yeni turkcell 3g internet paketleri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sinem4159

sinem4159

Üye
    Konu Sahibi
yeni turkcell 3g internet paketleri
arkadaşlar yeni internet paketlerimiz ancak msj ile olmuor en yakın turkcell extraya uğrayabilir yada m.h. arayabilirsnz

aylık= 100mb __ 9.38tl/65knt
aylık= 1gb_____ 29tl/210knt
aylık= 4gb_____ 39tl/290knt
aylık= 8gb_____ 59tl/440knt

ardaaga

Üye
100mb 30 kontör deilmiydi yaaa 65 çok

darülmendep

darülmendep

Üye
Nasıl mesaj ile olmaz :bann: Üstelik 65 kontör :bann: :bann:

sinem4159

sinem4159

Üye
    Konu Sahibi
malesef arkadaşlar bu şekilde yeni 3gli paketler. msj servisiyle olmuyor henüz...

Larock

Larock

Üye
Ben yaptim oluyo ve $u an kullanyrum 4gb paketi. Abone 4gb yazip 2260 göndererek.

darülmendep

darülmendep

Üye
Bak isteyince oluyormuş:D

Mebuchadnezzar

Üye
Çok istiyo ya sonuçta internet çok hızlı olsa kaç yazarki isteye 3g olmadanda 100 mb yi 4 gb yi bir ayda bitirir...Aynı fiyat olmalıydi

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Yakında kampanya yaparlar acele etmeyin

umut0628

umut0628

Üye
kanpanya yapsalarda adam akıllı su ttnet ve ev telefonlarından kurtulsak arkadaşlar

Mebuchadnezzar

Üye
Ttnet e dua et ttnet ve diğerleri olmasa fiyatlar uçardi :D

Catty

Catty

Emekli Yönetici
3G'den soğutma aşamasındalar herhalde !:@

Mebuchadnezzar

Üye
Ttnetimi kastediyorsun ? Ttnet biraz pahalı doğru ama 3G daha pahalı

Catty

Catty

Emekli Yönetici
3G Kullanmayı planlıyordum , ama vazgeçtim , bune be , Saygısızlar !!!!

Ali279

Ali279

Üye
evet aynen arkadaşlar turkcell 3g fiyat iyi ttnet e göre ama yıllk 3 tane vergisi varmış yeni tesis vergisi falan filan ttnet olmasa kıbrıstaki gibi 90 lira olurdu herhalde en ucuzu.sizin anlıyacağınız avrupanın en pahalı internetini kullanıyoruz.

Mebuchadnezzar

Üye
Evet avrupanin en pahalı internetini kullanıyoruz ve hızımız avrupadan çok daha düşük ama yavaş yavaş birşeyler yapılıyo bazı şeyler yoluna giriyor gibi

kocar_1

kocar_1

Üye
benim anlamadıgım konu adam akıllı 1 tane paket yaparsın içinde görüntülü görüşme ,mobil tv ve internet olur.bir defada vergi verilir. Uyanıklar 3G 3 ayrı hizmet vermiş gibi gösterip 3 defa vergi ve kazanç elde ediyorlar

serbest888

serbest888

Üye
kanpanya yapsalarda adam akıllı su ttnet ve ev telefonlarından kurtulsak arkadaşlar

sabırlı olmak lazım az kaldı şu 3g tam rayına girsin ya adsl fiyatları düşecek yada kurtulacağız

Mebuchadnezzar

Üye
benim anlamadıgım konu adam akıllı 1 tane paket yaparsın içinde görüntülü görüşme ,mobil tv ve internet olur.bir defada vergi verilir. Uyanıklar 3G 3 ayrı hizmet vermiş gibi gösterip 3 defa vergi ve kazanç elde ediyorlar

bi paket kolaylık sağlar ama alınan vergi aynı olacak üç paket için vereceğin vergi bi paket için vergiye eşit olacak

darülmendep

darülmendep

Üye
Fiyatlar sahiden çok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt