yeni opera 7 yardım çıldıracağım!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
askci74

askci74

Üye
    Konu Sahibi
yeni opera 7 yardım çıldıracağım!
arkadaşlar dün opera 7 çıktı indirip sürüm yükselttim ama internette bikaç sayfa gezindikten sonra bu hatayı veriyor.
uygulamayı kapatıp açınca düzeliyor ama bikaç sayfadabi böyle yapıyor dünden beri çıldıracağım. N70te opera 7de bu sorunu yaşayan varmı çözüm yardım istiyorum.

SHS

SHS

Üye
ne hatası anlamadım

Olcaymedya74

Olcaymedya74

Üye
O hatayı verdikten sonra uygulama hatası der bu bende de oluyo hele bide linke tıklayınca linki görmüyo ok işareti linkin başına gidiyo link secemiyosun sonra bazi sayfalar da ekran beyazlıyo bu opera hand yapanların hatası ve bu opera s40 tellere jar yüklerken kapanıp wap adresine gidilsinmi diyo ama s60 lar da sis falan yüklüyo anlıcan bu opera hand sorunları her yerde tartışılıyor

Kiziltilki1

Kiziltilki1

Üye
S60 uygulamalarda opera mini next var. Onu indir. Ben kullaniyorum. Problem yok. Bu programda operamini 7 senin yuklediginde problem olabilir.

SHS

SHS

Üye
internetin f.ull çekiyor mu peki

askci74

askci74

Üye
    Konu Sahibi
S60 uygulamalarda opera mini next var. Onu indir. Ben kullaniyorum. Problem yok. Bu programda operamini 7 senin yuklediginde problem olabilir.

opera mini next bi arayayım kardeş sağol :) şu an opera 4teyim bunuda sevmiyorum java çok yavaş n70te

- - - Eklendi - - -

internetin f.ull çekiyor mu peki

şebeke internet ben opera 7ye geçince oldu bu sorun.

- - - Eklendi - - -

Bu opera 7nin aynısı ama vodafon ile alakalı bişey yok ve sorun yaşadığım opera duruyor. Bi deneyeyim bakalım next aynı sorunu yaşatacakmı.

yunus5055

yunus5055

Üye
Ben hala opera 6.5 kullanıyorum ... 7 yi de next ide denedim .. Bunda daha az hata var ..

askci74

askci74

Üye
    Konu Sahibi
ohbe sorun yok opera next ile yola devam edecem. Sağolun arkadaşlar. Benim gibi opera 7de sorun yaşayanlar olursa nexti kullanın.

rapperboy09

Üye
valla bende bir problem yok şu an opera mini7 ile yazıyorum.zamanla hatalar duzeltilir zaten

Kiziltilki1

Kiziltilki1

Üye
m.opera.com adresinden indirebilirsin

yanlis anladin. Arkadas opera 7'e yukseltti. bir sure sonra hata almaya baslamis. Forumda konu acmis. Aceba omu hatali yuklemis yoksa seninki baska bir opera 7 onun icin sendekinin linkini istedim.:)

- - - Eklendi - - -

bende opera 7 deneyim dedim. Bana gore onceki surumden hizli bir iki degisiklik yapmislar.guzelde olmus. Yanliz kisa surede bir kac islem yapinca (indirme . Site ici Sorf , konuya girme diger konuya gecme vs) hata mesajiyla bende karsilastim. Kasiyor galiba. Kullanirken hizli diye benim gibi abartmassaniz:zuhaha: (veri indirirken sorf yapmazsaniz) kullanmasi basit guzel bir surum. (menusu turkce)

askci74

askci74

Üye
    Konu Sahibi
yanlis anladin. Arkadas opera 7'e yukseltti. bir sure sonra hata almaya baslamis. Forumda konu acmis. Aceba omu hatali yuklemis yoksa seninki baska bir opera 7 onun icin sendekinin linkini istedim.:)

- - - Eklendi - - -

bende opera 7 deneyim dedim. Bana gore onceki surumden hizli bir iki degisiklik yapmislar.guzelde olmus. Yanliz kisa surede bir kac islem yapinca (indirme . Site ici Sorf , konuya girme diger konuya gecme vs) hata mesajiyla bende karsilastim. Kasiyor galiba. Kullanirken hizli diye benim gibi abartmassaniz:zuhaha: (veri indirirken sorf yapmazsaniz) kullanmasi basit guzel bir surum. (menusu turkce)

yok hatalı yükseltmem imkansız normal 6.5 ile değiştirilsin mi ye evet deyip yükledim

Mert045

Mert045

Üye
öyle 6,5 üstüne yükleme dosyalar karışır. 6,5 kaldır sonra 7 kur.

femtv

Üye
başka operayı dene

lgkg300

lgkg300

Üye
aynı hatayı ben de alıyorum. Tarayıcıyı kapatıp tekrar açtığımda düzeliyor. Hat vodafone

kunduzz01

Üye

- - - Eklendi - - -

pazar gunu operadan operamini 7 yi yukledim kullandim. Netteyken Batarya 2 saat dayandi. Uygulama bolununden eski surum OperaMini next kullaninca nette bataryam 5 saat dayaniyor. Neden aceba bilen veya deneyen varmı. Aceba opera 6.5 nasil batarya kac saat dayaniyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt