yeni opera 7 yardım çıldıracağım!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olcaymedya74

Olcaymedya74

Üye
Kardeşim iyi kötü sizde çalışıyo bende programı açıyorum ağ ayarlarınızı falan kontrol edin diyo ben hiç kullanamıyorum operayı :)

ismailee

Üye
Bnde 6630 kullanıyorum bu hata ram yetersizliğinden dolayı olusuyor. normalde bnm telefonumun 8 mb ramı var kullanılabilir opera 7 7.7mb ini alıyor.E haliyle geriye 300 kblik kullanım kalıyor buda internet şebekeseine bağlanmak için yeterli olmuyor ..ben ucweb kullanıyorum onda böyle sorunlar yok hemde hızlı indiryo dosyaları .Çözüm Olursa buraya yaz ..

mavi44

mavi44

Üye
programın linlikini atın da bizde yükleyelim bari :)

yunus5055

yunus5055

Üye
Opera7 çıktı millet ona hücum etti ... 6.5 teki yoğunluktan dolayı çıkan birsürü hata düzeldi şu an ... Söyleyeyim dedim ... 6.5 şu an tamamen sağlam ve kullanıyorum .. :kıskıs:

catlax66

catlax66

Üye
s60 kullanıyorsan javasını kullanma derim hacı ama yapıyorsan bilemiycem. bide s40larda çalışma durumuna çok denk geldim. indirmek isteynler mini.opera.com adresinden rahatlıkla indirebilirler.

Kiziltilki1

Kiziltilki1

Üye
Opera7 çıktı millet ona hücum etti ... 6.5 teki yoğunluktan dolayı çıkan birsürü hata düzeldi şu an ... Söyleyeyim dedim ... 6.5 şu an tamamen sağlam ve kullanıyorum .. :kıskıs:

6.5 denedim bence next daha iyi.(yanlis anlasilmasin herkez kullandigini veya bildiginin iyi oldugunu soyler. Ben 6.5 kullanamadim. Onun icin next diyom.)

Ns_Lion

Ns_Lion

Üye
o değilde mozilla çıksa ii olurdu :D

Trojan.exe

Trojan.exe

Üye
M.Opera.com gir telefonuna göre olanı indir kur sorunsuz çalışır :)

bayramish

bayramish

Üye
ben 7 ve next 7 yi denedim ikisinde de yazılar saçma sapan büyüyor kaçkere kaldrdım yeniden yükledim arada düzeliyor sonra tekrar bozuluyor. Hem ana ekrandaki yazılar hem de açtığım herhangi bir sayfadaki yazılar saçma bir büyüklükte gözüküyor başlarda öyle bir problem yoktu sonradan oluştu. Tel n70, format ta attım sonuç alamadım. 6.5 kullanıyorum ama 7 daha hızlıydı. Bu problemin çözümünü bilen var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt