Haber Yeni iPod Modelleri Temmuz'da Tanıtılabilir!


0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi

Geçtiğimiz günlerde iTunes'un yeni versiyonunda yeni iPod modellerinin gözüktüğünü bildirmiştim. Şimdi ise tanıtım tarihi hakkında bazı iddialar ortaya çıktı.

Haber - iTunes 12.2 İçerisinde Yeni iPod'lar Ortaya Çıktı! - MaxiCep

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Özellikle iPhone 6'dan sonra popülerliğini kaybetmeye başlayan iPod ailesi yenilenmeye hazır hale geldi. iTunes 12.2 güncellemesi içerisinde altın, koyu mavi ve pembe renkleriyle ortaya çıkmıştı. Fransa merkezli iGen.fr sitesinin haberine göreyse bu modelleri 14 Temmuz tarihinde resmi olarak duyurmayı planlıyor. Bilgilere göre iPod Touch'ın yeni renk seçenekleri yanında 64-bit "A" tabanlı bir işlemciyle güncellenme ihtimali bulunuyor. iPod Nano ve iPod Shuffle modellerinin ise sadece yeni renk seçenekleri kazanacağı söyleniyor. Ayırca iTunes 12.2 güncellemesi içerisinde bulunan iPod Touch'ın takvim uygulaması da 14 Temmuz tarihine işaret ediyor.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: Serhan
Serhan

Serhan

Üye
Allah'ım inşallah çıkar :(
 
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
TouchID yok:kotu:
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt