Yeni hikaye [ final yaklaşiyor ]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
Yeni hikaye [ final yaklaşiyor ]
Az önce köyden Eve gelirken araba sürüyordum, köy yolundayken birisi otostop çekti bende durdum sonra dikiz aynasından baktım adama korna çaldım adam ayakta öylece duruyordu hala. bende araban inip adama baktım karanlıktı tam göremedim sonra adama doğru gitmeye başladım... adama yanaştım ve fark ettim ki bu bir tuzaktı o adam cansız bir mankendi. Arabama döndüm gidiyordum baktım ki tekerlekler kesilmiş sonra ıssız yolda öylece kaldım... öylece yürümeye başladım sonra uzakta bir yerde beyaz elbiseli bir kız gördüm bana el sallıyordu bende onu takip etmeye başladım ama ben ne kadar ona yaklaşırsam o da benden uzaklaşıyordu... o şekilde ormanın içinden geçtik ve kız sonunda ormanın içindeki bir eve girdi bende acaba girsemmi diye düşünmeye başladım ve tahtadan bir evdi ve camlar kırık ışık felan yanmıyordu kız içeri girmişti...

içeri girdim etraf karanlıktı telefonumun flaşını açtım sonra üst kattan sesler geliyordu... sanki biri birşey çakıyordu aynı zamanda da kızın çığlık sesleri geliyordu.. yavaş yavaş korkarak merdivenlerden yukarı çıktım ve üst kata ulaştım.. sesler koridorun sonundaki odadan geliyordu.. koridorun sonuna vardım etraf iyice karanlık sadece elimde telefonun flaşı var ve tam odanın önündeyim o anda telefonun bataryası bitme uyarısı verdi ve bu sesle birlikte çakma seside kesildi.. bu sırada flaşımda söndü... acaba ses neden kesildi diye ürkmeye başladım etraf çok karanlıktı bir süre ne yapacağımı bilemedim sessiz durdum ve çakma sesleri devam etmeye başladı sanki birisi çivi çakıyordu... sonra kapıyı araladım yavaşça....

kapıyı araladım ve bir tane adam, o beyaz elbiseli kızın ellerinin içinden büyük çivilerle, ellerini duvara çakıyor. ev tahtadan olduğu için çakabiliyor tabiki... kız da ağlıyor bağrıyor... adamın üstü tamamen siyah giysili simsiyah.... elindede keser var... ben tam anlamıyla şok olmuştum ne yapacağımı şaşırdım, en iyisi evden çıkıp yardım getirmek diye düşündüm arkama döndüm ve yavaşça merdivenlere doğru ilerlerken çakma sesi kesildi arkamdaki kapı açıldı...
peşimden koştuğunu anladım, o an bütün hızımla kaçmaya başladım...

etraf çok karanlıktı korkudan elimdeki telefonuda attım... merdivenlerden olabildiğince hızlı inmeye çalışıyordum ama arkamdaki o kadar hızlıydıki... sonunda evden çıkabildim ama telefonum orada kalmıştı tabii umrumda değil ben arkama bakmadan geldiğim yoldan aynen koştum... ormana girince arkamdan adamın gelmediğini fark ettim bana yetişemedi... sabaha karşı 5 gibi arabamın yanına ulaştım... yoldangeçenler sayesinde otostopla evime gittim... o gün akşam bu olanları kız arkadaşıma anlatMak için onafacebook'tan mesaj attım ama bana hiç cevap yazmadı... ne yaptıysam kız arkadaşıma ulaşamadım sonra kız kardeşi bana dediki; sen ona mesaj attın ya sabah, akşam 7de bir yere çağırmışsın onu orada bulaşcakmışsınız dedi... ben tam anlamıyla şaşırdım acaba o adam benim telefonumdan...??????

evet o adam benim telefonumdan kız arkadaşımı bir şekilde bir yerde buluşmak için ikna etmiş ve kızda benimle buluşacağını zannetmiş... acaba bunlar nerede buluşacaklardı.... bunu öğrenmek için ne yapacağımı düşünmeye başladım kız kardeşine sordum bilmiyorum yer ismi söylemedi dedi... buluşma saat 7de olacaktı ve saat 6 olmuştu! ne yapacağımı bilemez halde çaresiz kalmıştım, kız arkadaşım resmen o adama gitti ... adam ona neler yapacaktı !! çaresiz bir şekilde bir çıkış yolu düşünüyordum ve zamanda ilerliyordu... saat 6 olmuştu bile....

saat:18:00 (6:00)
kafayı yemEk üzereydim acaba buluşma yeri neresi olabilirdi... facebooka girdim tekrar kız arkadaşımdan hala cevap yoktu! bende facebooktan ortak arkadaşlarımıza ulaşıp onlara kız arkimin kayıp olduğunu söyledim, onlarda panik oldular tabii.. saat çeyrek geçiyordu bu sırada mesaj geldi facebooktan mesajı açtım ve baktım ki kız arkadaşımdan gelmiş... mesajda yazıyor ki....

mesajda yazıyordu ki hani canm yoldamısın geliyormusun? seni bekliyorum... bende yazdım ki neredesin? o da dedi ki her zamanki gibi arkadaki parktayım nerde olcam!? ben de yazdım ki neyin arkasındaki park?! ben seni oraya ben çağırmadım telefonum başkasının elinde ona sakın inanma derhal oradan ayrıl... sonra cevap yazarken çevrim dışı oldu... galiba şarjı bitmişti yada birşey oldu bilmiyorum saat 18:45 olmuştu... ben düşünmeye başladım acaba arkadaki park derken nereyi kast etti... sonra aklıma geldi bir tane hastane vardı hep onun arkasındaki parkta buluşuruz.. büyük ihtimal kızı oraya çağırdı çünkü biz mesajlarımızda o yerden bahsetmiştik adamda oradan çakmış durumu kızı oraya çağırmış tabii... 15 dakika bende hemen taksiye atladım hastaneye bas hadi çabuk dedim... tamam dedi bastı gaza 10 dakika sonra baktım ki bu adam başka yöne gidiyor dedim ki birader nereye gidiyorsun ben hastaneye gidicem! o meğersem en yakın hastaneyi anlamış tabii ben gitmem gereken hastanenin adını söylemediğim için 10 dakika zaman kaybettik... saat 19 gibi hastaneye vardım arkadaki parka gittim...

Parkta kimse yoktu hastane eski bir hastane ve güneş batıyordu tam akşam suları... hastanenin en üst katındaki köşedeki camda yine o beyaz elbiseli kızı gördüm, bana el sallıyordu ama bir anda gözden kayboldu... etrafa baktım kız arkadaşımı yada kimseyi bulamadım ama birşey fark ettim yerde tebeşir gibi birşeyle büyükçe 'gece 12:00 hastane' yazılmıştı.. bu yazı daha önce hiç görmemiştim o yüzden o adam yazdı kesin... anladım ki gece 12:00 gibi hastanede olmamı istiyor bu arada bu hastane eski ve terk edilmiş bir ruh ve akıl hastalıkları hastanesi... bende plan yaptım ve 12den önce bu hastaneye girip bütün hastanenin heryerini dolaşacaktım....

DEVAM =

saat 22:00 elime fener ve bir sopa aldım... hastanenin ön kapısı kapalı olduğu için arka kapıdan girdim... ses yoktu etraf oldukça fazla rütubetliydi... taraf karanlık fenerle ilerliyorum... koridordayım ve koridorun en ucunda sanki bir tekerlekli sandalye var ve biri oturuyor gibi ama tam göremiyorum uzaktayım... bu arada koridorda yukarı kata çıkan bir merdiven bulunuyor ve bu merdivenlerde kan izleri var sanki birisi sürüklenmiş... kana elimi dokunduruyorum ki bu yeni yapılmış birşey çünkü kanın sıvısı yerleri ıslatmış... ben tekerlikli sandalyeyi boşverip merdivenlerden yukarı çıkıyorum yavaşça kanı takip ediyorum...

Bu sırada arkamdan, koridorda tekerlekli sandalyenin bulunduğu taraftan tekerlekli sandalyenin sesi geldi... acaba biri mi vardı? koridora yavaşça adımı atıp tekerlikli sandalyenin olduğu tarafa fenerimi yönelttim ve tekerlekli sandalye tam da önümde durmuştu aramızda 1 metre var.. belli ki koridorun ilerisinde birileri var... bu sırada yukarı katlardan tahminen 2. yada 3. kattan benim olduğum merdivenlerin oraya birşeyler düştü.. bunlar o çekicli adamın, o beyaz elbiselli kızın eline çaktığı çiviler gibi büyük çivilerdi...

otostopçu

otostopçu

Üye
vallahi ben değilim :D

• Beğen
Tepkiler: evren991 ve akinorta
Türe

Türe

Üye
Et abi et guzel gidiyo :D

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
devam

*-king-*

*-king-*

Üye
hahaha :haha: iyi guldurdun otostopcu

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
bu konuyla otostopçu nickli üyenin alâkası yok di mi :D

• Beğen
Tepkiler: otostopçu
Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
devam et :D

Corrupt

Corrupt

Üye
Bilgisayardakiler şukunu versln de sen de devam et panpa

- - - Eklendi - - -

Kırmızı yazılan kelimelerin bir kerameti mi var yoksa :D :ehe clddiyim neden öyle yaptın??

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
Hikayeyi yarin yazarim mobilde rahat yazamiyotum :D

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
:kop2:

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
her otostop çekeni almam öğrenciyse alırım zaten hollanda da böyle bir sıkıntı yok

Mert

Mert

Üye
Supernatural'in dibine vurmussun :D

• Beğen
Tepkiler: StunnerDead
StunnerDead

StunnerDead

Üye
Korktum lan :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...