Faturalı Vestelcell interneti ikiye katla kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Türktelekom altyapısını kullanarak sanal operatör olarak faaliyetini sürdüren vestelcell uygun fiyata sunduğu gururla 3 6 9 GB tariferlerindeki interneti ikiye katlayarak müşterilerine sunuyor buna göre
Gururla 3 GB
Heryöne 500 dk 1000 sms 6 GB 25 TL 75 TL hediye çeki
Gururla 6 GB

Heryöne 750 dk 1000 sms 9 GB 35 TL 100 TL hediye çeki
Gururla 9 GB

Heryöne 1000 dk 1000 sms 18 GB 45 TL 150 TL hediye çeki
Kampanya süresince; numara taşıma, yeni hat tesisi veya şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı veya ön ödemeli tarifelerden geçiş yolu ile Vestelcell Gururla 3GB, Vestelcell Gururla 6GB, Vestelcell Gururla 9GB Tarifeleri'ne başarı ile dâhil olan abonelerin internetleri 12 ay boyunca 2 ile çarpılıyor!
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
  • Şaşırdım
  • Sevdim
Tepkiler: fatihmenteş, TheNightMare., Mesut Aktaş ve 1 kişi daha
phasan

phasan

Üye
Bayat biraz pahalı
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt