Yeni Nesil Samsunglara oyun yüklemek (Yeniler Dahil m8800 vb..)

Sponsorlu Bağlantılar

babaaamet

babaaamet

Üye
telefonun nedir?nasıl becerebildinse biza de anlatırsan çok memnun oluruz kardeş.forumda anlatılanların hepsini yaptım,hala bir şey yükleyebilmiş değilim.telefonum samsung m8800 pixon.

IdontKnoW

Üye
ben daha önce bu metotla m8800 e yükleme yaptım ama şimdi tkfileexplorer ile bağlantı sağlayamıyorum telefonun versyonunu güncellemiştim acaba bu yöntem her versyonda işe yaramıyormu?

mc_coy88

Üye
tkfileexplorer ile bir kere baglantı kurdum ıcıne dosyaları atarken hata werdı we dosyayıda sılemedım tekrardan. suan ise hıc gıremıyorum we bu program sadece telin hafızasına atıo.. baska bir yontem yokmu acaba .jar ları bir türlu desteklemıyor bu yenı yukledıgım surumden kaynaklı eski firmwire versiyonumda hıc bır sorun yoktu...yardımcı olursanız sevınırım ..sadece .jar çalıştırsın ytr baska bısey ıstemıyorum.

ukayl06

Üye
teşekkürler.

sevecenkral

Üye
samsung m880 icin gecerli oyun ve uygulamaları yukledim bilginize

ukayl06

Üye
teşekkürler üstad bu samsung neden böyle eksik yapıyor herşeyi anlamadım gitti

hay74

Üye
Her Türlü Samsung Telefona Oyun yüklemek... :
Jad Maker:

Samsung Pc Studio :

TkFileExplorer_2.2(Java İnstaler):

ceptelefonunuzda menü ye girin AYARLAR , TEL.AYARLAR , PC Bağlantıları daha sonra Bağlantıda Sor u şeçin!!

Daha sonra PC SUITE KURUN KURUN!!

SIMDI CEPTELEFONUNUZU BILGISAYARLA BAGLAYIN , MEDYA OYNATICI , PC STUDIO , YIGIN BELLEK
PC STUDIO yu şeçin..!!!

.Jar formatlı bir oyun indirin,yada varsa onu kullanın.Oyunla Aynı isimli bir klasör açın ve jar uzantılı dosyayı içine atın..

Ardında JAD MAKER I ACIN VE .JAR OYUNU Açılan programın üstüne sürükleyin..:
Aynı klasorde .jad uzantılı bir dosya oluşacak..

Şimdi Jar ve jad dormatlı 2 dosyamız var...

TkFileExplorer_2.2 yiaçıyoruz..Soru işareti seklinin yanındaki setting butonuna basıyoruz..

Karşımıza gelen bölümde port kısmını şeçiyoruz..(Bu sırada Samsın Pc Studioyu kapatın)Ok yi tıklıyoruz..

Setting in yanındada Connect butonuna tıklıyoruz.

TkFileExplorer_2.2 2 kısma bölünmüştür.Üst kısın bilgisayarımızı ,Alt kısımtelefonumuzu gösteriri..

Telefon dosyalarımızın içinden EXE - Java - Games (Yoksa kendimiz açalım) yolunu takip ediyoruz

Daha sonra ilk başta hazırladıgımız Oyun klosorunu C ye atalım.

Ardında TkFileExplorer_2.2 programında bilgisayar dostalarımızı gösteren kısımda da C ye gliyoruz..

Demin Atığımız klosörü seçiyoruz..

Yukarda dowload butonuna tılıyoruz..

Program yüklemyi tamamladıktan sonra aşagıdaki kodları telefonumuza yazıyoruz..(yanlız kodları yazdıktan sonraki pencerde yazılanlar dışında başka yerlerle oynamayın telefon ayarlarını boza bilrisiniz..)

Dial: *#6984125*# yazalım ardından

"Internals" şecelim ,şifre sorcaktır
Master : *#9072641*# yazalım
"Storage settings" girelim
"Update Java DB" şeçelim .Güncellendi yazması lazım.Yazınca işimiz bitmiş olur.Bu ekrandan çıkalım ve oyunlarımıza bakalım...

Hayırlı olsun....

Bir Teşekkürü az Görmeyelim ::oke:

kardeş bende m8910 var dediklerini aynen yaptım taki "Dial: *#6984125*#" yazıyorum herhangi bir şey olmadı.acaba bu telefonun kodu mu farklı birde bunu telefon hafızasına değil de kart hafızasına kopyalayabilir miyiz.şimdiden teşekkür ederim.

WhoOwnsMyHeart

WhoOwnsMyHeart

Üye
Bunlara ne gerek varr kii ben hafıza kartına atıp oyunu kuruyorum ve oynuyorum

dizzxy

Üye
thank you :)

samet4500

Üye
.jar dosyasını jad maker a nasıl atıyoruz yapamadım ben olmuyor tk file explorer dada telefon cıkmıyor hata veriyo

emirhan501

Üye
selam arkadaşlar birkaç gün önce internetten samsung m8880 pixon aldım , telefonu usb modunda telefona bağlamaya çalıştığımda sadece sarj oluyor bilgisayar görmüyor bu sorunu nasıl çözebilirim ?
bir de jar ve jad formatında indirmiş olduğum uygulamaları yüklemeye çalıştığımda desteklenmeyen içerik uyarısı alıyorum bu konuda da yardımınıza ihtiyacım var.

şimdiden teşekkürler. :)

Üst Alt