Duyuruyu Kapat

Yeni Mobil TV Paketleri!!!

 • 2 Ekim 2009
 • 5992 Okunma
 • 9 Cevap

0/5, 0 Oy
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >
  D-Smart Spor Paketi
  UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve Bank Asya 1. Ligi maçlarını Dünya 3G lideri farkıyla izleyebilirsiniz. Abonelik için MTV FUTBOL yazıp 3636'ya ücretsiz bir SMS gönderin sadece aylık sadece 10 TL ödeyerek Avrupa devlerinin maçlarını sınırsız izleyin.


  < Resmi açmak için tıklayın >
  Kurtlar Vadisi PusuPaketi
  Polat Alemdar ve ekibinin maceralarını anında izlemek için Mobil TV Kurtlar Vadisi Paketi'ne abone olabilirsiniz. Abonelik için MTV VADI yazıp 3636'ya ücretsiz bir SMS gönderin. Abonelik aylık 5 TL'dir.  < Resmi açmak için tıklayın >
  Aşk-ı Memnu Paketi
  Bihter ile Behlül'ün hikayesini en yeni bölümleri ve önemli sahneleriyle izlemek için Mobil TV Aşk-ı Memnu Paketi'ne abone olabilirsiniz. Abonelik için MTV ASK yazıp 3636'ya ücretsiz bir SMS gönderin. Abonelik aylık 5 TL'dir.  < Resmi açmak için tıklayın >
  Yaprak Dökümü Paketi
  Mobil TV Yaprak Dökümü Paketi'ne abonelik işlemleri için MTV YAPRAK yazıp 3636'ya ücretsiz bir SMS gönderin. Abonelik aylık 5 TL'dir.
  < Resmi açmak için tıklayın >
  Çok Güzel Hareketler Bunlar Paketi
  Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın en yeni ve en komik skeçlerini anında telefonunuzdan izlemek için Çok Güzel Hareketler Bunlar Paketi'ne abone olabilirsiniz. Abonelik için MTV CGHB yazıp 3636'ya ücretsiz bir SMS gönderin. Abonelik aylık 5 TL'dir.

