Yeni hikaye [ final yaklaşiyor ]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Türe

Türe

Üye
etraf çok karanlıktı korkudan elimdeki telefonuda attım... merdivenlerden olabildiğince hızlı inmeye çalışıyordum ama arkamdaki o kadar hızlıydıki... sonunda evden çıkabildim ama telefonum orada kalmıştı tabii umrumda değil ben arkama bakmadan geldiğim yoldan aynen koştum... ormana girince arkamdan adamın gelmediğini fark ettim bana yetişemedi... sabaha karşı 5 gibi arabamın yanına ulaştım... yoldan geçenler sayesinde otostopla evime gittim... o gün akşam bu olanları kız arkadaşıma anlatMak için ona facebook'tan mesaj attım ama bana hiç cevap yazmadı... ne yaptıysam kız arkadaşıma ulaşamadım sonra kız kardeşi bana dediki; sen ona mesaj attın ya sabah, akşam 7de bir yere çağırmışsın onu orada bulaşcakmışsınız dedi... ben tam anlamıyla şaşırdım acaba o adam benim telefonumdan...??????

:alkis

• Beğen
Tepkiler: N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
kimse devam et dememiş, etmiyorum :pro:

Türe

Türe

Üye
et et :zzz:

• Beğen
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
eeeeeeeeet
ya da topluca ver :D

• Beğen
Otroligt

Otroligt

Üye
Devam et sen biz dinliyoruz :ehe

• Beğen
N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
saat:18:00 (6:00)
kafayı yemEk üzereydim acaba buluşma yeri neresi olabilirdi... facebooka girdim tekrar kız arkadaşımdan hala cevap yoktu! bende facebooktan ortak arkadaşlarımıza ulaşıp onlara kız arkimin kayıp olduğunu söyledim, onlarda panik oldular tabii.. saat çeyrek geçiyordu bu sırada mesaj geldi facebooktan mesajı açtım ve baktım ki kız arkadaşımdan gelmiş... mesajda yazıyor ki....

mesajda yazıyordu ki hani canm yoldamısın geliyormusun? seni bekliyorum... bende yazdım ki neredesin? o da dedi ki her zamanki gibi arkadaki parktayım nerde olcam!? ben de yazdım ki neyin arkasındaki park?! ben seni oraya ben çağırmadım telefonum başkasının elinde ona sakın inanma derhal oradan ayrıl... sonra cevap yazarken çevrim dışı oldu... galiba şarjı bitmişti yada birşey oldu bilmiyorum saat 18:45 olmuştu... ben düşünmeye başladım acaba arkadaki park derken nereyi kast etti... sonra aklıma geldi bir tane hastane vardı hep onun arkasındaki parkta buluşuruz.. büyük ihtimal kızı oraya çağırdı çünkü biz mesajlarımızda o yerden bahsetmiştik adamda oradan çakmış durumu kızı oraya çağırmış tabii... 15 dakika bende hemen taksiye atladım hastaneye bas hadi çabuk dedim... tamam dedi bastı gaza 10 dakika sonra baktım ki bu adam başka yöne gidiyor dedim ki birader nereye gidiyorsun ben hastaneye gidicem! o meğersem en yakın hastaneyi anlamış tabii ben gitmem gereken hastanenin adını söylemediğim için 10 dakika zaman kaybettik... saat 19 gibi hastaneye vardım arkadaki parka gittim...

Parkta kimse yoktu hastane eski bir hastane ve güneş batıyordu tam akşam suları... hastanenin en üst katındaki köşedeki camda yine o beyaz elbiseli kızı gördüm, bana el sallıyordu ama bir anda gözden kayboldu... etrafa baktım kız arkadaşımı yada kimseyi bulamadım ama birşey fark ettim yerde tebeşir gibi birşeyle büyükçe 'gece 12:00 hastane' yazılmıştı.. bu yazı daha önce hiç görmemiştim o yüzden o adam yazdı kesin... anladım ki gece 12:00 gibi hastanede olmamı istiyor bu arada bu hastane eski ve terk edilmiş bir ruh ve akıl hastalıkları hastanesi... bende plan yaptım ve 12den önce bu hastaneye girip bütün hastanenin heryerini dolaşacaktım....

Konu böyle ölü gibi olursa devamını paylaşmıyorum. :hih:

Yunkaai

Yunkaai

Üye
Anlat panpa

BLACKDREAM

BLACKDREAM

Üye
ben devam ediyorum. :D

Sonra hasteneye gittim. Merdivenlerden düştüm ve öldüm.

FeC!

FeC!

Üye
of len cok heycanlıııııııı :D

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
Devam...

saat 22:00 elime fener ve bir sopa aldım... hastanenin ön kapısı kapalı olduğu için arka kapıdan girdim... ses yoktu etraf oldukça fazla rütubetliydi... taraf karanlık fenerle ilerliyorum... koridordayım ve koridorun en ucunda sanki bir tekerlekli sandalye var ve biri oturuyor gibi ama tam göremiyorum uzaktayım... bu arada koridorda yukarı kata çıkan bir merdiven bulunuyor ve bu merdivenlerde kan izleri var sanki birisi sürüklenmiş... kana elimi dokunduruyorum ki bu yeni yapılmış birşey çünkü kanın sıvısı yerleri ıslatmış... ben tekerlikli sandalyeyi boşverip merdivenlerden yukarı çıkıyorum yavaşça kanı takip ediyorum...

Bu sırada arkamdan, koridorda tekerlekli sandalyenin bulunduğu taraftan tekerlekli sandalyenin sesi geldi... acaba biri mi vardı? koridora yavaşça adımı atıp tekerlikli sandalyenin olduğu tarafa fenerimi yönelttim ve tekerlekli sandalye tam da önümde durmuştu aramızda 1 metre var.. belli ki koridorun ilerisinde birileri var... bu sırada yukarı katlardan tahminen 2. yada 3. kattan benim olduğum merdivenlerin oraya birşeyler düştü.. bunlar o çekicli adamın, o beyaz elbiselli kızın eline çaktığı çiviler gibi büyük çivilerdi...

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
otostopcu nu muydu

-Pablo Escobar

-Pablo Escobar

Üye
devam et

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...