Ygs'ye bu sene ilk defa girecekler girsin içeri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bboyQ7

bboyQ7

Üye
    Konu Sahibi
Ygs'ye bu sene ilk defa girecekler girsin içeri
Evet beyler bu sene ilk olarak girecek birçok arkadaşımız var ve hemen hemen her hafta okulda dershanede denemeler yapıyoruz birçoğumuz.Bende bu sene bol bol deneme çözdüm,güvender 12'li seti bitirdim.Ortalama netlerim :

Türkçe :32-35 net arası
Sosyal :32-35 net arası
Matematik:15-20 net arası
Fen:2-4 net arası
Ayrıca en az 25dk zamanda artardı.
Pmyo tercih edecek biri için baya iyi netler değil mi?Ama malesef kandırılıyoruz beyler!!!

Ve bugün 2012 ygs sorularını çözdüm tıpkı deneme havasında zaman tutarak çözdüm.Çözmez olaydım.

Evet beyler ilk olarak Zaman kullanımım ;

Türkçe:65dk
Sosyal:40 dk
Matematik:55dk
Fen:Zaman kalmadı

Ayrıca matematiğin 32,sorusuna bakarken süre bitti.

Şimdide netler ;

Türkçe:23net
Sosyal:27net
Matematik:25net

Evet beyler sonuç gördüğünüz gibi rezalet!
Tek olumlu şey ise Matematik 31 soruda 25 doğru 6 boş.Normalde 20 yi geçmezdi beyler yani kolay soruyolar.

Denemeler bizi kandırdı anlıyacağınız.Sadece moralimizi yükseltmek için gerçekleri gizlediler.Bizde rahatladık dersleri boşladık.

Son 1 hafta kaldı bu saatten sonra ne yapsak boş.

Eğer geçen seneki gibi olursa sınav ; biz sınava değil sınav bize girecek sanırım

Not:Bu herkez için geçerli değildir,bol bol çalışan arkadaşlar üzerine almasın

ka_za

ka_za

Üye
Çozdugun denemler hangi yayın mesela bu kadar matematik arttırman çok iginç 8 soru eksikle

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
:hmmm
Geçen seneki sorular çok da zor değildi. Bu sene daha kolay olacak gibi bi his var içimde.

ka_za

ka_za

Üye
İyi okadar yaptıysan. Türkceye yüklenseydin keske biraz özelliklede paragraf

sanalben

sanalben

Üye
bu netler berbat bence hele hele kolay deneme sınavlarında böle yapıyosan fazla kötü sana tavsiyem zaman denemeleri satılıyo haftada bir onlardan çözmen ve 1 haftada istersen 20 net yonatırsın burda takılacağına soru çöz

Legendary.

Legendary.

Üye
60-65 net yapayımda bi :eller:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
bu netler berbat bence hele hele kolay deneme sınavlarında böle yapıyosan fazla kötü sana tavsiyem zaman denemeleri satılıyo haftada bir onlardan çözmen ve 1 haftada istersen 20 net yonatırsın burda takılacağına soru çöz

Berbat? YGS 4 için iyi net bunlar. Gastronomi için mesela. Gastronomi okumak isteyen birinin Fen yapmasına gerek yok.

- - - Eklendi - - -

60-65 net yapayımda bi :eller:

o kadar da değil :ehe
60 net nedir :oha:

bboyQ7

bboyQ7

Üye
    Konu Sahibi

Kardeş PMYO düşünüyorum hukuk değil :)

- - - Eklendi - - -

Berbat? YGS 4 için iyi net bunlar. Gastronomi için mesela. Gastronomi okumak isteyen birinin Fen yapmasına gerek yok.

- - - Eklendi - - -

o kadar da değil :ehe
60 net nedir :oha:

Senide görecez bu sene artist :D

Legendary.

Legendary.

Üye
ben zaten ygsde 80 soru yapıp çıkıcam :hmmm 65 net felan gelsin,LYSde toparlarım :oke:

restmod

restmod

Üye
Hepinize allah kolaylik versin tek onerim sinavda rahat olun sakin kafayla deneme cozer gibi cozun yapamadiginiz soruyu atlayin takilinca moral bozmaya gerek yok istediginiz zaman tekrar girersiniz :)

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
Türkçe 28-32 arası (55dk)
Sosyal yok
Matematik 18-25 arası (1saat civarı)
Fen 15-22 arası (40 dk civarı)

Bi 270 alsam yeter aslında. Ygsye kadar Türkçe çözücem. Kondisyon artsın diye.

Turan

Turan

Üye
Bende seneye gireceğim allah yardımcımız olsun. :D

bboyQ7

bboyQ7

Üye
    Konu Sahibi
Amin Amin :oke:

ka_za

ka_za

Üye
Türkce 36-37
Mat 27-30 (geom kötu)
Sosyal 30-35(yorumda kaçırmıyorumda bilgim pek yok)
Fen 8-9

Tm yim 385-400 hedefliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt