun ben ne yapiyim son şıkkı işaretledim yani
gerçekden her gün nasıl geçiyorsa oda normal bir gün gibi işde diğer arkadaşlara iyi eğlencelerrr

ukalaboy

ukalaboy

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(Caine &#064; Dec 26 2005, 01&#58;52 AM) [post=237343]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
kardeş kusura bakma ama sen o şıkkı koymuşsun ben ne yapiyim son şıkkı işaretledim yani
gerçekden her gün nasıl geçiyorsa oda normal bir gün gibi işde diğer arkadaşlara iyi eğlencelerrr
[/b][/quote]
saol ben rahatım sende rahatsınkı bu şıkı sectin

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(evreNian &#064; Dec 26 2005, 01&#58;52 AM) [post=237341]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
hay&#305;rd&#305;r ChavRash karde&#351; geçmi&#351; olsun önemli bi&#351;eyin yoktur in&#351;allah...
[/b][/quote]

Çok ta önemli de&#287;il.

jöly

Üye
ben de dışarıda kutluyacağımmmmmmmmmmm

Nicolas_Anelka

Üye
eski bir kız arkadasımla olucam heralde...

depresif

Üye
Valla ben genelde hıristiyan ve yahudi adetlerine karşı son derece müslüman duruşu göstermem gerketiğini düşündüğüm için yıl başında kaza namazlarımı kılacam,Bir yılın bir kendimce muhasebesini yapacağım ve kısmet olursa Kuran-ı Kerim okuyarak geçirmeyi düşünüyorum.Bu gidiş iyi bi gidiş değil zannımca yakında paskalya kutlamaları felan da olur bizde

Nicolas_Anelka

Üye
okadard degil canım eger o dediklerini yapabilirsen ne mutlu sana diyorum...

cepix

cepix

Üye
Depresif egerki o dediklerini yapıcaksan gelir elini öperim senin ah keşke bizde yapabilsek

depresif

Üye
Valla kardeşler Allah bi manilik vermesse o söylediklerimi çoktan planlamışım uygulayacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...