Yeni yaptığım program için önerinizi bekliyorum (Film İndir)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
runoonur

runoonur

Üye
    Konu Sahibi
Yeni yaptığım program için önerinizi bekliyorum (Film İndir)
Arkadaşlar daha önce forumda dile getirmiştim film indirme programı yaptığımı. Hemen hemen herşeyi hazır, program filmleri kiralamış olduğum sunucu üzerinden çekiyor bu yüzden yeni filmler sürekli olarak güncellenecek, Sadece film değil, bazı diziler, belgeseller ve müzik klipleri de bulunmakta. Programda istek bölümü mevcut bu bölümde istekleriniz 24 saat içinde programa eklenecektir. programı şuanda bir kaç arkadaşımla birlikte test etmek için kullanıyoruz, programı tanıttığımız kişilerin çoğu içerisindeki kategorilerde yetişkinler(+18) için filmlerinde olması taraftarı hatta ısrarla bunu istiyorlar çünkü wp'lerde bu içerikli videolara ulaşmak çok zor. Yalnız bu durumun prestijimi etkilemesini istemediğim için kararsız durumdayım. Sizce o tarz bir kategoriyi koymalı mıyım ? tabi eğer eklenirse şifreli giriş yapılacak. ve 18 yaş üstü uyarısı gelecektir.

n000k

n000k

Üye
şifreli ve yaş sınırı olursa neden olmasın..

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
+18 kategorisi şifreli ve uyarılı olduğu sürece olabilir elbette.

Bu arada kişiler filmleri wifi ile telefonuna mı indirecek :hmmm
Telif yönünden sana sıkıntı doğurmasın?

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
telif hakkı sıkıntı olabilir

dücane

dücane

Üye
Bence koyma, sözüm meclisten disari, ama toplum olarak ahlak neredeyse kalmamis. Bence kendine de yakistiramassin, hem haram zaten, bulasma... Isteyen baska yoldan bulup izlesin, hem kendi adina yakistirilmaz

• Beğen
Tepkiler: teAtalay ve ardacumhur
ardacumhur

ardacumhur

Üye
mağaza'nın da prestijini etkileyebilir.

Ayrıca diğer filmler yüzünden hukuksal sorunlar yaşayabilirsin ;)

Onun yerine ödüllü ve ücretsiz kısa filmleri bir araya toplayabilirsin.Sanat severler için de cazip olur. bence ;)

• Beğen
Tepkiler: teAtalay
papakudioflu

papakudioflu

Admin
+18 olayına girerseniz zaten magazada onay alması sorun olabilir.bence uygulamayı yayınlayın ilerideki güncellemelerde gerek olursa eklenebilir.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
mağaza'nın da prestijini etkileyebilir.

Ayrıca diğer filmler yüzünden hukuksal sorunlar yaşayabilirsin ;)

Onun yerine ödüllü ve ücretsiz kısa filmleri bir araya toplayabilirsin.Sanat severler için de cazip olur. bence ;)

Zaten onay alıp alamayacağı da muamma açıkçası.
Öyle ki dünyada telif hakları konusunda gerçekten çok yoğun bir çalışma var.
Sitelerin bu tip telif hakkı olan eserleri doğrudan umuma açık olarak kendi üzerinde bulundurmaları, paylaştırmaları veya buna vesile olmaları kesinlikle yasak.
Bu konuda çok katı kurallar var.
Microsoft onay aşamasında bunu gözden kaçırsa bile sonrasında mutlaka kaldıracaktır.

dücane

dücane

Üye
Sadece Allah´in emrini ayetle yazayim, gerisini sen düsün...

Emri bil magruf, nehyi anil münker (iyiligi emredip kötülükten alikoyun)

Bende sadece bunu yapiyorum

• Beğen
Tepkiler: kamuraN021
runoonur

runoonur

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yorumlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim, kararımı verdim. yetişkinler için bir kategori olmayacak yani +18 filmler olmayacak. Lakin extra adında bir bölüm var burada kullanıcıların talepleri doğrultusunda filmler eklenecek. Eğer +18 tarzında film taleplerinde bulunulursa film konulup 24 saat içinde kaldırılacak artık yükleyip yüklememek sizlere kalmış. Bu arada telif konularını araştırdım. Film izle programında filmleri yayınlarken bir problem yaşamamıştım. buda aynı mantık ile sadece o filmleri izlemek yerine indirme işlemi yapacak. Zaten filmler programın depo alanına yükleniyor. Yinede bir problem teşkil eder mi bilmiyorum. Yinede şansımı deneyeceğim. Konuyu kilitleyebilirsiniz.Tekrardan teşekkür ederim arkadaşlar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Şimdiden hayırlı olsun diyelim :oke:

Konu sahibinin isteği üzerine :locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt