Yeni bir oyun yaptım: PuzzleQ

 • 13 Şubat 2019 09:28
 • 82 Okunma
 • 4 Cevap

 1. Merhaba arkadaşlar. Kendi çabalarımla bir oyun yaptım. Deneyerek olumlu veya olumsuz eleştirilerinizi iletirseniz sevinirim.
  Uygulama içinde reklam var. O yüzden uygulamanın reklamını yapmaya gelmiş diyenler için evet birazda uygulamam tanınsın istedim.
  Şimdiden ellerinize, kollarınıza, vermiş olduğunuz zamana ve indirme kotanıza sağlık. Uygulama linki aşağıdadır. Teşekkürler :)

  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.puzzleq

  < Resmi açmak için tıklayın >
  < Resmi açmak için tıklayın >
  < Resmi açmak için tıklayın >
   


  Yazan: runoonur
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 14 Şubat 2019 02:00
  Buğra bunu beğendi.
 2. Ben de Unity ile android oyun tasarımıyla uğraşıyorum 2 gündür . Bu oyunu yayınlamak için kaç tl ödeyerek açtınız hesabı ? 70 lira ödeyerek satıcı hesabı açılıyor diye duymuştum da . Yorumlar harika bu arada :D " Ben böyle dehşet bir oyun görmedim aşırı güzel " :)
   
  Buğra bunu beğendi.
 3. İlk mesaja oyun görsellerini ekledim daha ilgi çekici olur elinize sağlık şimdi indirip 5 yıldız veriyorum :oke:
   
 4. React-Native ile yazdım hocam ben bu uygulamayı Unity biraz profesyonel işler için bnce :) googleplay developer hesabı almıştım çok önceleri 25 dolara. şuan ne kadar bilmiyorum :) Onun haricinde yayınlamak için ekstra para ödemedim. Ama unity ile yapıyorsan yayınlatmak için belki unity lisans ücreti isteyebilir tam bilmiyorum :) Oyununu dört gözle bekliyorum. Yayınlar yayınlamaz linkini bekliyorum indirip deneyeyim :) Şimdiden allah kolaylıklar versin :)
  ---
  Teşekkür ederim Admin'im görseller, yorumun ve yıldınız için :)
   
  tuna200 ve Buğra bunu beğendi.
 5. Eyvallah teşekkürler :)
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
16/02/2019 - 16:15