YETERRRR Note 2 Sorunu Çözemiyorum....

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
    Konu Sahibi
YETERRRR Note 2 Sorunu Çözemiyorum....
Arkadaşlar Note 2 telefonuma; Android 4.3 güncellemesi gelmeden önce Sızıntı 4.3 yükledim. Hindistan sızıntısı olması lazım. Hatta konu açarak da paylaştım. Sonra dili ingilizce olduğu için SAMMOBİLE den Türkiye ROM unu indirip üzerine kurdum. Şuan telefonumda Sammobile den indirip ODİN ile kurmuş olduğum 4.3 Türkiye ROM u var.. x

Bi süre beğenerek kullandım fakat uzun bi zamadır Bu Rom üzerine ne başka bir rom yükleyebiliyorum ne orijinal roma dönebiliyorum ne Knox tan kurtulup telefonu rootlayabiliyorum ne recovery e (ses açma+manü+güç) girebiliyorum,ekran gidiyor. Resmen hapsolmuş durumdayım şuan.:ah

Bu konudan Knox u silip Root yapmayı denedim defalarca, olmadı.
Galaxy Note 2 N7100 - Note 2[4.3] Kurulumu En kapsamlı Anlatım[HATASIZ ŞEBEKE+ WİFİ+ ROOT!+ KNOX'U KALDIRMA] - MaxiCep

Yeni bi Rom Galaxy Note 2 N7100 - [4.4.2KİTKAT] DN3 v5+ PLUS 25.05.14 NOTE 2 [S5 Tema s5 Uygulamaları Note 3 özelliği] [360DPI] - MaxiCep yüklemek istiyorum olmadı.

Yani bu konularda profesyonel olmasam da az çok Odin kullanıp rom atmışlığım var, root falan basit gelirdi KNOX tan önce, ama şu an öyle bi durumdayım ki elim kolum bağlanmış durumda. Daha önce de bu konuyla alakalı yardım konusu açtım, sağolsun birkaç arkadaşım öneride bulunarak yardımcı olmaya çalıştı fakat yine olmadı.

Bana yardım edermisiniz. :icelim:

Lütfen Yardım...:vur

Son düzenleme:

MaxipmaN

Üye
acele işe şeytan karışmış sızıntıları yükleyenleri anlamıyorum çok tecrübeli olmadıktan sonra bulaşmam geçmiş olsun inşallah çözülür

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
    Konu Sahibi
Yokmu kimse

strk92

Üye
Kullandığınız sürümün 4 parçalı romunu bulup flashlarsaniz sorununuz büyük ihtimalle çözülür tabi bunu cihazın garantisini bozmak istemediğinizi düsünerek söylüyorum

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
    Konu Sahibi
Kullandığınız sürümün 4 parçalı romunu bulup flashlarsaniz sorununuz büyük ihtimalle çözülür tabi bunu cihazın garantisini bozmak istemediğinizi düsünerek söylüyorum

Garantinin bi önemi yok. 4 parçalı rom derken pda,modem,csc si ayrı ayrı olanı kastediyorsun sanırım. Bakıyorum hemen.

strk92

Üye
Evet ondan bahsediyorum

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
    Konu Sahibi
Sorun tarafımca çözüldü ilgilenen arkadaşlara teşekkürler. En başta değerli bilgiler içeren Forumumuza teşekkürler....:maxicep::maxicep::maxicep:

strk92

Üye
Öncelikle geçmiş olsun nasıl çözdüğünüzü yazarsanız bu sorunla karşılaşan başka arkadaş varsa onlara da yardımcı olmuş olursunuz

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Katılıyorum

anılbaran

anılbaran

Üye
çözüldü :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt