Yeni bir oyun yaptım: PuzzleQ

Sponsorlu Bağlantılar

runoonur

runoonur

Üye
    Konu Sahibi
Yeni bir oyun yaptım: PuzzleQ
Merhaba arkadaşlar. Kendi çabalarımla bir oyun yaptım. Deneyerek olumlu veya olumsuz eleştirilerinizi iletirseniz sevinirim.
Uygulama içinde reklam var. O yüzden uygulamanın reklamını yapmaya gelmiş diyenler için evet birazda uygulamam tanınsın istedim.
Şimdiden ellerinize, kollarınıza, vermiş olduğunuz zamana ve indirme kotanıza sağlık. Uygulama linki aşağıdadır. Teşekkürler :)

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Buğra

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Ben de Unity ile android oyun tasarımıyla uğraşıyorum 2 gündür . Bu oyunu yayınlamak için kaç tl ödeyerek açtınız hesabı ? 70 lira ödeyerek satıcı hesabı açılıyor diye duymuştum da . Yorumlar harika bu arada :D " Ben böyle dehşet bir oyun görmedim aşırı güzel " :)

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
İlk mesaja oyun görsellerini ekledim daha ilgi çekici olur elinize sağlık şimdi indirip 5 yıldız veriyorum :oke:

runoonur

runoonur

Üye
    Konu Sahibi
Ben de Unity ile android oyun tasarımıyla uğraşıyorum 2 gündür . Bu oyunu yayınlamak için kaç tl ödeyerek açtınız hesabı ? 70 lira ödeyerek satıcı hesabı açılıyor diye duymuştum da . Yorumlar harika bu arada :D " Ben böyle dehşet bir oyun görmedim aşırı güzel " :)
React-Native ile yazdım hocam ben bu uygulamayı Unity biraz profesyonel işler için bnce :) googleplay developer hesabı almıştım çok önceleri 25 dolara. şuan ne kadar bilmiyorum :) Onun haricinde yayınlamak için ekstra para ödemedim. Ama unity ile yapıyorsan yayınlatmak için belki unity lisans ücreti isteyebilir tam bilmiyorum :) Oyununu dört gözle bekliyorum. Yayınlar yayınlamaz linkini bekliyorum indirip deneyeyim :) Şimdiden allah kolaylıklar versin :)
İlk mesaja oyun görsellerini ekledim daha ilgi çekici olur elinize sağlık şimdi indirip 5 yıldız veriyorum :oke:
Teşekkür ederim Admin'im görseller, yorumun ve yıldınız için :)

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2526643 ve Buğra
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
React-Native ile yazdım hocam ben bu uygulamayı Unity biraz profesyonel işler için bnce :) googleplay developer hesabı almıştım çok önceleri 25 dolara. şuan ne kadar bilmiyorum :) Onun haricinde yayınlamak için ekstra para ödemedim. Ama unity ile yapıyorsan yayınlatmak için belki unity lisans ücreti isteyebilir tam bilmiyorum :) Oyununu dört gözle bekliyorum. Yayınlar yayınlamaz linkini bekliyorum indirip deneyeyim :) Şimdiden allah kolaylıklar versin :)

Teşekkür ederim Admin'im görseller, yorumun ve yıldınız için :)
Eyvallah teşekkürler :)