  • Servis ücreti faturalı ve ön ödemeli hatlar için aşağıdaki gibidir:
   Standard Paket: Aylık 5 TL / 40 Kontör
   Spor ve Eğlence Paketi: Aylık 5 TL / 40 Kontör
   Süper Paket: Aylık 7.5 TL / 60 Kontör
   D-smart Spor Paketi: Aylık 10 TL / 80 Kontör
   Kurtlar Vadisi Pusu Paketi: Aylık 5TL / 40 Kontör
   Aşk-ı Memnu Paketi: Aylık 5TL / 40 Kontör
   Yaprak Dökümü Paketi: Aylık 5TL / 40 Kontör
   Çok Güzel Hareketler Bunlar Paketi: Aylık 5TL / 40 Kontör
  • Abonenin ilk defa Mobil TV'ye üye olması durumunda, abonenin seçtiği paketler hariç, Vodafone'un belirlediği paketler kullanıcıya 1 ay süre ile ücretsiz verilir. Ancak Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. dilediği zaman promosyon süresini ve hakkını kaldırma ya da değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.
  • Abone herhangi bir Mobil TV servis paketine üye olduktan sonra otomatik olarak Ücretsiz Pakete de üye olur. Ücretsiz paketlerin içeriğini Vodafone belirler. Ayrıca abone Mobil TV servisini kapattığı takdirde Ücretsiz Paket üyeliği de otomatik olarak sona erecektir.
  • Vodafone önceden ilan etmek kaydıyla fiyatlarda değişiklik yapabilir.
  • Üyelik ücreti tahsil edilemediği durumlarda Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. servisi sonlandırma hakkına sahiptir.
  • Servis paketlerinin kullanım hakkı 1 aydır. Bu süre, hakkın tüketilmesinden sonra, Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.tarafından değiştirilebilir. Mobil TV servisinin promosyon süresi bitmeden 3 gün önce, abone SMS ile promosyon süresinin bittiğine ve ücretlendirileceğine dair bilgilendirilir.
  • Abone Mobil TV servisini iptal etmediği takdirde sonraki aylarda otomatik olarak ücretlendirilir.
  • Servis kullanım süresi olan 1 ayın dolmasından sonra, abonenin iptal talebinde bulunmadığı, telefonun herhangi bir nedenle iletişime kapalı olduğu ya da benzer nedenlerle hizmetin iptal edilememesinden Vodafone sorumlu değildir. Hizmetin bu nedenlerden dolayı iptal edilememesi halinde, o tarihte geçerli olan paket abonelik ücreti, aboneden tahsil edilir.
  • Abone tarafından servise başvurulduğu andan itibaren, servis aboneliği 24 saat içerisinde hizmete açılır.
  • Sistemde yapılabilecek bakım, onarım ve meydana gelebilecek teknik aksaklıklardan kaynaklanabilecek sorunlar nedeniyle Mobil TV hizmeti 48 saate kadar devre dışı kalabilecektir. Bu durumdan Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. sorumlu değildir.
  • Abone olunabilecek Mobil TV paketi sayısı ve içeriği Vodafone'un belirledikleriyle sınırlıdır.
  • Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. Mobil TV paketleri içindeki kanal sayısı ve kanalları önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.
  • Mobil TV servisinin kullanımı sırasında gösterilen Elektronik Yayın Akışı'ndaki olası yanlış bilgilendirmelerden Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. sorumlu değildir.
  • Mobil TV servisinin kullanımı sırasında, Vodafone Telekomünikasyon A.Ş,. telif hakları doğrultusunda kanallarda karartma yapma hakkını saklı tutar. Bu nedenle aksayan hizmetin sorumluluğu ilgili yayın kuruluşuna aittir.
  • Abone, Mobil TV servisi içeriklerinin içine, Mobil TV servisinde sunulan kanalların izlenimi öncesine ve sonrasına, Vodafone tarafından belirlenen ve onaylanan reklamlar eklenebileceğini açıkça kabul eder.
  • Mobil TV içerikleri kaydedilemez, cep telefonundan başka bir cihazda izlenmek üzere herhangi bir yolla aktarılamaz. Aksi halde meydana gelebilecek yasal ihlallerden abone sorumludur.
  • Mobil TV servisi sadece kişisel kullanımlar içindir. Ticari kullanımları kapsamaz. Aksi halde oluşabilecek yasal yükümlülüklerden Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. sorumlu değildir. Ticari kullanımın tespit edildiği durumlarda abonenin sorumluluğu doğar ve Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. Mobil TV servisini kapatma hakkı mevcuttur.
  • Vodafone Mobil TV servisi kullanımı sırasında oluşan data kullanımı adil kullanım çerçevesinde olup Vodafone Telekomünikasyon A.Ş, kullanımın kötü niyetli ve/veya suç oluşturduğunu tespit etmesi halinde veya bu yönde bir ihbar aldığı durumlarda servisi durdurma hakkına sahiptir. Ayrıca kötü niyetli kullanım sonucunda oluşan zararlara karşı Vodafone'nun tazmin hakkı saklıdır.
  • Mobil TV servis kalitesi, Vodafone kapsama alanına göre değişiklik gösterebilir. Kullanıcıların bulunduğu yerlerin kapsama alanından kaynaklanabilecek servis aksaklıklardan dolayı Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. sorumlu değildir.
  • Abone istediği zaman Mobil TV hizmetinin iptalini talep edebilir.
  • Mobil TV'ye abone olmuş kullanıcılar, Vodafone veya herhangi bir üçüncü parti tarafından Mobil TV ve içeriklerine yönelik tanıtıcı SMS, MMS, wap-push ve diğer iletişim yolları kanalı ile bilgilendirilmeyi kabul eder ve bu uygulamaya onay verir.
  • Mobil TV'de yayınlanacak ve değişik yaş grupları için sakınca içerebilecek bazı içerikler (örn: erotik ve şiddet gibi) için Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Bu kanallara ulaşılması ve izlenmesi tamamen abonenin sorumluluğundadır.

  Vodafone Mobil TV servisine ilk kez abone olduğunuz takdirde, Mobil TV Standart, Spor Eğlence ve Süper Paket abonelikleri ilk 1 ay ÜCRETSİZDİR. Bununla birlikte, Süper Paket içerisindeki diğer kanalları da 1 ay boyunca ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

  Mobil TV Paketleri ve Ücretlendirilmesi aşağıdaki gibidir:
  - Standart Paket : 5 TL / ay
  - Spor ve Eğlence Paketi: 5 TL / ay
  - Süper Paket: 7.5 TL / ay
  - D-Smart Spor Paketi: 10 TL / ay
  - Kurtlar Vadisi Pusu Paketi: 5TL / ay
  - Aşk-ı Memnu Paketi: 5TL / ay
  - Yaprak Dökümü Paketi: 5TL / ay
  - Çok Güzel Hareketler Bunlar Paketi: 5TL / ay

  Mobil TV abonelikleri aylık sabit ücret karşılığında olmakla beraber, bu sabit ücretler dışında hiçbir ekstra ücret talep edilmemektedir. Mobil TV servisine abone olduğunuz takdirde, Mobil TV servisi için kullanılan datadan ücretlendirilmezsiniz.

  Tüm vergiler dahildir.
  1 TL = 8 Kontördür.
  Telefonunuzun Vodafone Mobil TV servisini destekleyip desteklemediğini kontrol etmek için MTV DESTEK yazıp 3636'ya ücretsiz bir SMS atabilirsiniz.

  Aşağıdaki telefonlarla Vodafone live! üzerinden Mobil TV servisini kullanabilirsiniz.

  Blackberry
  9500 Storm, 9000 Bold

  HTC
  Touch Dimand II

  LG
  GD900 CRYSTAL

  Nokia
  3250, 5800 XPress Music, 6120c, 6131, 6151, 6210s, 6220c, 6270, 6280, 6288, 6303c, 6600f, 6680, 6730, E50, E51, E61, E61i, E63, E66, E71, E75, E90, N70, N73, N76, N78, N79, N80 ,N82, N85, N86, N91, N93, N95, N95 8GB, N96, N97

  Samsung
  F480, i900, L700, L760, S7350, s8003, s8300, u700, u800, u900

  SonyEricsson
  C702, C902, C905, G502, G700, K530i, K700i, K750i, K770i, K790i, K800i, K810i, P1i, K910i, S700i, T700, w580i, w595, w610i, w760i, w890i, w910,


  Aşağıdaki telefonlarla Mobil TV Özel Uygulaması üzerinden Mobil TV servisini kullanabilirsiniz.

  Nokia
  N95, N95 8 GB
  Mobil TV servisini 2 farklı yoldan kullanabilirsiniz:
  • Vodafone live! üzerinden Mobil TV&#65533;ye üye olabilir ve üye olduğunuz paketin içeriğine göre, istediğiniz kanalları izleyebilirsiniz.
  • Bununla beraber, telefonunuz desteklediği takdirde Mobil TV özel uygulamasını ücretsiz olarak indirerek, telefonunuzdan tek bir tıkla Vodafone Mobil TV&#65533;yi çok daha güzel bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.

  Mobil TV Servisini daha kolay kullanmak için aşağıdaki komutları kullanabilirsiniz:

  "Abonelik" için:
  MTV yaz 3636'ya gönder

  Belirli bir Pakete abonelik için (Standart Paket, Spor Eğlence Paketi, Süper Paket, D-Smart Paketi, Kurtlar Vadisi Pusu Paketi, Aşk-ı Memnu Paketi, Yaprak Dökümü Paketi, Çok Güzel Hareketler Bunlar Paketi)
  MTV STANDART
  MTV SPOREGLENCE
  MTV SUPER
  MTV FUTBOL
  MTV VADI
  MTV ASK
  MTV YAPRAK
  MTV CGHB

  Yaz 3636'ya gönder

  Telefonunuzun Mobil TV'yi destekleyip desteklemediğini görmek için
  MTV DESTEK yaz 3636'ya gönder

  Paket üyeliklerinizi görmek için
  MTV SORGU yaz 3636'ya gönder

  Aboneliğinizi yaptıktan sonra başka bir Mobil TV paketi eklemek için
  MTV PAKETADI EKLE yaz 3636'ya gönder

