Yeni üyelerde konu açma sınırı istiyorum ...

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni üyelere konu acmak için mesaj sınırı gelsin mi ?

• Kullanılan toplam oy
    20
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yeni üyelerde konu açma sınırı istiyorum ...
Siz de biliyorsunuz ki son günlerde her bölüme saçma sapan konular açan birisi var ... Bunun önüne geçmek için ceza veya ip ban yetmiyor ... Benim isteğim konu acmak için yeni üyelere 30 veya 50 mesaj sınırı gelsin ... Temelli olmasa da bir süreliğine gelmesini istiyorum ... Sadece reklam için üye olup konu açıyorlar çoğunlukla bunu biliyoruz ... Yönetim için belki de büyük bir sorun teşkil etmiyor ama üyelerin sinirini bozan bir durum ... Benim düşüncem bu yönde ...

• Beğen
Tepkiler: meboli

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
internet yavaş olduğundan fikirlerimi belirtemiyorum katıldığımı bildiriyim :)

Cynical

Cynical

Üye
Bir dünya konu açacak kadar azimli olan bi vatandaş o mesaj sınırını da rahatça geçer. 50 tane "tşk" yada ":ehe" yazmak zor bir iş değil. Ayrıca yeni üyelere zulüm olur bu. Adamın telefonuyla ilgili bir sorunu varsa ve yeni üye olmuşsa yada eski lakin aktif bir üye değilse konu açıp sorununu soramaz. Gidip ya başkasının konusunda sorar yada alakasız bir konuda. Ona da büyük ihtimal ya cevap alamaz yada yanlış konu diye terslenir. Kısacası bu fikre katılmıyorum.

gecegezgini_06

gecegezgini_06

Üye
bence sınır konmalı adam konu acmak ıcın 50 mesaj yazması bıraz emek ıstedıgınden belkıde vazgecer caydırıcı olabılır

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Geçici olarak istiyorum ...

Bora

Bora

Üye
Ben buna katılmıyorum..

Benim bu foruma üye oluş amacım, bir konuda çaresizliğe düşmüş birtakım insana yardım etmekti.(onların çaresizliklerini gördüğümde üye oldum ve bir konuda anlatım yaparak onlara yardım ettim)

Ancak 30 veya 50 mesaj sınırı olsaydı emin ol hiç uğraşmazdım...

Pure Life

Pure Life

Üye
Fikir güzel olabilir. Ancak bu üye 2. bir yeni üyelik almaları onlar için hiç zor olmaz. 50 tane konu açtı yeni bir üyelik alır yine açar değişen hiç bişi olmaz.

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bu her gün böyle devam edecek ... Açacak konuları , yapacak reklamını gidecek ... Bu tür kişiler çok iyi biliyoruz ...

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
böyle değil de , geçici olarak o bölümlere açılan konular yönetici onayına bırakılabilir. Acil yardım içeren konular hemen onaylanır. Böylece o arkadaş filtrelenmiş olur , zamanla da bıkar , inşallah

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Konu dışı bölümünü de doldurmuş ...

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Enes haklısın ama yinede çözüm değil yine aynı hareketi yapmaya devam eder en iyisi konu açtıkça banlamak bir süre sonra kendiliğinden vazgeçer geçen bende sinir oldum bu kişiye bişeyler söyledim durduk yerde ceza aldık

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Bence siteye bir site reklam bölümü açılsa herkes istediği reklamı yapsa daha iyi olur....Çünkü bunun önüne geçmek imkansız....Hiç değilse bu bölüme konularını açar bizde rahatlarız oda rahatlar...

'Davut

'Davut

Üye
Belli bir mesaj atıp mesala bu 50 olsun 50 mesaj'ı atan kişi konu açabilsin.....
böyle olursa iyi olur...

EroL

EroL

Emekli Yönetici
arkadaşlar siz görmezden gelin bu bizim düşünmemiz gereken bi konu değilki. Call of duty yazılı konuyu görmek o kadarmı rahatsız ediyo sizi :) görmezden gelin, cevap vermek için siteye üye olmayın. Bunu site yöneticilerinin düşünmesi gerekiyo, bilindiği üzere oyun paylaşımı yasak. Herhangi bir şikayet gelirse maxicep'e neler olur bilemem.

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Salih abi reklam bölümü reklama girer :D Erol abi temelli olması bana da saçma geldi kendi fikrim olmasına rağmen ama 1 hafta bile olsa hani vazgeçene kadar ... Yönetimin işi deyip gecmekle de bitmiyor ... O konuların orada olması ve hatta yorum yapılıp teşekkür edilmesi benim ağırıma gidiyor ...

SeRKaNCa16

Üye
şimdi ben yenı uye oldum hıc bırsey paylasayamayacakmıyım bence cok sacma bır konu arkadaslar cok guzel onlem almak ıstıyorsanız o arkadasların ıp lerını banlayın olmuyor mu yanı uye olan kısının haklarını sınırlamak guzel bırsey degıl???

Love Prince

Love Prince

Üye
bence bu sınır olmamalı

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
Salih Baba™;1856066' Alıntı:
Yaw aslında fena olmaz site benim olsa ben böyle bir bölüm düşünürüm...:D
Salih siteye göz koydu Adminlerimiz yetişin sınırsız :bann:

Ozan

Ozan

Admin
Yararlı konu açan çok sayıda yeni üye görmekteyiz o yüzden yeni üyelere konu açma sınırı gibi bir olgu düşünmüyoruz ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt