Püf Noktası yeni yazılım gelicekmi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yusuf1998x

Üye
    Konu Sahibi
yeni yazılım gelicekmi
arkadaşlar nokia 603 fp2 kullanıcısıyım. yeni nesil symbian telefonlara yani 603 700 701 808 e yeni bir sistem güncellemesi gelicekmi yoksa nokia güncelleme desteğini bitirdimi bi ara güncelleme verildi gibi sonra geri çekildi galiba ?

esmeran3

esmeran3

Üye
kardeşim tüm desteğini kesti nokia symbian işletim sistemlerinden ne yazıkki

• Beğen
Tepkiler: yusuf1998x

yusuf1998x

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah saolasın zaten bi umut son bir güncelleme gelir diye bekliyodum oda yokmuş

• Beğen
Tepkiler: esmeran3
esmeran3

esmeran3

Üye
ne yazikki öldü bu işletim sistemi de kardeşim .

Mağaza öldü 2013 12 31 den sonra uygulamada gelmeyecek.

• Beğen
Tepkiler: yusuf1998x

yusuf1998x

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah teşekkürler içim karardı en iyisi androide geçmek hayırlı kandiller

• Beğen
Tepkiler: esmeran3
esmeran3

esmeran3

Üye
hayırlı kandiller kardeşim. Bende 1 yıl kadar 603 kullandım çok memnun kaldım ama bunlar olacağını duyunca gittim direk androide geçtim ve çok memnun kaldım

Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
gittim nokia mağzasına sordum ne zamana kadar destekelnecek diye 2016 diyolar nasıl destekleme la bu mağaza yok hava durumu yok güncelleme yok biraz zaman geçsin maps te gidecektir... -.-

yusuf1998x

Üye
    Konu Sahibi
ben nokia 603 aldığımda 550 liraydı şimdi 350 ye bile buluyosun fiyat performans olarak düşünürsek 603, 350 400 liraya alınıcak en iyi telefondur çünkü bu fiyattaki android telefonlar çok çabuk yavaşlıyo 603 ün sistemi gayet iyi

• Beğen
Tepkiler: noss_bar ve muhammed4949
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
ben nokia 603 aldığımda 550 liraydı şimdi 350 ye bile buluyosun fiyat performans olarak düşünürsek 603, 350 400 liraya alınıcak en iyi telefondur çünkü bu fiyattaki android telefonlar çok çabuk yavaşlıyo 603 ün sistemi gayet iyi
android telefonların yavaşlaması eskidendi 4.1.1 e kadar dediğin doğru 4.2.2 kullanmadım ama 4.3 kullanıyorum android olmuş artık rahatlıkla geçebilirsiniz 3 4 aydır 4.3 kullanıyorum eski donanımım (1.5*2 işlemci mali400 10 inçlik tablet) olduğu halde zamanla hiç bir kasma şişme donma gibi sorunla karşılaşmıyorum ama şuda doğru symbianın tek çekirdekle verdiği performansı android 2 ve daha çok çekirdekte veriyor ee bunun nedenini dünya alem biliyor dalvik bellek gerçi yeni bir sistem söz konusu art diye daha performasnlı olduğu söyleniyor zamanla onuda göreceğiz artık ve symbianda özgürlük eşitir hack ise androidte özrgürlük eşittir root

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949, yusuf1998x ve kelooo

yusuf1998x

Üye
    Konu Sahibi
galaxy y galaxy ace gibi telefonlarla kıyaslayınca nokia 603 kat kat iyi yani sistemleri iki uygulama yükleyince kasıyo

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949 ve noss_bar
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
galaxy y galaxy ace gibi telefonlarla kıyaslayınca nokia 603 kat kat iyi yani sistemleri iki uygulama yükleyince kasıyo
tabiki daha iyi ace yanlış hatırlamıyrsam 800 mhz ve 256 ram var 603 de 1ghz 512 ram zaten donanım olarak 2 kat üstün symbian olmasıda 2 kat daha avantaj

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949
0343434

0343434

Üye
Arkadaşlar böyle konular açılıyor ama lütfen geçmiş konulara bakarlarsa sorularının cevaplarını bulurlar. Bu yüden artık bu tip haber niteliği taşımayan konuların kilitlenmesinin gerektiğini düşünüyorum

yusuf1998x

Üye
    Konu Sahibi
böyle konu açınca herkez bilgileniyo ve eski bir konuyu bulmak için uğraşamam ama haklısınız tabikide

@Safak

@Safak

Üye
Hayir gelmicek :(

WanWan

Üye
nokia karar vermiş nokiaya android yükleyebilir miyiz diye 1-2 aya 603 android 5.0 lolipop alıcak
haber steve jobstan geldi beyler

@Safak

@Safak

Üye
nokia karar vermiş nokiaya android yükleyebilir miyiz diye 1-2 aya 603 android 5.0 lolipop alıcak
haber steve jobstan geldi beyler
bir nanosaniye inandim sonra steven jobs oldugu aklima geldi :)

• Beğen
Tepkiler: 0343434
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt