Yeni Nesil Samsunglara oyun yüklemek (Yeniler Dahil m8800 vb..)

Sponsorlu Bağlantılar

eraygollu

Üye
    Konu Sahibi
Yeni Nesil Samsunglara oyun yüklemek (Yeniler Dahil m8800 vb..)
Her Türlü Samsung Telefona Oyun yüklemek... :
Jad Maker:

Samsung Pc Studio :

TkFileExplorer_2.2(Java İnstaler):

ceptelefonunuzda menü ye girin AYARLAR , TEL.AYARLAR , PC Bağlantıları daha sonra Bağlantıda Sor u şeçin!!

Daha sonra PC SUITE KURUN KURUN!!

SIMDI CEPTELEFONUNUZU BILGISAYARLA BAGLAYIN , MEDYA OYNATICI , PC STUDIO , YIGIN BELLEK
PC STUDIO yu şeçin..!!!

.Jar formatlı bir oyun indirin,yada varsa onu kullanın.Oyunla Aynı isimli bir klasör açın ve jar uzantılı dosyayı içine atın..

Ardında JAD MAKER I ACIN VE .JAR OYUNU Açılan programın üstüne sürükleyin..:
Aynı klasorde .jad uzantılı bir dosya oluşacak..

Şimdi Jar ve jad dormatlı 2 dosyamız var...

TkFileExplorer_2.2 yiaçıyoruz..Soru işareti seklinin yanındaki setting butonuna basıyoruz..

Karşımıza gelen bölümde port kısmını şeçiyoruz..(Bu sırada Samsın Pc Studioyu kapatın)Ok yi tıklıyoruz..

Setting in yanındada Connect butonuna tıklıyoruz.

TkFileExplorer_2.2 2 kısma bölünmüştür.Üst kısın bilgisayarımızı ,Alt kısımtelefonumuzu gösteriri..

Telefon dosyalarımızın içinden EXE - Java - Games (Yoksa kendimiz açalım) yolunu takip ediyoruz

Daha sonra ilk başta hazırladıgımız Oyun klosorunu C ye atalım.

Ardında TkFileExplorer_2.2 programında bilgisayar dostalarımızı gösteren kısımda da C ye gliyoruz..

Demin Atığımız klosörü seçiyoruz..

Yukarda dowload butonuna tılıyoruz..

Program yüklemyi tamamladıktan sonra aşagıdaki kodları telefonumuza yazıyoruz..(yanlız kodları yazdıktan sonraki pencerde yazılanlar dışında başka yerlerle oynamayın telefon ayarlarını boza bilrisiniz..)

Dial: *#6984125*# yazalım ardından

"Internals" şecelim ,şifre sorcaktır
Master : *#9072641*# yazalım
"Storage settings" girelim
"Update Java DB" şeçelim .Güncellendi yazması lazım.Yazınca işimiz bitmiş olur.Bu ekrandan çıkalım ve oyunlarımıza bakalım...

Hayırlı olsun....

Bir Teşekkürü az Görmeyelim ::oke:

• Beğen
Tepkiler: rapsy_09, matthew23, mekesmece ve 7 diğerleri

OGUZHAN432

OGUZHAN432

Üye
kardeş gerçekten hiç samsung kullanmadım ama anlatımın açık hiç bilmeyen bile yapabilir bence bu konuyu gelişitirip resim de ekle 10 numara olur samsungum olsa denerdim ama yok:-)

lmb33

Üye
krdes connect isini yapamadım o tkfile de resim koyarmısın

EEMAYDA

Üye
soylediginiz herseyi yaptim ama oyun filan yok ortada nerde bu oyun

oghuzhan

oghuzhan

Üye
e 250 ye olmuyor ayrıca kodlar da e 250 için işe yaramıyo kodları algılamadı bile ben tele tel bana çle baktık durduk (((:

eraygollu

Üye
    Konu Sahibi
e 250 ye olmuyor ayrıca kodlar da e 250 için işe yaramıyo kodları algılamadı bile ben tele tel bana çle baktık durduk (((:

halısın ben başlıgı değiştiricem ...Bu daha çok yeni çıkan yanson yıllarda çıkan telefonlara uyuyor ayrıca e250 nası uygulama atılacağı site içinde detaylı yazıyor... kusura bakma tekrar

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar bnde m8800 var burda yazdıgım herşeyi bnde yaptım ve çalışıyor .Ben yinede resim koymaya çalışacam ,ancak bidaha denemenizi oneririm..

