Duyuruyu Kapat

yeni faturalı hatlara özel- Her yön 15 Kr

 • 23 Ocak 2009
 • 8510 Okunma
 • 6 Cevap

0/5, 0 Oy
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Şimdi Turkcell Faturalı Hat alan müşterilerimiz, 6 ay boyunca her yöne dakikası sadece 15 KR'ye konuşma imkanından yararlanıyorlar. Üstelik 6 ay boyunca Fatura Cepte aboneliği de ücretsiz.

  Kampanyaya katılmak için, hattınızı aldıktan sonraki 30 gün içinde, HER YONE yazıp 2777'ye kısa mesaj göndermeniz yeterli. Üstelik Yeni Tesis Özel İletişim verginiz bizden!

  Numarasını Turkcell'e faturalı hat olarak taşıyan müşterilerimiz, 6 ay boyunca her yöne dakikası sadece 15 KR'ye konuşuyoralar. Hatlarının kullanıma açılmasını takip eden 30 gün içerisinde, HER YONE yazıp 2777'ye kısa mesaj göndermeniz yeterli.

  Hazır Kartlı'ysanız numaranız değişmeden faturalı hatta hatta geçebilir ve HERYONE yazıp 2777'e kısa mesaj göndererek 6 ay boyunca her yöne dakikası sadece 15 Kuruşa katılabilirsiniz. Hazır Karttan faturalı hatta geçtikten sonra faydalanabileceğiniz diğer kampanyamız hakkında bilgi almak için tıklayın  Kampanya 22 Ocak 2009 – 31 Mayıs 2009 tarihleri arasında geçerlidir.
  Kampanyaya, yeni bir bireysel faturalı hat alan, faturasız hattan faturalı hatta geçen veya Turkcell'e numarasını faturalı hat olarak taşıyan müşteriler katılabilir.
  Kampanyaya başvuran ve tarifesi BizBize tarifesi dışında olan müşterilere, kampanyaya katılabilmeleri için tarifelerinin BizBize olarak değiştirileceği ve kullanmakta oldukları konuşma paketleri var ise iptal olup ücretinin tamamının faturaya yansıtılacağına dair kısa mesaj gönderilir ve onaylamaları istenir.
  Kampanyaya katılmak için gönderilen bu kısa mesajdan sonra EVET yazıp 2777'e ücretsiz kısa mesaj göndermek gereklidir.
  Kampanyaya katıldığına dair bilgilendirme mesajı alan müşteriler 180 gün boyunca, Turkcell'liler, diğer operatörlerdeki numaralar ve sabit hatlar ile dakikası 15 Kr'a (KDV dahil, ÖİV hariç); tüm vergiler dahil 18,18 Kr'a konuşacaklardır.
  Kampanya sadece yurtiçindeki, şebeke içi ve şebeke dışı görüşmelerde geçerlidir.
  Kampanya döneminde yeni bir faturalı hat alan müşterilere 6 ay boyunca ücretsiz FaturaCell aboneliği hediye edilecektir.
  Devir alınan hatlar kampanyaya dahil değildir.
  Turkcell'in kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
  Yeni faturalı hat alan müşterilerimiz isterlerse Verginiz Bizden kampanyasına da katılabilirler  10 gün önce yeni faturalı hat alan, tksharmely arkadaşımıza gelen kampanya yanıt mesajı:
  -6 ay boyunca tarife değişikliği yapmadığınız sürece dakikası 15 kuruştan konuşabilirsiniz. Onaylıyorsanız EVET yazıp 2777ye gönderiniz.

  -Talebiniz alınmıştır. Kampanyaya kaydınız ile ilgili yeniden kısa mesajla bilgi verilecektir.


  not:
  hattı açılalı 30 günü geçmeyen faturalı hat müşterilerimiz kampanyaya başvurabilirler.
  kaynak:
  4 ay önce almış olduğum faturalı hattıma gelen sms.


  alo paket ve herkesle paketi olanlar, kampüs tarifesinde olanlar, bu maddeye dikkat edin.

  Kampanyaya başvuran ve tarifesi BizBize tarifesi dışında olan müşterilere, kampanyaya katılabilmeleri için tarifelerinin BizBize olarak değiştirileceği ve kullanmakta oldukları konuşma paketleri var ise iptal olup ücretinin tamamının faturaya yansıtılacağına dair kısa mesaj gönderilir ve onaylamaları istenir.
   


  Yazan: piri.reis
 2. Bizbize tarifesindeydim, bugün öğlen saatlerinde mesaj gönderdim her yöne 20 krş için, gelen sms'i anlamadım bu gece 12'den sonra 15 krş için tekrar mesaj atınız diyordu. Kısacası kabul etmiyordu. Meğerse 15 krş'a düşecekmiş.

  1 günle 5 kuruştan kurtardık. :)
   
 3. ben gonderdim fakat turkcellden gelen cevap bu kampanyaya katılamazsınız diye msj geldi sebep
  salı ve cumartesi ucretsiz sebeke ici gorusmemis...
   
 4. Güzel kampanya. Turkcell konuşturmak için bahane arıyor. Sadece takip etmek lazım. Bu arada bütün ücretsiz haklarınızı öğrenmek için wap işlem merkezinden bilgi sorma, ve ücretsiz bakiye den öğrenebilirsiniz.
   
 5. Kampanya ile ilgili olarak en son gelen mesaj:

  Tebrikler, Her Yöne 15 kuruş kampanyasına kaydiniz tamamlanmıştır. Tarife değişikliği yapmadığınız sürece, 6 ay boyunca Her Yone dakikası 15 kuruşa konuşabilirsiniz.

  Çok güzel bir kampanya. Dün de Turkcell'den Cayma Bedelli kontratlar için aradılar. 120 DK Her yöne 12 ay boyunca her ay konuşma süresini aldım. Fatura kesim tarihim bugün olduğu için henüz onay mesajı göndermedim. Yarın Kampanyaya katılmak için SMS göndereceğim ve her ay 120DK süremi alacağım :)
  Kısacası artık bedavaya konuşacağım :)
   
 6. :D aveanın kampanyasının aynısı:)
   
 7. biz bu kampanyadan nie faydalanamıoruz ki ?
   
Yüklüyor...
Benzer Konular - yeni faturalı hatlara
  Turkcell Yeni İnternet Kampanyası Süperr. Ev ve Mobil Turkcell Genel Bilgiler / Haberler 14 Ocak 2017
  Yeni Turkcell Numara Alma – Özel Numara Alma Turkcell Genel Bilgiler / Haberler 17 Eylül 2016
  Yeni Turkcell Hat Almayı Düşünüyorumda Ne Kadar? Turkcell Genel Bilgiler / Haberler 20 Mart 2016
  1 nisanda 4.5G ye giriyoruz hayırlı olsun Turkcell Genel Bilgiler / Haberler 8 Şubat 2016
  Yeni Hat Fiyatı Turkcell Genel Bilgiler / Haberler 5 Ekim 2014
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/09/2017 - 13:52