Ygs'ye bu sene ilk defa girecekler girsin içeri

• 16 Mart 2013
  • 4895 Okunma
  • 116 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Evet beyler bu sene ilk olarak girecek birçok arkadaşımız var ve hemen hemen her hafta okulda dershanede denemeler yapıyoruz birçoğumuz.Bende bu sene bol bol deneme çözdüm,güvender 12'li seti bitirdim.Ortalama netlerim :

Türkçe :32-35 net arası
    Sosyal :32-35 net arası
    Matematik:15-20 net arası
    Fen:2-4 net arası
    Ayrıca en az 25dk zamanda artardı.
    Pmyo tercih edecek biri için baya iyi netler değil mi?Ama malesef kandırılıyoruz beyler!!!

Ve bugün 2012 ygs sorularını çözdüm tıpkı deneme havasında zaman tutarak çözdüm.Çözmez olaydım.

Evet beyler ilk olarak Zaman kullanımım ;

Türkçe:65dk
    Sosyal:40 dk
    Matematik:55dk
    Fen:Zaman kalmadı

Ayrıca matematiğin 32,sorusuna bakarken süre bitti.

Şimdide netler ;

Türkçe:23net
    Sosyal:27net
    Matematik:25net

Evet beyler sonuç gördüğünüz gibi rezalet!
    Tek olumlu şey ise Matematik 31 soruda 25 doğru 6 boş.Normalde 20 yi geçmezdi beyler yani kolay soruyolar.

Denemeler bizi kandırdı anlıyacağınız.Sadece moralimizi yükseltmek için gerçekleri gizlediler.Bizde rahatladık dersleri boşladık.

Son 1 hafta kaldı bu saatten sonra ne yapsak boş.

Eğer geçen seneki gibi olursa sınav ; biz sınava değil sınav bize girecek sanırım

Not:Bu herkez için geçerli değildir,bol bol çalışan arkadaşlar üzerine almasın

Yazan: bboyQ7
  2. Çozdugun denemler hangi yayın mesela bu kadar matematik arttırman çok iginç 8 soru eksikle

3. :hmmm
    Geçen seneki sorular çok da zor değildi. Bu sene daha kolay olacak gibi bi his var içimde.

4. Zirve güvender fem

- - - Eklendi - - -

inşallah

5. İyi okadar yaptıysan. Türkceye yüklenseydin keske biraz özelliklede paragraf

6. bu netler berbat bence hele hele kolay deneme sınavlarında böle yapıyosan fazla kötü sana tavsiyem zaman denemeleri satılıyo haftada bir onlardan çözmen ve 1 haftada istersen 20 net yonatırsın burda takılacağına soru çöz

7. 60-65 net yapayımda bi :eller:

8. Berbat? YGS 4 için iyi net bunlar. Gastronomi için mesela. Gastronomi okumak isteyen birinin Fen yapmasına gerek yok.

- - - Eklendi - - -

o kadar da değil :ehe
    60 net nedir :oha:

9. Kardeş PMYO düşünüyorum hukuk değil :)

- - - Eklendi - - -

Senide görecez bu sene artist :D

10. ben zaten ygsde 80 soru yapıp çıkıcam :hmmm 65 net felan gelsin,LYSde toparlarım :oke:

11. 120 soruya bak sen yinede

12. Hepinize allah kolaylik versin tek onerim sinavda rahat olun sakin kafayla deneme cozer gibi cozun yapamadiginiz soruyu atlayin takilinca moral bozmaya gerek yok istediginiz zaman tekrar girersiniz :)

13. Türkçe 28-32 arası (55dk)
    Sosyal yok
    Matematik 18-25 arası (1saat civarı)
    Fen 15-22 arası (40 dk civarı)

Bi 270 alsam yeter aslında. Ygsye kadar Türkçe çözücem. Kondisyon artsın diye.

14. Bende seneye gireceğim allah yardımcımız olsun. :D

15. Amin Amin :oke:

16. Türkce 36-37
    Mat 27-30 (geom kötu)
    Sosyal 30-35(yorumda kaçırmıyorumda bilgim pek yok)
    Fen 8-9

Tm yim 385-400 hedefliyorum

17. Denemeler mi böyle ?

18. öyle deme :D

19. Sana güveniyorum zeki adamsın rahat kafayla girersen kazanırsın :D

20. kafa rahat. hep rahat benimki :ehe

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/09/2018 - 05:21