arkadaşlar bnde m8800 var burda yazdıgım herşeyi bnde yaptım ve çalışıyor .Ben yinede resim koymaya çalışacam ,ancak bidaha denemenizi oneririm..

lmb33

Üye
halısın ben başlıgı değiştiricem ...Bu daha çok yeni çıkan yanson yıllarda çıkan telefonlara uyuyor ayrıca e250 nası uygulama atılacağı site içinde detaylı yazıyor... kusura bakma tekrar

bende sondak master keyli kod calısıor gerisi fiss resim koyup bizi aydınlata bilirmisiin :megafon:

port mort bisiler yazıo connect olmuooooooooo

yaptııııııııııııııııııııııııııııııııııııım

eraygollu

Üye
    Konu Sahibi
:D svindim Çünkü ben denidiğim yeni samsungların hepsinnde oldu :D

badcatsulo

Üye
ÇOOOK ACİL YARDIIIIIM
ya ben bu kodların açtığı menüde başka bişi için gezinirken create all records a dokundum.sonra baya uzunca bi süre güncelleştiriyor yazdı.sonra tel kendine reset attı.açıldığında saat güncelleniyor dedi.açılır açılmaz amerika alan kodlu 280 küsür cevapsız arama var dedi.daha sonra tel alarm çalmaya başladı.alarmda autodata9... diye değişik numaralarla sürekli
alarmlar çalıo.mesajlarda yine böle auto isimli 180 küsür mesaj gelmişti bi de rehberime

yine bu amerika alan kodlu numaralar kaydoldu.daha sonra mesajlarda gönderilen mesajlarda bu auto diye başlayan mesajlar vardı.2 kere fabrika ayarlarına döndürdüm sim kartımı ve hafıza kartımı çıkarttım.ama hala devam ediyor.teli kapatınca duruo sadece.lütfen acil yardımmm arkadaşlar ne yapmam lazım ?????
formatsa,format nasıl atılıo biriniz anlatabilrmi? ya da samsung servisine mi götürüym,orda da garanti dışı mı derler????

canazoe

Üye
teşekkürler çok makbule geçti...

Dial: *#6984125*# yazalım ardından

bu işlemi yaptığımda ekranımda herhangi bir şey olmuyo :( nerede hata yapmış olabilirm veya ne yapmam gerekiyor?

eraygollu

Üye
    Konu Sahibi
telefon modelin ne

hero boy

Üye
Merhablar;
m8800 modelini aldım bende oyun yüklemek için yardım ararken buraya denk geldim ve sizin paylaşımınızı gördüm öncelikle teşekkr ederim bu paylaşım için ama ben ilk defa böyle bir model kullanıyorum ve oyun yuklicem ve dediklerinizi pek becerebildigimi söyleyemem bu konuda biraz daha yardımcı olabilir misinz ?

sahtekart

Üye
*#5239870*# bunu yazıp aramaya basın
internals bölümünü seçip bu kodu *#7092463*# yazın
gerisi aynı
"Storage settings" girelim
"Update Java DB" şeçelim .Güncellendi yazması lazım.Yazınca işimiz bitmiş olur.Bu ekrandan çıkalım ve oyunlarımıza bakalım...

FATIH_35

Üye
süpersin dostum...emeğine sağlık.... tek kelimeyle şahanesin :)) oluyooooooooooo

nyz42

Üye
ya kardeş port kısmında bişey yokki boş seçiom olmuo

acele yardım edermisiniz

karizma_07

Üye
portu ayarlıorz connect deyince yyou link lost die baglantı hatası verio

tugray yüzen

tugray yüzen

Üye
teşekkürler oyun atabildim. ama uygulama atamıyorum lütfen yardım edermisin.

mekesmece

Üye
aga çok güzel anlatmışsın sağol,
ama bi sorunumuz var bu samsunglar oyunları hep kendi hafızasına yüklüyo, üç oyun yükleyince hafıza doluyo,

bu oyunları hafıza kertına yükleyecek bi yöntem yok mu yav

ibos_nfs

Üye
yeni nesil samsunglara oyun yüklemek için o kadar emeğe gerek yok jar dosyasını hafıza kartı yada bluetooth la telefona atarsan üstüne tıkladığın anda yüklenio sanin dediğin sghl700 e250 vs.

ıısehzadeıı

Üye
hocam ben pc suiteyi kurdum fakat bi hata alıorum ne bluetoth nede usb kablosuyla baglanamıyorum

Cannot authenticate the phone(Telefon kimlik doğrulaması) diye bir hata yardımcı olursun inş. tşk ederım

Üst Alt