Yeni N-gage Programındaki Hataların Çözümleri

Sponsorlu Bağlantılar

korsantv94

korsantv94

Üye
    Konu Sahibi
Yeni N-gage Programındaki Hataların Çözümleri
USERNAME AND PASSWORD HATA VERİRSE :(
Ozaman forgot password tıklayarak mail adresinize sifre yollanır:)
ERROR UNABLE START
Bazen Ram doldugundan oyunlar bir an atıp hata verebilir ama korkmayın:)N-gage programından cıkın sorun düzelicektir...
OYUNDA SECENEK CIKARSA (TRY GAME /PURCHASE GAME)
Oyununuzun demo veya süreli oldugunu söleyecektir.Activasyon kodunu giriceksiniz yada binpda yoluyla oyunları kırıcaksınız:)
N-gage Point artmıyor:(
N-gage point oyun oynadıkca ve online yadi update now yaparsınız güncellesecektir...
Benim N-gage Yıldızım Hi yok artmıyor:(
Friends listenizden arkadas ekleyin onlara kendinize ne kadar basarılı oldugunuzu gösterin onlarda size oy versinler ozaman artacaktır(Ama Online olmak zorundasınız)
CORRUPTED DATA DELETE NOW?
Bu hata genellikle büyük boyutlu oyunlarda sıkıntılı olmaktadır:)Bunun çözümü alternatif linklerdeki baska oyunları deneyin Bu birincisi:)

Eger hiç bir oyun yüklenmez hep bu hatayı verirse her oyunda ozaman siz telefonunuzu acıklamaları uymadıgınız ve patchi yüklemediginizi göstermektedir...
PROFİLİMİ UPDATE YAPIYORUM FAKAT OYUN DOWNLOAD EDEMİYORUM HATA VERİYOR:(
Genellikle böyle durumlar kafelerde görülmektedir.Download izin vermemektedirler.Bundan dolayı hata vermesi dogaldır:)

OYUN OYNARKEN RANKİNG GİRDİM TELEFON RESTART ATTI BİŞEY OLABİLİR Mİ TELE?
Bazen telefonunuzu bilgisayarınızı nasıl yeniden baslatıyorsanız arada bir bu işletim sistemli tellerde bilgisayar gibi oldugundan arada bir telinizi yeniden baslatın kapatın Ram doldugundan arada bir atma riskleri olabilir.Telinize hiç bir sey olmaz oyunuda olmamaktadır

TELEFONUM N-GAGE BAGLANAMIYOR:(
Eger telefonunuz wireless ise connecting derken cancel diyin ve Easy Wlan orda bulunan aga baglanıp girin eger hiç bişi yoksa kontorunuz varsa hattınızdan girin:)

