Duyuru Yepyeni Değişen Rütbe Sistemi (Edge/3G/4G/5G Seviyeleri)

Hâlâ 3310 kullanan abiler amcalar gibiyim teknoloni geliştiği halde 4.5 g oldu hala edge kullanıyorlar benimde 8 yıllık uyeligin olmasina ragmen hala 3310 ile takılır gibiyim
malesef forumdaki rütbelerin belirlenmesinde üyelik tarihine bakılmıyor

Tuna-TR

Üye
Benimki kaç çekiyor bakalım
Edit: 2 çekiyormuş yükseltmem lazım

Tepkiler: BLasTeaR
2,5G, 3.5G, 4.5G gibi mobil iletişim standardı olmadığı için dahil etmedik.
UMTS 3g iken HSPDA 3.5g LTE 4.g LTE ADVANCED ise 4.5g sayılıyor (ki zaten 4g için bu isme alıştık) bence olabilir aslında yani

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Düşünülebilir bu öneri o da artık zamanla bu terimlere alışıldığı için. Normalde 2016 yılına kadar 4.5g diye birşey bilinmiyordu 4g biliniyordu en fazla o da hayal ile gerçek arasındaydı birçok kişi habersizdi

Tepkiler: cihanata_1
Biz hiç değişmiyoruz yani.
1.5 yılın ardından garip geldi..

Ama ayrılmış gibi oldum böyle. Üzdü beni. Ben de cinsiyeti erkek yapıp rütbelerimi görmek istiyorum

Tepkiler: bbakkus ve bilalbilik
Gerçekten daha güzel bir rütbe sistemi olmuş eskiden çok kafa karıştırıcıydı.

Tepkiler: Ozan

bbakkus

Üye
banlı üyenin sıyahı çok hoşuma gitti ama olsundu

Tepkiler: Cezzbedici3
Kadın Üye Biraz Kaba Olmuş Bayan Üye Diye Geçse İdi Daha Hoş Olabilirdi Diğer Herşey Hepsi Güzel.

Tepkiler: Luck Star
Kadın Üye Biraz Kaba Olmuş Bayan Üye Diye Geçse İdi Daha Hoş Olabilirdi Diğer Herşey Hepsi Güzel.
Zaten bayan üye yazıyordu. Sağolsun erkekler kendilerini kadın sanıp olaya el attı ve kadınların hakkını savunup olması gerekenin kadin olduğunda ısrar edip değişti.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Normalde olması gereken tabir "Kadın" aslında. Bize kaba gibi gelse de doğru olanı yaptık.

Tepkiler: PixelWolf
WCDMA ne oluyor peki [emoji1]

Posta güvercini ile gönderildi
UMTS (Universal Mobile Telecommunications System) nedir?
3G, pekçok değişik teknolojiler kullanılarak sağlanabilir. UMTS işte bu 3G teknolojilerinden bir tanesidir. Herhangi bir "UMTS" cihazı SIM kart kullanmak suretiyle 3G şebekesine ulaşmak için kullanılabilir .

W-CDMA nedir? (Wideband CDMA)
W-CDMA, UMTS "3G" teknolojisinin bir parçasıdır. WCDMA, 3G'nin kullanılan diğer bir ifade şeklidir.

HSDPA nedir? (High Speed Packett Access)
HSDPA aynı zamanda "3.5G" olarak adlandırılmaktadır. HSDPA, UMTS "3G" teknolojisinin daha geliştirilmiş halidir. 3.5G şebekesi 3G şebekesinden de hızlıdır.

Kadın üye mi, o rütbe olursa kaçarlar, kadın olduğunu direkt belli ediyor zaten erkeğin yoğun olduğu bir yerde, rütbeyide kadın olarak belirtirseniz, başlığı açar, işini halleder, sonrada uğramaz. Askeri rütbe seviyesi vardı önceden, bu farklı olmuş ama üye olarak kendimi bağlantı hızı gibi görür oldum

Tepkiler: PixelWolf
Forumda 50.000 üstü mesajı olanı görmedim. Gören var mı?

Asker rütbeleri iyiydi ne güzel gaza geliyodum simdi rutbe atlamak zor.