  Mobil TV özel uygulamasını indirmek için
  MTV UYGULAMA yaz 3636'ya gönder

  Belirli bir paketi kapamak için
  MTV PAKETADI KAPAT yaz 3636'ya gönder

  Mobil TV hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek için sık sorulan sorulara göz atın.
  < Resmi açmak için tıklayın >
  Standart Paket
  Ayda sadece 5 TL karşılığında Standart Paket'e abone olabilir, ulusal kanalların yanı sıra haber ve çocuk kanallarını da izleyebilirsiniz. Abonelik için MTV AC yazıp 3636'ya ücretsiz bir SMS gönderin.  < Resmi açmak için tıklayın >
  Spor ve Eğlence Paketi
  En güncel spor haberlerini almak, at yarışı ve basketbol maçlarını seyretmek için artık eve dönmeyi beklemenize gerek kalmayacak. Ayda sadece 5 TL'ye abone olmak için MTV SPOREGLENCE AC yazıp 3636'ya ücretsiz bir SMS gönderin.  < Resmi açmak için tıklayın >
  Süper Paket
  Mobil TV Süper Paket ile Standart ve Spor ve Eğlence Paketini 10 TL yerine 7.5 TL'ye abone olabilir, Mobil TV'deki tüm kanalları izleyebilirsiniz. Abonelik için MTV SUPER AC yazıp 3636'ya ücretsiz bir SMS gönderin.
   


  Yazan: Burakistan
  haci6153 ve devilmy bunu beğendi.
 2. valla şuanda hangi pakete geçsem diye düşünüyorum standart ta birşey yok süper pakete geçsem uefa maçları var onları izleyemem d-spor paketine geçsem 10 lira fazla geldi sanki, ama şöyle bir paket olabilirdi aslında SUPER SPOR paketi içinde süper paket ve d-spor paketi olacak fiyat da 15 lira olacak sizce olmazmı yorum yazarsanız iyi olur hangi pakete geçmeyi kararlaştıramayanlar için...
   
 3. valla spor paketi 10 lira 80 knt fazla yahu zaten bu aralar bedava linkleri var :D sonraa süper pakete 3 ay bedava üyeliğim var güzel gidiyor vodafone şu d-smart paketini az biraz düşürse iyi olur.
   
 4. evet arkadaşım dediğin güzel olur ama ne yazık ki buna biz karar veremiyoruz...bence bir numaranı vodafone a taşı , onun içinden 20 kontör çıkar işte alırsın 100 kontör d-smart a üye olursun ..zaten süper paket ilk ay ücretsiz...çok izleyen biriysen tabi...:pro:
   
 5. evde uydu muydu herşey var ama dsmart a üye olmadım çünkü kazıklıyorlar 200 lira üyelik için alıyorlar sonra cihaz içinde ayrıca 300 lira verecem ettimi 500 eski tabirle yarım milyar bunu vereceğime telefondan girerim daha iyi diyorum ama bir yandan da her hafta maç olmuyor ki 2 haftada 3 haftada bir maçlar var (fenerliyim herhalde belli oluyordur malum gs nin maçları sifreşiz:D) bunu da düşünürsem geriye illegal yollardan maç izleme kalıyor onu da ben istemiyorum anlayacağınız kaldım böle gidip 10 liraya üye olsam mı ne yapsam...
   
 6. bilgi için saol :oke:
   
 7. sağolası arkadaşım...
   
 8. Ya arkadaşlar. Acele etmeyin derim ben. Yakında ucuzlatacağını düşünüyorum ben. Kim alıp da ne yapsın o paketleri. 90 dakikada zaten batarya 2 defa biter. Kim izleyecek o maçları , dizileri. Belki hevesimiz bitene,havasını atana kadar. Bir kaç ay sonra 40 kontöre tamamına fit olurlar. . . . :)
   
 9. saol
   
 10. ben de öyle yapacam hemen üye olmayıp bekleyecem bakalım indirim gelecek mi
   
Yüklüyor...
Benzer Konular - Yeni Mobil Paketleri
  Yeni hatlar hemen hemen beleş Vodafone Genel Bilgiler / Haberler 15 Şubat 2017
  Yeni Mobil Ödeme Sistemi: Vodafone Cep Cüzdan Vodafone Genel Bilgiler / Haberler 5 Eylül 2015
  numarasini yeni tasiyan varsa 3000 dk 3gb internet yapalim Vodafone Genel Bilgiler / Haberler 1 Haziran 2015
  Yeni Hat Fiyatı Vodafone Genel Bilgiler / Haberler 5 Ekim 2014
  Vodafone Mobil TV--*(Yeni TÜM linkler)* güncelleme: 3 EKİM 2009 Vodafone Genel Bilgiler / Haberler 3 Eylül 2009
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
25/09/2017 - 12:57