N-GAGE OYUNUNDA OYUN OYNARKEN TELİM KİTLENDİ NE YAPABİLİRİM?
Bazen Midnight pool pro series golf ve brothers in arms kitlenmeler olabilmektedir.Bunun nedeni oyunlar rami cok yorup telin kitlemesini saglamaktadır.:)Bunun çözümü bataryayı söküp yeniden acmaktır:)
N-GAGE OYUNUM FULL EKRANDA OYNAMIYOR:(
Bunun nedeni sizin teliniz 240x320 veya 320x240 ekran boyutundan büyük oldugundan oynayamayazsınız(Örn:N80)
THE ONE OYUNUMU OYNARKEN OYUNUN LOGOSU VERİYOR SİYAH EKRAN GELİYOR KALIYOR NE YAPABİLİRİM?
Bu oyunda maalesef bazen bunu yapıyor bunu çözmek kolay eger öle bir durumla karsılasırsanız telefonun telefon arama tusunun kırmızı tusa basınız ardından menü tusuna sürekli basınızz ve arka plandaki programlardan n-gage prosunu kapatın ve n-gage prosunu yeniden acın the one acın sonra logo geldiginden sonra bekleyin oyunun menüsü gelecektir:)
BAZEN BROTHERS IN ARMS OYUNDA GENEL TERCİHİNDE (TEL SESLİ MODDAYKEN)OYUN MENÜDEN SONRA KİLİTLENİYOR NAPABİLİRİM?
Bu tip problem sadece bu oyunda oluyor bazen,ozaman telefonu sessiz moduna secin ardından oyunu acın oyundan görevi secin sonraa oyundayken sesi artırma tusu vardır tellerde yan tarafla ona basın bir kere ses cıkacaktır.Bu sefer oyunu oynayabilirsiniz:)
OYUN ATIYORUM FAKAT GÖRÜLÜYOR AMA OYUNU YÜKLEMİYOR NE YAPICAM?
Onun nedeni cihaz hafızasını doldurmussunuzdur onun için cihaz hafızasını bosaltmanız gerekmektedir.:)
N-GAGE PROGRAMINI ACIYORUM VE ONLİNE OLUYORUM ATIYOR PROGRAMDAN NE YAPMALIYIM?
Bu n-gage klasik hatasıdır.Bu sorunu çözmek için 2 tane çözüm var bazen yiyor bazen yemiyor.Burda 2 secenekten biri N-gage programını kapatıp acmak düzelir düzelmezse 2.tercih burda N-gage in Games bölümüne gidin ve log in n-gage arena var seceneklerde görürsünüz:)ona basınız mutlaka ozaman olacaktır gene rahatsızlık ederse ozaman restarttan baska careniz yok:(
SHOWROOM DAN OYUN İNDİRİYORUM VE OYUNU ACIYORUM İLERLİYORUM LİSANS ALMA CIKIYOR NAPMALIYIM?
Bunun olması gayet dogaldır.Cünkü showroom indirdiginiz oyunlar trial yani deneme sürünüdür.Bir kısım bölümü oynarsınız sonra erdi mi lisans ve satın alma secenekleri cıkar.Tek yapmanız gereken oyundan cıkıp oyunun full versiyonunu almalısınız
50 ARKADASTAN SONRA N-GAGE PROGRAMINDA HATA İLE KARSILASIYORUM?
Bu eski n-gage sürümlerde olmaktadır.Lütfen N-gage programınızı update ediniz
N-GAGE PROFİLİMİ GÜNCELLESTİRMEK İSTİYORUM NE YAPABİLİRİM?
Yapmanız gereken nete baglanmanız ardından istediginiz ayarları ayarlayabilirsiniz
S60 V2 TELLERDE CALISIR MI?
Calısmaz cünkü sistemi uymuyordur.Ve Rami s60 v2 15-20 mb arasında Örnegin N70 Nseries oldugu halde oynayamıyor.Kısacası hayır
PATCH HER OYUNU YUKLEDİGİMDE YÜKLEMEM GEREKİR Mİ?
Hayır gerekmez bir kere yüklemeniz yeterlidir
CRASH NİTRO CAR YÜKLEMİYOR NE YAPMALIYIM?
Bunun olmasının sebebi crash nitro car oyununun sis versiyonu telinizde yüklü olmasıdır.Eger onu silerseniz bu hata ortadan kalkıp yükleyecektir...
FİFA 2009 DA RAMLE İLGİLİ SIKINTI YASIYORUM NE YAPMAYALIM?
Hackli telefonlarda suradaki dosyayı silmeniz gerekmektedir...C:/Private/102072C4 siliniz:)

SİMDİLİK BU KADAR HATA GÖRÜLDÜ EGER SİZ FARKLI HATA GÖRÜYORSANIZ BANA BİLDİRİN YARDIMCI OLALIM:)

• Beğen
Tepkiler: halil ibrock, alpgur, sagozanCAN ve 2 diğerleri

oguziverson

oguziverson

Üye
FİFA 2009 DA RAMLE İLGİLİ SIKINTI YASIYORUM NE YAPMAYALIM?
Hackli telefonlarda suradaki dosyayı silmeniz gerekmektedir...C:/Private/102072C4 siliniz:)
kardeş bunun sorunu çözdüğüne emin misin bn sonuç alamadım

cool_cat

cool_cat

Üye
öncelikle paylaşımlar için teşekkürler EMEĞİNİZE SAĞLIK... Ben yen Nokia N79 aldım N gage store dan oyunların çoğunu indirdim ama aktivasyon kodu yanlış diyor. Bunu kendi bilgisayarımda kırmamım bir yolu var mı? yada aktivasyonumu nasıl tamamlarım. bana yardımcı olursanız sevinirim.

korsantv94

korsantv94

Üye
    Konu Sahibi
Forumuzda Full n gage oyunları bulunmakta onları indirip kullanırsanız böyle problemler yaşamzsınız:oke:

luficus

Üye
oyunlar yüklenmiyor fakat sebebi hafıza değil sertifika falan filan error yazıyor nedir çözümü acaba ?

Utku

Utku

Üye
n-gage anlayamadım gitti:pro:

korsantv94

korsantv94

Üye
    Konu Sahibi
oyunlar yüklenmiyor fakat sebebi hafıza değil sertifika falan filan error yazıyor nedir çözümü acaba ?
Telefonunuzun Hackli Olması Lazım.N-Gage Oyunu Oynamak İçin Programları Yüklerken.

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
saol

masterayfox

masterayfox

Üye
hacleyin dediniz hackledik sonunda telefona virüs girdi bir daha hack işiyle uğrasmam hard formatta iie yaramdı sonunda kvk verdim düzeldi telefon ama binlerce program gitti bir daha da uğrasmam oynucaksak oyunu bilgisayarda oynayın sonra tuslarda bozulur telefonun zaten telefon bunun için bisey deilki

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
sağolasın

berk berk

Üye
ben roots gates of chaos diye bir oyun indirdim n gage hlini kurdum açmadı sis halini kurdum tam açarken oyuna başlarken atıyo ne yapmalıyım bu arada telefonum 6630 ayrıca bu oyunları oynamama gerekli olucak bilgileri söyleyene allah razı olsun

barbaros1905

Üye
telefonum hackli... hackli telefonların ngage calıstırması icin gerekli olan patch falan yukledim.. bazı oyunlar gayet guzel olarak calısırken

--------------- Ekleme ---------------

n79 telefonum hackli... hackli telefonların ngage calıstırması icin gerekli olan patch falan yukledim.. bazı oyunlar gayet guzel olarak calısırken , bazı oyunlarda crash bandicot, brothers in arm, dirk dagger vs oyunlarda aynı uygulamaları yaptıgım halde oyunlar hata veriyor yada bu oyun trial version diyor belli yerden sonra oynatmıyor... yukledigim oyunların hepsi binpda, kimisi calıstı kimisi oyle hata verdi:vur

korsantv94

korsantv94

Üye
    Konu Sahibi
telefonum hackli... hackli telefonların ngage calıstırması icin gerekli olan patch falan yukledim.. bazı oyunlar gayet guzel olarak calısırken

n79 telefonum hackli... hackli telefonların ngage calıstırması icin gerekli olan patch falan yukledim.. bazı oyunlar gayet guzel olarak calısırken , bazı oyunlarda crash bandicot, brothers in arm, dirk dagger vs oyunlarda aynı uygulamaları yaptıgım halde oyunlar hata veriyor yada bu oyun trial version diyor belli yerden sonra oynatmıyor... yukledigim oyunların hepsi binpda, kimisi calıstı kimisi oyle hata verdi:vur
Telefonlara Yüklediğin Oyunların Cracklenmiş Oyunlar Olması Gerekiyor.Triallr Sürelidir.:oke:

ben roots gates of chaos diye bir oyun indirdim n gage hlini kurdum açmadı sis halini kurdum tam açarken oyuna başlarken atıyo ne yapmalıyım bu arada telefonum 6630 ayrıca bu oyunları oynamama gerekli olucak bilgileri söyleyene allah razı olsun

Telefonunun RAMı Yetmediği İçin Olabilir.:oke:

mesey

Üye
arkadaşlar ben n-gage v1.40 türkçeversiyonunu yükledim ama n-gage'yi açtığımda oyun veri tabanı okunamadı (Hata-1) Söylüyor bende tamam söylüyorum ama sürekli bu hata geliyor Lütfen Bunun Çözümü Bulabilirmisiniz

kezban yenge

kezban yenge

Üye
eyw paylaşım için sağol

kinger1905

kinger1905

Üye
Ben n95 8gb kullaniorum v31.0.015 versiyon yuklemistim zamaninda. We bu wersiondan snra bi daha ngage i acamadim. Ngage seciorum ama sanki ngage secilmiomus gibi hc bi tepki alamiorum. Ngage e tikliorum ama acilmio hatada wermio. Yeniden yuklemeye calistim ngage installer i yukledi ardindan preparing ngage installation cikti onunda yuklenmesini bekledim ama update error werdi we her denedigimde update error werio. Yardim lutfen neyapmaliyim

nurcuuuu

Üye
acilllllllllllll!!!!!n-gage call of duty ve counter nasıl yüklenir.n-gage olmasada olur.yeterki bilgisayardaki gibi olsun

mode01

Üye
n95 e v35 i yükledim yüklemeden önce n-gage çalışıyodu şimdi çalışmıyor güncelleme hatası alıyorum cevaplarınızı bekliyorum

burak9742

Üye
ben n-gage 1557 son sürümü yükledim açıom yukarda ayı resmi fln var aşağıda home ve select var home basınca bişi olmuyo selecte basıom update now yazıo sonra biraz duruyo yine aynı sayfa menü gelmiyo telim n73

Üst Alt