Yerimde Olsaydınız Ne Yapardınız

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dark_akhyls

Üye
walla ne yapsan makul be dostum... yorum yok....

aTTra

Üye
<div class='quotetop'>(NeedLeFLuff &#064; Jan 7 2006, 04&#58;42 PM) [post=247552]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ben olsam kafayı gömerdim
[/b][/quote]

O kadar da değil..

wampir

Üye
ohaa derdim ben yane.bu ne yaws hiç mi bilmıo o kadar okumuss &#33;&#33;&#33;&#33;

ABC

ABC

Üye
<div class='quotetop'>(abuvice &#064; Jan 7 2006, 02&#58;16 PM) [post=247446]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Öyle hemen atlamayın ortaya.. Bilgisayar 10 senelik bişey daha yeni çıktı. Yani öğretmenlerin hepsi bilemeyebilir..
[/b][/quote]

ii de kadın bilgisayar öğretmeniymiş nasıl bilmez yaw??

RockFord Fosgate

Üye
ee ıste allah bılır torpılle morpılle gırmıstır&#33;&#33;&#33;burası turkıye abıcım hersey oluyor&#33;&#33;

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Valla hemen bir PC sorusu sorardım , bilemezse ıkına ıkına gülerdim ve onu PC Öğretmeni olduğu için utandırırdım

mavizeybek

mavizeybek

Üye
ya başlangıçta olaya geniş açıyla bakamadım ama
ağ bağlantısı kurmayı öğretiyorlar mı acaba ben onu merk ediyorum genelde software üzerine eğitim aldıklarını biliyordum ama tabi bir bilene sormak lazım

swedeniz

swedeniz

Üye
software alıyolar benim bildiğim bilgisayarı açmayı kapamayı öğretiyo bilgisayırn temizliği boyutlar internete nasıl girilir hep bunlar

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bizim okulun Ağ Bağlantılarını ben ve bir arkadaşımla beraber kurduk

tsubasa

tsubasa

Üye
ya bu gibi derslerin hocaları genelde olmuyo,o yüzden farklı branstan öğretmenleri getiriyolar bilgisayar öğretmeni diye,ben hep böyle gördüm şu an üniversitedeyim burda bile bilgisayar dersine bransı bilgisayar olan biri gelmiyor:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...