Yeni Iphone Vahşi Fiyatlandırma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

IVI-Elia

Üye
    Konu Sahibi
Bu konuyu acan arkadasin tek amaci apple la saldirmak bilmiyorki apple in turkiye mahzasi olmadigi icin fiyat belirleyemez o fiyat hepsiburada.com un fiyatidir turkiyede iphone de fiyatlari saticak sirketler belirler. İphone amerika satis fiyati unlock 649 dolar ordan bu fiyata alan adam ister 3 bin ister 1bin liraya satar bu konuyu acip kotulemeyi biliyosan arastir tutarli konus!!!!

Benim Apple'ı kötülemek gibi bir amacım yok.Onu biz de biliyoruz.Ama Apple'ın bu durumdan hiç mi haberi yok.Türkiye onlar için de önemli bir pazardır.Apple kesin bir fiyat belirlemez.Ama hiç mi haberi yok?En azından satışlarını çoğaltmak için müdahele ederdi.Etmediyse zaten sıkıntı belli.Daha Türkiye'ye önem vermeyen, ürün lansmanına Türk Gazeteci çağırmayan firmayı bana savunma.Herkes özgür sen gidersin iphone alırsın.Bu arada benim amacım Apple'a saldırmak değil.Yada Nokia'yı savunmak değil onlar benim babamın oğlu değil...Ama Türkiye'ye bu kadar değer vermeyen bir şirketi savunanları görünce...:off:

Bu arada bunları yazarken "Türkçe" karakter kullanma zahmetine girersen iyi olur.Türkçe'ni yapısına zarar veriyorsun.Bu benim ve bu ülkenin gerçek vatandaşlarının dili.En azından saygın olsun.

mamix74

mamix74

Üye
iphone 5 şuan almanyada kontrarsız 800 euro fiyatla satılıyor.aslında ne apple'a nede diğer markalara fazla yüklenmemek lazım ülkemizde vergi çok fazla burda ben devleti daha çok sorumlu tutuyorum.babam bana bir hafta önce lumia 610 getirdi almanyadan 170 euro'ya almış ve bence mükemmel telefon en çok merakım telefon acaba burda kaça satılırdı tahminim 799tl yani iki katı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt