Yeni Moderatörümüz 'Nur'; Aramıza Hoş Geldin...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yeni Moderatörümüz 'Nur'; Aramıza Hoş Geldin...
Yine sevindirici bir haberi sizlere vermekten dolayı mutluyum arkadaşlar.

Deneme moderatörlüğü dönemindeki aktif ve etkin çalışması, azmi, olgun tavırları, yerinde müdahaleleri ve şikayetleriyle 'Nur' aramızdaki yerini almayı çoktan hak etti.

Aramıza hoş geldin 'Nur'.
Öncelikle şurada yer alan karşılama mesajını tekrar etmek isterim zira onlardan farklı olmayacak söyleyeceklerim baştan yazsam dahi :):
Öncelikle buradaki konulara göz atman yararına olacaktır:
Konu Kilitleme ve Silme HakkındaŞikâyet Sistemi Özet Kullanma Klavuzu
Tüm Yöneticilere, bilinmesi mutlak gerekenler
Yöneticiler ! Başlıkları Kalıcı Silmek Yerine, "Geri Dönüşüm" e taşıyınız!
Yeni yöneticiler için: Konu/Mesaj Silme - Taşıma, Üye Ban vs. işlemleri [Resimli]
http://www.maxicep.com/genel-yoneti...et-prim-sistemi-ve-diger-detaylar-466377.html

Bu ve diğer anlatımlarından söz konusu konularda sana güvenmediğimizi ya da şüphelerimiz olduğunu düşünmeni istemem. Sadece baştan her şeyi söylemek istiyorum :)
Yönetim adına birinci kuralımız sır saklamaktır.

Bu odada yapılan tüm tartışmalar bu odada kalır. Hiçbir koşul ve şart altında üyelerle paylaşılmaz, belli edilmez. Bu sır saklama kuralına zamansal açıdan görev arkadaşların hakkında öğrendiğin bilgiler de dahildir.Mesela şehriyar hakkındaki konu kendisi eğer bu odaya gelirse kaldırılacak. Oradaki bilgiler de senin için yönetim sırrı kapsamında.İkinci kuralımız birlik ve beraberlik içinde hareket etmektir ki malum konuda Necmati'ye anlattığım (anlatamadığım) konu buydu. Aksini savunsak dahi çoğunluğun verdiği kararı uygularız forumda.Bir diğer kuralımız üyelerin önünde iki modaretör arkadaşımız tartışmaya girmez. Varsa bir tartışma özelden çözerler. Ancak çözülebilecek gibi değilse ya da çoğunluğun görüşü gerekiyorsa bu odada konu açarak tartışırız.Bunun gibi üyelerle de tartışmaya girmemiz doğru değildir. Dostane yollarla uyarımızı yaparız. Ancak yanlış hareketlerine devam ederse de şikayet ederiz ki Ozan ve Ata ilgilenebilsin... :eller:
Bu noktada sana tavsiyem -her ne kadar olmamasını temenni etsem de- eğer aranda şahsen sürtüşme olan bir üye varsa onun hakkında bir eylem-uyarı-işleme girişeceğine direk bize havale et. Böylece bizim zaten sorgulamayacağımız objektifliğin hakkında üyeler de sorgulama fırsatı bulamazlar :)
Yine üyelerin gönderdiği şikayetlerde eğer müdahalede bulunamayacaksak sohbet etmeyiz ya da gereksiz sözleri yazmaktan kaçınırız. Ancak bu odadan birisi gönderdi ise şikayeti geyik serbest :gul:
Rütbe değişimi ödüllü yarışmalara girmeyiz. Ödüllü yarışmalarda ise -elbete senin takdirinde ancak genel olarak- ödülü bizden sonra gelen üyeye devrederiz.Üyeler bizi şikayet ederse o şikayetle kesinlikle muhatap olmayız. Hele üyeyle zinhar! O şikayetin muhattabı moderatörler için adminler, benim için Ozan'dır. Ozan'ı da anca Allah'a havale edebilir üyeler :ehe
Sitede 10 dakikayı aşan bir kesinti olması halinde derhal Ozan'a haber veririz (saat farkı gözetmeksizin). Ozan Tel: 0532 620 65 70

Moderatör olmakla birlikte üyeleri ÇOK ACİL DURUMLARDA kullanılmak üzere bir gün süreyle banlama hakkını da elde etmiş bulunmaktasın. Acil olmayan durumlarda ve alkollüyken bu yetkiyi kullanmaman gerekiyor :D Şikayet et, Ozan veya ben ilgileniriz.Mesela bir üye şikayet etti, konu senin sorumluluk alanında. Üye küfretmiş.Küfrü sil, "üye küfretmeye devam ediyorsa ya da devam edeceğine dair şüphe varsa- üyeyi yasakla ve şikayete yaptıklarını yazarak şikayeti açık bırak (Aynısı reklam için de geçerli).Kapatırsan göremem :) Yani görürüm de tek tek çözülmüş şikayetleri incelemek gibi bir hobim yok :D Arada bir kontrol amaçlı yaparım sadece... Biz de üyeye nihai cezasını verelim. Ayrıca foruma görece uzun bir süre giremeyeceksek (tatil, sınav ve sair sebeplerden) konu açarak bilgilendiriyoruz.Bunlar haricinde yerlere çöp atmıyoruz, ofisten çıkarken ışıkları kapatıyoruz, terli terli soğuk su içmiyoruz :eheŞimdilik edeceğim gevezelik bu kadar. Takıldığın bir yer olursa gerek üst tertiplerine gerekse bana ve Ozan'a her zaman danışabilirsin.Sana tavsiyem bir süre bu odada görebildiğin eski konulara göz gezdir. (Mesela : http://www.maxicep.com/genel-yoneti...osyalar-bolumu-genel-yoneticisi-2-341278.html ya da: http://www.maxicep.com/genel-yoneti...fonlari-destek-genel-yoneticisi-3-373985.html gibi...)Çözülmüş ve çözülmekte olan şikayetleri takip et, neler yapılıyor ve yapıldı diye... Bir süre gözlemle. Sonra tam gaz devam et.
Burada yazanların tamamı Mustafa için olduğu gibi, Sehriyar için olduğu gibi senin için de geçerli :)
Son yetki genişlemesiyle birlikte üstüne düşen sorumluluk iyice artmış durumda.
Bil ki senin üstüne gelenler, eylem ve işlemlerini beğenmeyenler olacak. Şu anda dahi bir arkadaşımızın konusunda pes etmemek gerektiğini tartışıyoruz.
Senin için de kolay bir süreç olmayacak ancak altından kalkabileceğine dair herhangi bir şüphem yok :)
Keyifli forumlar,
İyi çalışmalar.
Praetor

• Beğen
Tepkiler: Revengeful, Reşwan, 'Şeref' ve 1 kişi daha

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Hosgeldin, hayirli olsun :)

• Beğen
Tepkiler: Tuba
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Hayırlı olsun diyorum . Allah utandırmasın inşallah ...
Renkte açtı he . Maşallah ...:)

Kolay gelsin ...

• Beğen
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
hoş Geldin Nur Başarılar diliyorum :oke:

• Beğen
Ediz Yiğit

Ediz Yiğit

Üye
Hayırlı olsun.

• Beğen
Tuba

Tuba

Üye
Yine sevindirici bir haberi sizlere vermekten dolayı mutluyum arkadaşlar.Deneme moderatörlüğü dönemindeki aktif ve etkin çalışması, azmi, olgun tavırları, yerinde müdahaleleri ve şikayetleriyle 'Nur' aramızdaki yerini almayı çoktan hak etti.Aramıza hoş geldin 'Nur'.Öncelikle şurada yer alan karşılama mesajını tekrar etmek isterim zira onlardan farklı olmayacak söyleyeceklerim baştan yazsam dahi :): Burada yazanların tamamı Mustafa için olduğu gibi, Sehriyar için olduğu gibi senin için de geçerli :)Son yetki genişlemesiyle birlikte üstüne düşen sorumluluk iyice artmış durumda.Bil ki senin üstüne gelenler, eylem ve işlemlerini beğenmeyenler olacak. Şu anda dahi bir arkadaşımızın konusunda pes etmemek gerektiğini tartışıyoruz.Senin için de kolay bir süreç olmayacak ancak altından kalkabileceğine dair herhangi bir şüphem yok :)Keyifli forumlar,İyi çalışmalar.Praetor
Teşekkür ederim Ata '' şikayetleri ile '' :D

Hosgeldin, hayirli olsun :)
Teşekkür ederim...sağolasın Sehriyar...
Hayırlı olsun diyorum . Allah utandırmasın inşallah ...
Renkte açtı he . Maşallah ...:)

Kolay gelsin ...
Amin.İnşaallah utandırmaz Ali...

hoş Geldin Nur Başarılar diliyorum :oke:
Hoşbuldum :) Teşekkür ederim Levent...

Sağolasın Ediz...

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
my god bizim çırağında mürvetini gördük:D aferim çırak :ehe

• Beğen
Tepkiler: minoo ve Tuba
EroL

EroL

Emekli Yönetici
OOooo Nur hoşgeldin. Bak burası sırlar odası.

• Beğen
Tepkiler: Samsunspor, minoo ve Tuba
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
:rica:

Tuba

Tuba

Üye
Hoş buldum Pınar teşekkür ederim :good:

Tuba

Tuba

Üye
http://www.maxicep.com/genel-yoneti...osyalar-bolumu-genel-yoneticisi-2-341278.html

http://www.maxicep.com/genel-yoneti...fonlari-destek-genel-yoneticisi-3-373985.html

Ata verdiğin bu linklere ulaşamıyorum :hmmm

'Nur'
, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:

1. Üye grubunuzun yetkileri dışında, kısıtlanmış bir alana ulaşmak istediniz.
  2. Giriş için, gereken bazı şartlar olabilir, bu şartları sağlamadınız.
  3. Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.
  4. Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
  5. Forum / Kategori / Konu yada Mesaj, Siteden Kaldırılmış olabilir.

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Arşive kalkmış o konular.

• Beğen

'Şeref'

Emekli Yönetici
Hayırlı olsun .. Hoşgeldin abla..

• Beğen
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Hoşgeldin nur görevinde başırılar dilerim, renginde yakıştı haaa..

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt