Yeni Türk Yapımı Oyun Gelecek Çıktı Ayrıntılı Bilgi İçerde

Sponsorlu Bağlantılar

omerakca1

Üye
istanbul efsaneleri gibi olmasında 48912749871 senedir cıkacak oyun :)

hakantopbasi

hakantopbasi

Üye
kimmi tutar tabiki bu oyunun olmayan grafikleri 2008-2009 un en berbat grafikli oyunu budur ironman bile daha gerçekçi XD:D mario bile XD:D
onların bütçesiyle bu oyunun bütcesi bir mi? daha iyisini yapabiliyosan konuş...:@:@:@

u.conay

u.conay

Üye
oyun bi an önce çıksında nası bi oyun olduğunu görelim :)

ZaZuM

ZaZuM

Üye
oyunu oynayan war mı aranızda

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
sağol

sakir123

Üye
BEN BU OYUNU BEGENMEDIM BIZIMKILER TAM COCUK OYUNU YAPIYORLAR YAPSALARYA conter striker gibi bir oyun one tam 5 yasindaki cocuk oyunu ben begenmedim

qwedcsxaz

qwedcsxaz

Üye
Yaa napcan boşver zaman oldurmeye değmez

Doğan

Üye
vay güzelmiş ya :)

Lina_TR

Lina_TR

Üye
gelişecegiz işallah,,

antiask

antiask

Üye
yapan türkse kabul

oguzhan_446

oguzhan_446

Üye
kantır gibi bişe

emre_1905_gs

emre_1905_gs

Üye
güzel bişeye benziyo

hocker97

hocker97

Üye
abi oyun nası bişi bi açıklama yapsaydın

serap88

Üye
herkesin gözden kaçırdıgı bi nokta var ben buna çok üzülüyhorum siz hala o gerçekle nasıl sıfırdan başlamaya niyetiniz varmıs gibi hareket ediyosunuz sasıyorum dogrusu yada bu olgun düşünemediginizden ileri geliyo avrupa ingiltere amerika ve bi çok ülke yılardır insana bagımlılık yapac ak oyunlar üretiyo ama türkiyede yeni başlıyo avrupada gerçek kaliteli oyunların üretime başladıgı yıl nerden bakılsa 20 yılı çok rahat geçmiştir ama türkiye yeni yeni başlıyo oda sadece oyunun kapagı kaliteli gözüküyo ve içerigiyse tamamen yurt dışı oyunlarından alınmıs kopya eklenti üstüne eklenti türkçeleştirme gibi kolaylaştırılmıs yazılımlar sunu hiç bi zaman aklınızdan çıkarmayın türkiyeye ben bu konuda çok üzülüyorum türkiye avrupanın 30 yıl gerisinden geliyo ve dahada geriye gidiyo da denilebilir sebebi bütün teknolojik olarak kullanılan tüm ürünler avrupadan geliyo türkiyede yeni karsılasılan bizim gözümüzün alıstıgı bi alet orda bundan 30 yıl öncesinde kullanılıyor

--------------- Ekleme ---------------

en güzel basit bi örnek türkiyede üretilen türk yapımı arabaların sadece kalıbı türk işi ama ham maddesi yani arabanın asıl önemli noktaları yurtdışından sipariş sadece dış kalıp türkiye olgun olmayanlar düşünemez olgunlar çok iyi bilir

DPool

DPool

Üye
bir gün gelecek ea games in önüne geçicez.

--------------- Ekleme ---------------

şimdi kardeş yazmışın 1 saniyede 200km hıza diye anlamadım da :allalla:
Diyoki hiçbir şey mükemmel başlamaz.

iso051

Üye
tsk

gaslans06

gaslans06

Üye
türkler online oyunun ustası biz 3d yürümeli yapmalarını istiyoruz ve yapacaklarınada inanıyoruz başarılar TÜrkiye

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
teşekkürler..