Yeni Cep Telefon Markası Aeos

 • 14 Ekim 2013
 • 893 Okunma
 • 23 Cevap

 1. Yeni işletim sistemi AEOS 3 sistem bir arada İOS ANDROİD WINDOWS PHONE.
  Nasıl Android, Windows ve iOS önyükleme üçlü bir telefon hakkında? Ve ne onun durum için polikarbonat, cam ve metal kullanan bir cep telefonu hakkında? Evet, bu Bob Freking tarafından oluşturulan render için mümkün olan tüm teşekkürler. Bu Aeos telefon:
  Akıllı telefon kavramı cilalı sıfır boşluğu teknolojisi, bir 20 megapiksel Pureview kamera ve 2 üst düzey CPU kullanır: 1.7 GHz çift çekirdekli Snapdragon S4 Pro ve 1.5 GHz Intel Core i3 çift çekirdekli Haswell işlemci. Aeos bir 4.5 inç ekran, RAM 3000 mAh pil ve 4 GB dayanır. BoomSound hoparlörler burada da ve biz tüm işletim sistemleri için yerinde Geri, Arama ve Ev düğmeleri var.

  Ben de arkasında bir Xenon flaş lekeli ve tüm cihaz bana bunun üstüne uygulanan Lumia bir dokunuş ile, bir nedenle modern Huawei akıllı telefon düşündürüyor. Bir telefon Bu Frankenstein Android en iyi ve Windows Phone ... neredeyse iyi ile, iOS en iyi birleştiriyor. Ne düşünüyorsunuz?
   


  Yazan: CiaCelebrity
 2. Bu videoları nerden buluyonuz ? bi adres falan varmı?
   
 3. 1) Orjinal yazıyı yazsaydın çok daha iyi anlardım.
  2) iOS'un olmasının İMKANI YOK.
  3) Bu video konsept,daha fazla kişi yanlış anlamadan başlığı düzelt.
   
  AHKE, Invoke ve Neagf bunu beğendi.
 4. Videoda gösterememişler ki sadece telefon var hem android-wp-ios un yerini tutmaz hiç biri
   
 5. ios değil aeos zaten içinde 3 işletim sistemi var. Android,İos ve Windows phone.
  ---
  yani hangisini istiyorsan kullan.
  ---
  Akıllı telefon kullanıcılarının büyük çoğunluğu arasındaki en büyük bölünmeler biri de bir Android ve iOS cihaz kullanımı olup olmadığıdır. Bu şu anda farkla mevcut en baskın platformlar ve çok bir ya da diğer sadık hayranları vardır. Ancak, her iki ya da daha fazla ne olabilir ne olur? Nihai Aeos akıllı telefon Android, iOS ve Windows işletim sistemlerinin kullanımı sunuyor.

  Ne yazık ki, bu tamamen şu anda en az bir konsept tasarım. Ancak, son derece ilginç bir fikir ve biz Bu üretken geliyor içeri birçok okuyucu ilgi olacağını düşündüm biri konsept cihaz tasarımcı Bob Freking ve yeni bir akıllı telefon satın alırken çoğumuz yüz bir ikileme cevap olacaktır.

  Telefon polikarbonat, cam ve metalden yapılır ve üçlü Android, Windows ve iOS önyükleme.Ayrıca 4.5-inç ekran, 4GB RAM, 20 megapiksel Pureview kamera, 3000 mAh pil ve BoomSound hoparlörler dahil olmak üzere bazı rüya özellikleri vardır.

  Aeos akıllı telefon özellikleri 2 üst düzey işlemciler, bir 1.5GHz Intel Core i3 çift çekirdekli Haswell işlemci ve diğer bir 1.7GHz Snapdragon S4 Pro çift çekirdekli işlemci geçiş. Tasarım-bilge bir şık ve zarif görünümlü cihaz ve çok amaçlı Geri, Arama ve Ev düğmeleri vardır.

  Aşağıda gömülü olduğu iki dakikalık YouTube video 2013 Freking nihai akıllı telefon gösterir. Gibi o etiketleri cihaz "tarafından ve dünya için, inşa bir telefon." Biz Freking kavramı cihazlar için bazı ilginç fikirler gelmeye devam ediyor hissediyorum, ama ne düşündüğünüzü bilmek istiyorum.

  Nihai Aeos akıllı tasarım bir rüya telefon senin fikrin mi? Belki iOS, Android ve Windows ile bu mutant akıllı telefon sizin için bir kabus gibi görünüyor? Bize yorum ile bildirin.
   
 6. Şöyle yazayım, iOS' un Apple cihazları dışında başka hiçbir cihazda olmasının imkanı yok.
   
  AHKE bunu beğendi.
 7. Zate şu telefon Apple tarafindan sunulacak.
  ---
  Ama firma Apple değil AEOS dur.
   
 8. fikir olarak güzel de uygulamaya geçmesi zor gibi
  ---
  önemli olan firmanin isminin farklı olması değil İOS kapalı sistem bir işletim sistemi olduğu için kaynak kodları sadece apple kullanabiliyor
   
 9. Bende diyorum, böyle birşey olmayacak.Hayal ürünü bir konsept.
   
 10. Konseptten ileriye gidemez bu tür fikirler
   
 11. Ben de yeni bir şey var diye girmiştim :ah
   
 12. Başlık düzeltilsin demiştim... :)
   
  Invoke bunu beğendi.
 13. Pardon ama translate terk be abi:bleh:
   
  Son düzenleme: 15 Ekim 2013
 14. Ben ilk cümleden sonra okumadım bile :D
   
 15. Başlık neden düzeltilsinki Aeos telefon markası.İşletim sistemi değil.
   
 16. Biz bi tanesini stabil bi şekilde kullanalımda sonra bi 3 ü bir arada yaparız:D
   
 17. Başlığı, okuduğumuzda yeni bir işletim sistemi çıktığını zannetiğimizden, olabilir... Ayrıca başlıktan aeos'un telefon markası olduğu anlaşılmıyor, anlaşılsa bile böyle bir telefon da yok. En azından konsept filan yazmalısın.
   
 18. Arkadaşım cidden anlamıyormusun yoksa bizmi anlatamıyoruz?
  KONU TAMAMEN !KONSEPT! TEN İBARET.
   
 19. Şöyle bir şeyin gerçek olabileceğine inanan akıllı(!) yoktur herhalde.
   
 20. Ya bit git ya:ah
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/02/2019 - 21:14