Yeni ekran kartimla oyun tavsiye edermisiniz

Sponsorlu Bağlantılar

delimatkap

delimatkap

Üye
    Konu Sahibi
Yeni ekran kartimla oyun tavsiye edermisiniz
Sapphire hd4850 1gb 256 bit

intel i5 3,40 ghz

kingston 8gb 1600 mhz ram

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
keşke en düşük 5 serisi alsaymışsın. 4 serisi artık (8 serisi çıktığını düşünürsek) baya bi geri kaldı ama yine de 48xx alarak (üst seviye) bi nebze kurtarmış. belki direk oyun tavsiye edemicem ama crysis 3 gibi aşırı yüksek grafikli oyunlarda işin zor. yine de bir çok oyunu HD çözünürlükte (1920x1080) oynadığını varsayarsak grafik ayarlarını en yüksek ile ortanın arasında rahat oynayabilirsin genel olarak bence.

delimatkap

delimatkap

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler battlefield 2 crysis 2-3 minumum sitemlerde oynayabilirmiyim

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
battlefield 2 oynarsın. crysis 2'yi de oynarsın minimum (hatta belki orta ayarda) ama crysis 3 için bişi diyemem o zor :)

- - - Eklendi - - -

şu site en iyi cevabı zaten verecektir:oke:

Buğra

Buğra

Admin
crysis 2 sorunsuz oynarsın bende nvidia 8800gt var ve crysis 2 Medium ayarda kasmadan bitirdim

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
8800gt de medium ayarda kasmadan oynadıysan iyiymiş. hangi çözünürlükte oynadınız? o da önemli :hmmm
çünkü yanlış hatırlamıyorsam benim bi arkadaşta da 4850 vardı, crysis 2 çalışıyor ama hafif kasıyor demişti, ve oyunun zevkini tam olarak alabilmek için oynamadı yeni ekran kartı alana kadar :)

Buğra

Buğra

Admin
8800gt de medium ayarda kasmadan oynadıysan iyiymiş. hangi çözünürlükte oynadınız? o da önemli :hmmm
çünkü yanlış hatırlamıyorsam benim bi arkadaşta da 4850 vardı, crysis 2 çalışıyor ama hafif kasıyor demişti, ve oyunun zevkini tam olarak alabilmek için oynamadı yeni ekran kartı alana kadar :)
1280x1024 17' kare monitör var bende :)

esmeran3

esmeran3

Üye
benim 1 gb Ddr3 ekran kartım var ve hiç kasmadan oynuyorum sadece kastığı yer açılırken ondan sonra doyasıya oynuyorum.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye

1280x1024 17' kare monitör var bende :)
ohoo o çözünürlükle her oyunu bile oynayabilirsin :) ama bi oyundan alacağın tadı HD dışında hiç biri vermez bilgin olsun :oke: ama tabi çözünürlük arttıkça ekran kartın zorlanacağından grafik ayarlarından feragatlık edebilirsin bazı oyunlarda.. monitör yenilemeyi düşündüğün zaman aklında bulunsun :oke:

delimatkap

delimatkap

Üye
    Konu Sahibi
Hepinize teşekkür ederim :))

MrExpert

MrExpert

Üye
1-2 yıl güncel oyunları mediumda rahat oynar bu kart.

Üst Alt