Yeni Konu Açmadan Bir Bakın

Sponsorlu Bağlantılar

hakan_710

hakan_710

Üye
arkadaşım paylaşıom için teşekkürler. ama orada bazı bilgiler yanlış c7 de hdmi çıkışı yok yani ca-156 kablosu olmaz sana zahmet bi düzelt orayı

qsaw

qsaw

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım paylaşıom için teşekkürler. ama orada bazı bilgiler yanlış c7 de hdmi çıkışı yok yani ca-156 kablosu olmaz sana zahmet bi düzelt orayı
:rica: fakat c7 yazmıyor ki e7 yazıyor :D

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Kullanıcılar için bilgilendirici bir konu olmuş teşekkürler.

u_cosar

u_cosar

Üye
bence konu sabitlenmeli çok faydalı bbilgiler içeriyor

SilentOne

SilentOne

Üye
çok süper paylaşım bilmeyenler için iyi anlatım olmuş

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
konu için eline sağlık
madem böyle bir konu var bluetooht kısa yolunu da istersen oraya ekle :) * tuşuna basılı tutunca bluetooth açılır tekrar basınca kapanır :)

bu arada ekran kilidi için de her zaman yandaki ekran kilidini kullanmamız gerekmediğini C7 ve C6-01 gibi kırmızı kapatma tuşu olan telefonlarda ana ekrandayken bu tuşa basıp "Ekran ve tuşları kilitle" yi tıklayıp kapatabileceğimizi de ekleyebilirsin ;) Sağ eliniz doluysa ve sol elinizle telefonu tutuyorsanız ve SGP tarzı koruyucu kullanıyorsanız bazen o kilidi çekmek çok zor olabiliyor ;)

qsaw

qsaw

Üye
    Konu Sahibi
Kullanıcılar için bilgilendirici bir konu olmuş teşekkürler.
:rica:

----------Eklendi @ 15:45:25 ---------- Yazıldı @ 15:44:41 ----------

konu için eline sağlık
madem böyle bir konu var bluetooht kısa yolunu da istersen oraya ekle :) * tuşuna basılı tutunca bluetooth açılır tekrar basınca kapanır :)

bu arada ekran kilidi için de her zaman yandaki ekran kilidini kullanmamız gerekmediğini C7 ve C6-01 gibi kırmızı kapatma tuşu olan telefonlarda ana ekrandayken bu tuşa basıp "Ekran ve tuşları kilitle" yi tıklayıp kapatabileceğimizi de ekleyebilirsin ;) Sağ eliniz doluysa ve sol elinizle telefonu tutuyorsanız ve SGP tarzı koruyucu kullanıyorsanız bazen o kilidi çekmek çok zor olabiliyor ;)
sağol bilgi için eklerim

----------Eklendi @ 15:45:45 ---------- Yazıldı @ 15:45:25 ----------

bence konu sabitlenmeli çok faydalı bbilgiler içeriyor
:oke:

qsaw

qsaw

Üye
    Konu Sahibi
konu için eline sağlık

ben onu bilmeyenleri olacağını düşünmediğimden koymadım ama bu açıdan baktıkdan sonra onuda ekliyeyim :D

----------Eklendi @ 23:34:50 ---------- Yazıldı @ 23:33:42 ----------

çok süper paylaşım bilmeyenler için iyi anlatım olmuş
:rica:

----------Eklendi 17.12.2011 @ 01:04:31 ---------- Yazıldı 16.12.2011 @ 23:34:50 ----------

Verdiğiniz Bilgiler Doğrultusunda Konu Düzenlenmiştir Teşekkürler:alkis:tşk:

distakjo

distakjo

Üye
gerçekten bilgilendirici konu olmuş. Emeğine sağlık. İşte asıl emek budur. Her ne kadar bizler için program-oyun linki koymak çok önemliyse de, o emek değildir, budur emek Tebrikler kardeşim.

qsaw

qsaw

Üye
    Konu Sahibi
gerçekten bilgilendirici konu olmuş. Emeğine sağlık. İşte asıl emek budur. Her ne kadar bizler için program-oyun linki koymak çok önemliyse de, o emek değildir, budur emek Tebrikler kardeşim.
:rica: İşimiz Bu :ehe

qsaw

qsaw

Üye
    Konu Sahibi
Konu Sabit Konu Olabilecek Nitelik de ise Yöneticilerin Sabit Konu Yapmasını Rica Ediyorum

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bu konu sabitlenmeli

qsaw

qsaw

Üye
    Konu Sahibi
Bencede :D

cardanadam

cardanadam

Üye