Yetersiz depolama alanı hatası

Sponsorlu Bağlantılar

mzksrc91

Üye
    Konu Sahibi
Yetersiz depolama alanı hatası
Üstadlar şimdi benim derdim çok büyük telefonda yer olmasına rağmen yer yok diyor anlamadığım bir durum var çözüm için
Google play güncelleme kaldırdım
Google play verileri sildim
Hard reset attım
Soft resim attım
Uygulamaları hafıza kartına taşıdım
Ama yine de olmadı resimde diğer diye bir yer var orada 12 gb diyor. O diğer dediği yer neresi ben oraya nasıl girecem bunun için ex dosya yonetici Root Explorer vs kullandım Clean master cclener kullandım ne yaptıysam orayı göremedim. Bu konuda dahi bir fikri olan var mı

byAndroid

byAndroid

Üye
Üstadlar şimdi benim derdim çok büyük telefonda yer olmasına rağmen yer yok diyor anlamadığım bir durum var çözüm için
Google play güncelleme kaldırdım
Google play verileri sildim
Hard reset attım
Soft resim attım
Uygulamaları hafıza kartına taşıdım
Ama yine de olmadı resimde diğer diye bir yer var orada 12 gb diyor. O diğer dediği yer neresi ben oraya nasıl girecem bunun için ex dosya yonetici Root Explorer vs kullandım Clean master cclener kullandım ne yaptıysam orayı göremedim. Bu konuda dahi bir fikri olan var mı
Yalnız senin şuan hafıza dolu gözüküyor ve orda diğer yazan yerde 12 gb lık bişey var üstüne tıklar mısın ne açılacak

mzksrc91

Üye
    Konu Sahibi
Hocam üstüne tıklıyorum bişey açılmıyor. Diğer programlarda açıyorum 650 mg lık bişeyler var onlar da resim böyle htc. Data. Ses dosyayı tarzında şeyler

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar
-Emre

-Emre

Üye
Kullanılabilir alanın 500mb üstü olması lazım yoksa yüklemez.hatta 500e gelince sıfır oluyor gibi düşün.

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Hocam üstüne tıklıyorum bişey açılmıyor. Diğer programlarda açıyorum 650 mg lık bişeyler var onlar da resim böyle htc. Data. Ses dosyayı tarzında şeyler
Telefon marka ve modeli nedir?

mzksrc91

Üye
    Konu Sahibi
Htc Desire 820 (rootlu) şuan çözüm bulana bir ömür minnettar olurum

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Son düzenleme:
byAndroid

byAndroid

Üye
Hafızayı dolduran bişey var sen şuan onu göremiyorsun. Google playden bazı hafıza uygulamaları var onun sayesinde görebilirsin belki senin için mağazaya bakıp uygulamanın adını soylecem
Diskusage hocam bunu kurun. Program üzerinden bakın neler var diye

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar
-Emre

-Emre

Üye
Romla falan olacak iş değil sınırı google play koyuyor, onun cracklenmesi lazım.

mzksrc91

Üye
    Konu Sahibi
Hafızayı dolduran bişey var sen şuan onu göremiyorsun. Google playden bazı hafıza uygulamaları var onun sayesinde görebilirsin belki senin için mağazaya bakıp uygulamanın adını soylecem
Diskusage hocam bunu kurun. Program üzerinden bakın neler var diye
hocam bu şekilde ama bi gariplik var format attıktan sonra görüşen boş alan 2.5 gb görünüyor aslında

mzksrc91

Üye
    Konu Sahibi
Romla falan olacak iş değil sınırı google play koyuyor, onun cracklenmesi lazım.
Onu nasıl yapacam birde son zamanlarda kameraya basınca telefon kilitlenmeye başladı kapatıp açmadan kendinde gelmiyor

Nevarres

Üye
Telefonunuzun ana ekranı uygulamalar ile doluysa onları ekrandan kaldırıp öyle deneyin birde.

byAndroid

byAndroid

Üye
hocam bu şekilde ama bi gariplik var format attıktan sonra görüşen boş alan 2.5 gb görünüyor aslında

Yedekleme kartı denen şey ne? Yedekleme mi yaptınız. Sonra bakın orda titanyum backup ile yedekleme yapmışsınız o belli oluyor birde android klasörü 4 küsür gb olarak gözüküyor büyük oyun mu var bi kaç tane

mzksrc91

Üye
    Konu Sahibi
Telefonda oyun yok hocam bu illet nasıl oldu bilmiyorum

mzksrc91

Üye
    Konu Sahibi
İşte htc Desire 820 ye uygun costum rom bulur muyum daha önce hiç yapmadım htc ye. Birde olmasa tekrar stok roma çevirmek var büyük iş başka yolu yok mu

silivriserdar

silivriserdar

Üye
İşte htc Desire 820 ye uygun costum rom bulur muyum daha önce hiç yapmadım htc ye. Birde olmasa tekrar stok roma çevirmek var büyük iş başka yolu yok mu
Ben bir bakayım bulursam sana atarım. Ama bootloder ekranının Görüntüsü de Lazım. Çünkü build numarası falan ona göre Değişiyor rom lar.

Damsam

Üye
telefonda recovery moda giriceksin
1- wipe cache partito (eski uygulamalrın gereksiz dosyalarını siliceksin)
2-wipe dalvik cache (bide bunu yap)
üsttekileri yaptıktan sonra
reboot systemnow tıkla
ama bunları yaparken hafıza kartını çıkar
takılı olmasın

cihanata_1

cihanata_1

Üye
telefonda recovery moda giriceksin
1- wipe cache partito (eski uygulamalrın gereksiz dosyalarını siliceksin)
2-wipe dalvik cache (bide bunu yap)
üsttekileri yaptıktan sonra
reboot systemnow tıkla
ama bunları yaparken hafıza kartını çıkar
takılı olmasın
bu işlemleri daha öce defalarda hafıza kartı takılıyken yaptım hafıza kartını etkilemiyor:)
google play hizmetyleri yüklüyswe birde onun verilerini sil:)

-Emre

-Emre

Üye
Onu nasıl yapacam birde son zamanlarda kameraya basınca telefon kilitlenmeye başladı kapatıp açmadan kendinde gelmiyor
Yapacak bir şey yok; yapılıyor olsa bu zamana kadar yaparlardı.En iyisi yüksek bellekli bir telefona geçmek.Bu zamanda 32 gb altı telefon almak saçmalık zaten.

Üst Alt