YGS'ye girecek öğrenciler ve mezunlar

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
YGS'ye girecek öğrenciler ve mezunlar
Allah yardımcınız olsun

muhammed4949

muhammed4949

Üye
Sen de gireceksin değil mi?

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Evet

Baydırman

Baydırman

Moderator
amin

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Benimde matematik yazılım var banada dua edin :D
Başarılar @0MG90 umarım istediğin yeri kazanırsın. Bol şans.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
:) insallah kardeşim cümlemize başarılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Tüm sınava girecek arkadaşlara başarılar. :oke:
@-Börteçine- sen sınıfta kaldın sana koca sıfır :zzz: :ehe

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
zombaka

zombaka

Üye
Hepinize başarılar

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Ösym nin Allah belasını vermesin

• Beğen
Tepkiler: abandonware ve UpOneTR
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Benim de önümde 4 haftalık sınav takvimi var. Allah herkese güzel puanlar nasip etsin :D

UpOneTR

UpOneTR

Üye

%20 açıklanmış sinav berbat zordu

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Ya kötü geçmedi de Türkçe de hiç dil bilgisi yok upuzun sorular var burada ne anlatılmak istenmiştir bu parçanın sonuna ne eklenmeli falan filan diğerlerine vakit kalmadı çözmekten
Sosyal iyiydi yinede, fen bilgim az olmasına rağmen ondanda çözdüm biraz matematik zaten insanı çileden çıkarır bakalım napıcaz
Herkes ağlıyodu çıkarken

%20 açıklanmış sinav berbat zordu
İnmiyo, açılmıyo daha sitesi bile doğru düzgün değil

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949 ve UpOneTR
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye

muhammed4949

muhammed4949

Üye
Ya kötü geçmedi de Türkçe de hiç dil bilgisi yok upuzun sorular var burada ne anlatılmak istenmiştir bu parçanın sonuna ne eklenmeli falan filan diğerlerine vakit kalmadı çözmekten
Sosyal iyiydi yinede, fen bilgim az olmasına rağmen ondanda çözdüm biraz matematik zaten insanı çileden çıkarır bakalım napıcaz
Herkes ağlıyodu çıkarken

İnmiyo, açılmıyo daha sitesi bile doğru düzgün değil
Eğer paragraf soruları aslında kolay ama hızlı okuma ve okuduğunu anlaman gerekli yoksa diğer sorulara zaman kalmaz

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
İkilemde bırakmasa vakit kalacaktı zaten öyle bi şıklar var ki

abandonware

abandonware

Üye
Türkçede neredeyse tüm TM'ci arkadaşlarımın cevaplayamadığı, tabir yerindeyse neredeyse cevabı olmayan sorular vardı - ve hiçbiri de açıklanmadı. Tesadüfe bak... Aynı zamanda, 5 şıkkı birden elediğiniz veya doğru cevabı bulamadığınız sorular da azımsanmayacak kadar vardı bana kalırsa. Fen bana aşırı kolay geldi açıkçası. (ben çok kolay derim şimdi ve yine yarısını yanlış yaparım bana belli olmaz fakat bana göre feni iyi yapan sayısı baya çok olacak)

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
UpOneTR

UpOneTR

Üye
Türkçede neredeyse tüm TM'ci arkadaşlarımın cevaplayamadığı, tabir yerindeyse neredeyse cevabı olmayan sorular vardı - ve hiçbiri de açıklanmadı. Tesadüfe bak... Aynı zamanda, 5 şıkkı birden elediğiniz veya doğru cevabı bulamadığınız sorular da azımsanmayacak kadar vardı bana kalırsa. Fen bana aşırı kolay geldi açıkçası. (ben çok kolay derim şimdi ve yine yarısını yanlış yaparım bana belli olmaz fakat bana göre feni iyi yapan sayısı baya çok olacak)
Tm tscilerin bakmadigini sayarsan fenden guzel puan gelecek aynen kolaydi ve dediğin gibi soru ve şiklari cok sacmaydi ya hepsini eliyorum yada birini ancak eleyebildigim cok soru oldu

• Beğen
Tepkiler: abandonware

Üst Alt