Yeni sistem özellikleriyle Nokia Lumia 920 göründü!

Sponsorlu Bağlantılar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Yeni sistem özellikleriyle Nokia Lumia 920 göründü!

Görünüşe bakılırsa Microsoft ve Nokia testerları telefonlarını sağa sola satıyorlar. Öyle ki üzerinde beta yazılım yüklü prototip telefonlar iyice etrafta belirmeye başladı.

Bunlardan sonuncusu ise, sahibi tarafından WinPhoneViet sitesinde konu açılarak üzerinde tuhaf bir WP8 sürümü taşıdığı belirtilen Nokia Lumia 920 oldu.

Göründüğü kadarıyla cihazda tıpkı Nokia Lumia 1520'de olduğu gibi fazladan bir canlı kare sırası bulunuyor. Bu da bu özelliğin sadece 1080p cihazlara özel olmayacağının sinyallerini veriyor.

Ayrıca cihazda, kullanıcıların da uzun süredir talep ettiği batarya seviyesinin yüzde şeklinde görülme özelliğinin mevcut olduğu göze çarpıyor.

Bir başka ekran ise başlangıç ekranını kontrol eden ayarlar kısmı olduğunu gösteriyor.

Ekranın çevirisi şöyle:

Arka planı ve renk düzenini bugünkü, bu haftaki ya da bu ayki ruh halinize göre değiştirin.
Arka Plan
Renk Temaları
Akuamarin (mavimsi yeşil renk)
Varsayılan simgeyi kullan

Telefon görünüşe bakılırsa aynı zamanda yukarıdan aşağıya kaydırılarak erişilen bir bildirim merkezini de üzerinde barındırıyor.

Sızıntı gerçek mi bilmiyoruz ama az da olsa bize bazı ipuçlarını şimdiden gösteriyor.
Görünen o ki Microsoft ve Nokia, mevcut kullanıcı taleplerini karşılamak üzere çalışmalarına devam ediyorlar.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ON9, Sensation, suyunsesi ve 6 diğerleri

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
resimler gözükmüyor
neyse sitedeki görüntülere ulaştım

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
:tşk: ama resimler kırık :(

fk555897

fk555897

Üye
Resim gözükmüyor.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Resimler düzeltildi.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
paylaşım için teşekkürler Özgür, inşallah gerçeklik payı büyüktür.

sekajmer

sekajmer

Üye
ihtiyaçlarımızı karşılamaz mı yahu :D

Bay H

Bay H

Üye
şarj göstergesinin yanında ki aşağıya doğru olan ok bildirim merkezini gösteriyorsa gayet güzel yukardaki wifi simgesi vs onlarda değişecek demekki gdr3 ile

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Şu bildirim çubuğunu da göremedik gitti :D

BelaMonte

BelaMonte

Üye
daha az önce bunun gibi sızdırılan resim haberlerini gördüm bunlar hemenmi paylaşılıyor? hepsi aynı gibi. bence yalan değildir

papakudioflu

papakudioflu

Admin
ben beğendim:eller: acaba lumia925'te nasıl durur bu ekran:ehe bir ss olsa da açıp baksam.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve bulutsuzgece
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
:op:Lumia 620 ye gelir miki

ÖEY

ÖEY

Üye
Güzel haberler geliyor, haydi bakalım :)

luckysleven

luckysleven

Üye
işte bu ya sonunda farklı temalarla ilgili bir haber çıktı . siyah ve beyazla sınırlı kalmaz umarım

skynet

Üye
İyice sabırsızlandım :eller:

blackcemre

Üye
konu için teşekkürler

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Ben "ayar/bağlantı kısayolları" özelliğinin gelmesini bekliyorum :islik

respection123

Üye
Siz Nerde Şubat Nerde :)

n000k

n000k

Üye
valla arka plan falan herşey süper gözüküyor.. umarımbu özellikleri verirler ama uzun vadeli taksit şeklinde değil tabikide.. ayrıca ekstra kutucuk olayıda 920 mize yakışır yani :sirit:

• Beğen
Tepkiler: ON9

Üst Alt