Yeni Uygulamalara Destek Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
Yeni Uygulamalara Destek Konusu
Merhabalar,

Microsoft'un garip algoritması sebebiyle yeni uygulamaların çoğu Yeni+Popüler listesine girmiyor ve bu konu hakkında bir UserVoice konusu açtım. Destek vermenizi rica ediyorum.

Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: beats, csH, Aybin.Kilic ve 1 kişi daha

hitafnalsa

Üye
Merhaba benim 7 gün önce mağazaya yüklediğim uygulamam 3 kişi tarafından oylanmış olmasına rağmen yeni popüler listesinde gösteriliyor. Bence bir sorun yok zamanla uygulamanız listeye girer diye düşünüyorum. Bu arada pişti uygulamanız da çok iyi başarılarınızın devamını dilerim

csH

csH

Üye
Merhaba benim 7 gün önce mağazaya yüklediğim uygulamam 3 kişi tarafından oylanmış olmasına rağmen yeni popüler listesinde gösteriliyor. Bence bir sorun yok zamanla uygulamanız listeye girer diye düşünüyorum. Bu arada pişti uygulamanız da çok iyi başarılarınızın devamını dilerim
evet giriyor ama uygulama hiç anlaşılmayan bi sebeple indirme sayısı yüksek olsa bile yerlerde sürünüyor bi zaman sonra algoritmalarda bi sıkıntı olduğu kesin

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Ve yeni popüler de olan uygulamaların çoğu indirip anında sileceğiniz uygulamalar oluyor.

bozokluht

bozokluht

Üye
Verdim 3 oyumu

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Umarım yeni ve popüler uygulamalar kısmını adam akıllı bir düzene koyarlar.

Aslında insanlara özgürce sıralama imkanı vermeliler.

Yani kategorilerin yanı sıra; arama sonucunda insanlara istediği kritere göre sıralama imkanı verilmeli.
En yeniden en eskiye, en yüksek puan alandan en az alana, en büyük boyutludan en küçük boyutluya vs gibi...

• Beğen
Tepkiler: BrahimOkumus
teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
Destek veren kişilere teşekkür ederim :)

Üst Alt